VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 15.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60 vleže desetiny Kategorie: společná
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Jeřábková Barbora 0162 Slatina Brno 105,9 105,5 105,6 106,0 106,0 106,1 635,1 60×C
2. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 105,3 105,8 106,0 106,2 105,8 105,0 634,1 56×C
3. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 105,6 105,4 105,5 105,6 105,4 104,8 632,3 59×C
4. Trnovský Petr 0905 Liberec 104,0 104,5 105,0 105,5 105,4 105,5 629,9 36×C
5. Janů Karolína 0202 Černovice 105,4 104,0 104,6 104,9 106,0 104,5 629,4 55×C
6. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 106,5 104,6 104,6 103,2 104,2 105,9 629,0 52×C
7. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 107,0 104,7 104,4 103,9 104,2 104,4 628,6 51×C
8. Žáková Renata 0551 Nivnice 105,0 105,4 105,3 105,1 103,6 103,8 628,2 53×C
9. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 104,8 103,2 104,4 104,7 105,3 105,8 628,2 51×C
10. Prokeš Karel 0202 Černovice 105,3 103,7 105,2 105,1 104,1 103,8 627,2 52×C
11. Straňák Václav 0551 Nivnice 105,8 103,7 104,0 103,7 102,8 105,2 625,2 52×C
12. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 103,4 105,1 103,6 104,1 103,8 103,9 623,9 49×C
13. Skala Václav 0162 Slatina Brno 104,4 105,1 103,9 103,5 103,1 103,5 623,5 48×C
14. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 103,4 104,9 103,9 103,4 104,0 103,4 623,0 46×C
15. Mezzina Niccolo 0905 Liberec 102,5 103,7 104,1 104,2 103,4 104,0 621,9 46×C
16. Mládek Jakub 0905 Liberec 101,5 105,0 103,7 103,0 103,6 104,9 621,7 44×C
17. Kučera Zdeněk 0200 Manušice 101,6 103,1 102,1 105,3 105,4 104,2 621,7 44×C
18. Pokorná Kateřina 0162 Slatina Brno 104,5 102,2 102,4 104,2 103,9 104,2 621,4 46×C
19. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 103,1 104,2 103,5 103,5 102,5 104,1 620,9 47×C
20. Louženská Adéla 0301 Stromovka ČB 103,4 102,5 103,4 104,5 103,4 102,7 619,9 44×C
21. Žák Ondřej 0551 Nivnice 103,7 102,2 103,0 103,2 104,8 102,7 619,6 43×C
22. Strnadová Sára 0049 Vlašim 104,5 101,6 102,6 103,6 103,3 103,0 618,6 41×C
23. Jeníková Anna 0905 Liberec 102,6 104,1 103,3 104,3 102,1 101,8 618,2 37×C
24. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 102,5 102,5 102,8 103,8 102,7 103,4 617,7 39×C
25. Malinovský Michal 0905 Liberec 102,2 102,3 105,4 101,5 101,1 104,6 617,1 41×C
26. Kafková Adéla 0202 Černovice 103,7 103,7 103,6 101,6 103,3 100,7 616,6 44×C
27. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 101,9 99,3 104,2 105,5 101,6 104,1 616,6 37×C
28. Smutný Petr 0551 Nivnice 103,4 102,9 103,0 102,6 102,2 102,2 616,3 42×C
29. Durilová Tereza 0069 DUEL Praha 102,4 103,7 103,1 104,5 101,1 101,5 616,3 42×C
30. Váňa Tomáš 0252 Horní Cerekev 103,2 102,3 102,1 102,1 102,4 103,2 615,3 35×C
31. Mazánek Filip 0200 Manušice 101,8 103,7 103,2 100,9 104,5 100,2 614,3 36×C
32. Frolík Josef 0301 Stromovka ČB 100,8 104,2 104,6 103,0 100,7 99,1 612,4 38×C
33. Kučerová Miroslava 0200 Manušice 102,6 103,5 102,4 100,4 103,5 92,9 605,3 36×C
34. Paprocký Miloš 0045 DDM Kolín 99,9 99,8 100,3 99,7 100,1 104,2 604,0 32×C
35. Bícová Kateřina 0301 Stromovka ČB 102,8 98,6 103,3 96,9 101,4 97,6 600,6 25×C





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: