VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 15.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Žáková Renata 0551 Nivnice 105,5 105,8 105,5 316,8 29×C
2. Grunt Šimon 0055 LOYD 103,9 106,4 106,3 316,6 26×C
3. Jarošíková Agáta 0079 Olymp Ostrava 104,8 104,5 106,2 315,5 26×C
4. Trnovský Petr 0905 Liberec 104,8 104,4 105,9 315,1 27×C
5. Hejný David 0049 Vlašim 104,4 104,8 105,6 314,8 27×C
6. Tandler Vojtěch 0045 DDM Kolín 105,6 103,8 105,0 314,4 26×C
7. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 103,7 105,3 105,3 314,3 26×C
8. Palanová Kristýna 0055 LOYD 102,9 105,0 106,3 314,2 26×C
9. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 104,4 105,0 104,7 314,1 28×C
10. Straňák Václav 0551 Nivnice 104,3 105,3 103,8 313,4 24×C
11. Křivánek Daniel 0123 Patriot Brno 104,8 104,4 104,0 313,2 26×C
12. Skala Václav 0162 Slatina Brno 104,6 102,8 105,7 313,1 25×C
13. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 103,9 104,9 104,1 312,9 24×C
14. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 104,0 104,6 104,0 312,6 26×C
15. Slavík Matěj 0060 Věžky 104,6 103,2 104,7 312,5 27×C
16. Prokop Pavel 0200 Manušice 105,7 103,0 103,8 312,5 24×C
17. Kopic Jan 0348 Brandýs 103,3 104,2 104,8 312,3 26×C
18. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 104,3 103,7 104,3 312,3 27×C
19. Kapsová Helena 0079 Olymp Ostrava 104,2 104,5 103,6 312,3 24×C
20. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 105,6 102,2 104,3 312,1 23×C
21. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 104,4 104,4 103,2 312,0 25×C
22. Frolík Tomáš 0301 Stromovka ČB 104,8 103,9 103,2 311,9 22×C
23. Řehounková Nela 0054 Třebeš 104,3 103,9 103,6 311,8 25×C
24. Dubská Anna 0055 LOYD 103,4 103,8 104,4 311,6 25×C
25. Penz Michal 0055 LOYD 103,3 103,8 103,8 310,9 23×C
26. Mezzina Niccolo 0905 Liberec 104,9 102,9 102,9 310,7 23×C
27. Prokeš Karel 0202 Černovice 102,7 104,8 102,7 310,2 23×C
28. Fišer Jakub 0123 Patriot Brno 103,4 102,4 103,7 309,5 19×C
29. Svobodová Sabina 0190 Přezletice 102,9 103,1 103,5 309,5 21×C
30. Strnadová Sára 0049 Vlašim 102,4 103,0 104,0 309,4 20×C
31. Bícová Kateřina 0301 Stromovka ČB 102,9 103,5 103,0 309,4 21×C
32. Louženská Adéla 0301 Stromovka ČB 103,4 103,0 103,0 309,4 23×C
33. Mládek Jakub 0905 Liberec 103,6 101,3 104,4 309,3 19×C
34. Hampl Vojtěch 0200 Manušice 101,8 103,2 104,3 309,3 20×C
35. Frolík Josef 0301 Stromovka ČB 102,2 102,9 104,1 309,2 22×C
36. Slavětínský Vojtěch 0055 LOYD 102,5 102,5 104,1 309,1 22×C
37. Janků Adam 0055 LOYD 102,8 104,0 102,3 309,1 20×C
38. Kovář David 0200 Manušice 103,0 103,7 101,9 308,6 21×C
39. Černošek Marek 0060 Věžky 103,2 102,7 102,6 308,5 18×C
40. Piňos Antonín 0079 Olymp Ostrava 102,7 103,7 102,1 308,5 22×C
41. Berková Pavla 0205 Mladá Boleslav 104,3 101,3 102,8 308,4 20×C
42. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 103,4 101,1 103,7 308,2 22×C
43. Ondra Aleš 0551 Nivnice 101,7 102,7 103,7 308,1 24×C
44. Škrabálek Matyáš 0551 Nivnice 103,0 103,4 101,5 307,9 19×C
45. Štepánik Jan 0200 Manušice 102,8 102,6 102,4 307,8 17×C
46. Sýkora Michal 0370 Dukla Plzeň 104,3 103,5 99,9 307,7 18×C
47. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 104,0 101,0 102,6 307,6 20×C
48. Durilová Tereza 0069 DUEL Praha 101,2 102,7 103,6 307,5 18×C
49. Ritter Vilém Ferdinand 0348 Brandýs 104,6 101,1 101,8 307,5 18×C
50. Harazim Jan 0079 Olymp Ostrava 100,5 103,8 102,8 307,1 18×C
51. Smutný Petr 0551 Nivnice 102,6 102,0 102,3 306,9 18×C
52. Šnábl Oliver 0348 Brandýs 102,8 103,9 100,2 306,9 18×C
53. Knapová Elisabet 0200 Manušice 100,3 103,9 101,5 305,7 19×C
54. Včelák Adam 0054 Třebeš 102,3 100,9 102,0 305,2 17×C
55. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 101,9 100,1 102,7 304,7 20×C
56. Kmínek Jiří 0054 Třebeš 102,7 101,2 100,7 304,6 18×C
57. Dvořáčková Sarah 0105 Kolín 100,9 101,2 102,1 304,2 17×C
58. Outratová Tereza 0205 Mladá Boleslav 102,1 101,6 100,3 304,0 14×C
59. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 101,0 100,6 102,3 303,9 15×C
60. Malinovský Michal 0905 Liberec 102,9 100,5 100,3 303,7 15×C
61. Matuchová Kristýna 0551 Nivnice 100,6 103,4 99,2 303,2 17×C
62. Salavec Michal 0054 Třebeš 100,7 98,9 103,3 302,9 16×C
63. Jozífek Adam 0105 Kolín 101,0 99,2 101,8 302,0 15×C
64. Žák Ondřej 0551 Nivnice 101,5 98,8 101,1 301,4 17×C
65. Januš Filip 0060 Věžky 95,9 102,2 102,3 300,4 15×C -2b. 11.3.1.2
66. Jurák Stanislav 0551 Nivnice 99,9 98,8 101,2 299,9 15×C
67. Váňa Tomáš 0252 Horní Cerekev 100,6 98,9 100,4 299,9 12×C
68. Brožík Luděk 0370 Dukla Plzeň 101,2 96,9 98,1 296,2 10×C
69. Kyselová Anna 0205 Mladá Boleslav 94,8 98,6 93,2 286,6 8×C
70. Vávra Šimon 0551 Nivnice 94,1 90,1 93,5 277,7 5×C
11.3.1.2 Nadpočetné rány v závodě




Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: