VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 15.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Pekárek Josef 0032 Poděbrady 105,1 103,3 105,6 314,0 26×C
2. Pokorná Kateřina 0162 Slatina Brno 106,1 104,3 103,5 313,9 25×C
3. Kafková Adéla 0202 Černovice 103,7 105,5 103,8 313,0 26×C
4. Jeřábková Barbora 0162 Slatina Brno 102,4 105,0 105,2 312,6 21×C
5. Hlaváčková Zuzana 0200 Manušice 103,2 105,1 104,2 312,5 26×C
6. Piňosová Marie 0079 Olymp Ostrava 103,9 103,8 104,2 311,9 24×C
7. Bezouška Robin 0348 Brandýs 102,0 104,3 104,8 311,1 26×C
8. Horáková Klára 0060 Věžky 103,5 105,1 102,4 311,0 22×C
9. Jeníková Anna 0905 Liberec 105,5 100,6 102,9 309,0 21×C
10. Bičáková Amálie 0105 Kolín 103,3 102,0 102,8 308,1 20×C
11. Strupp David 0200 Manušice 102,1 103,5 102,4 308,0 21×C
12. Jelínek Štěpán 0200 Manušice 101,3 103,1 103,5 307,9 19×C
13. Nesvačil Matěj 0190 Přezletice 102,4 103,5 101,6 307,5 19×C
14. Křížová Kateřina 0045 DDM Kolín 102,7 102,3 102,1 307,1 18×C
15. Janda Matyáš 0301 Stromovka ČB 104,0 102,0 100,2 306,2 16×C
16. Kaďorková Kristýna 0060 Věžky 99,8 104,3 101,5 305,6 15×C
17. Krejčíř Bořek 0252 Horní Cerekev 101,9 103,5 99,9 305,3 17×C
18. Semerád Prokop 0105 Kolín 102,0 102,2 100,9 305,1 19×C
19. Haluška Ondřej 0200 Manušice 102,2 101,3 101,5 305,0 18×C
20. Knap Miroslav 0200 Manušice 100,3 100,9 103,5 304,7 20×C
21. Kurzveil Jiří 0205 Mladá Boleslav 101,6 100,8 101,4 303,8 13×C
22. Vlček Jan 0123 Patriot Brno 99,7 102,6 100,0 302,3 17×C
23. Kodym Matouš 0105 Kolín 102,3 102,0 97,8 302,1 18×C
24. Štěpničková Ema 0049 Vlašim 100,7 101,6 99,6 301,9 13×C
25. Černá Dorota 0205 Mladá Boleslav 98,9 101,2 101,1 301,2 17×C
26. Karásková Michaela 0200 Manušice 99,9 101,5 99,8 301,2 13×C
27. Videcký Jaroslav 0205 Mladá Boleslav 103,4 98,6 98,5 300,5 16×C
28. Knap Šimon 0200 Manušice 99,6 100,9 96,6 297,1 14×C
29. Kopkáš Kryštof 0348 Brandýs 97,9 100,2 98,4 296,5 12×C
30. Smolný Ondřej 0899 Ročov 97,7 98,6 99,9 296,2 11×C
31. Doleček Matěj 0190 Přezletice 98,0 98,0 100,1 296,1 12×C
32. Bürger Jaroslav 0032 Poděbrady 98,2 99,1 97,4 294,7 8×C
33. Bouše Ondřej 0190 Přezletice 97,6 97,7 99,2 294,5 11×C
34. Durila David 0069 DUEL Praha 96,1 99,3 98,1 293,5 7×C
35. Janků Kateřina 0055 LOYD 96,8 96,9 97,0 290,7 8×C
36. Durila Tomáš 0069 DUEL Praha 99,5 98,5 92,3 290,3 11×C
37. Kafka Tobiáš 0905 Liberec 98,1 96,6 93,2 287,9 5×C
38. Mykhalchych David 0348 Brandýs 95,0 100,7 90,9 286,6 10×C
39. Staněk Ondřej 0205 Mladá Boleslav 97,8 93,2 95,1 286,1 9×C
40. Jurečka Daniel 0905 Liberec 96,1 99,1 90,5 285,7 8×C
41. Karabáček David 0190 Přezletice 96,0 96,1 92,0 284,1 6×C
42. Lovecká Eliška 0551 Nivnice 89,8 98,4 95,5 283,7 8×C
43. Bárta František 0032 Poděbrady 92,1 91,3 97,2 280,6 5×C
44. Mrázek Tomáš 0905 Liberec 89,4 85,2 92,5 267,1 2×C
45. Neuman Marek 0105 Kolín 94,5 81,7 86,3 262,5 5×C
11.3.1.2 Nadpočetné rány v závodě




Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: