VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 15.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Štefánková Kateřina 0012 Olymp Plzeň 104,7 105,9 104,7 103,2 104,0 103,2 625,7 45×C
2. Thurnwaldová Sabina 0370 Dukla Plzeň 106,0 103,8 103,6 104,3 103,5 104,0 625,2 49×C
3. Zrůstová Adéla 0253 Sezemice 102,7 104,9 104,2 104,1 104,7 102,8 623,4 46×C
4. Michálková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 102,5 103,6 103,4 104,4 104,1 104,8 622,8 48×C
5. Foistová Nikola 0370 Dukla Plzeň 104,3 104,6 102,2 103,1 103,9 102,7 620,8 50×C
6. Opluštilová Marie 0162 Slatina Brno 101,7 103,1 103,0 103,8 104,1 103,3 619,0 43×C
7. Landová Kateřina 0055 LOYD 103,0 101,0 103,5 103,1 104,0 104,2 618,8 42×C
8. Helešicová Barbora 0370 Dukla Plzeň 105,2 102,8 102,5 102,6 102,9 102,6 618,6 47×C
9. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 102,5 101,2 103,5 104,6 101,6 104,0 617,4 39×C
10. Dudová Lucie 0123 Patrot Brno 100,1 102,0 102,7 103,1 104,0 104,1 616,0 43×C
11. Desenská Eliška 0059 LOYD 102,6 102,5 101,7 102,8 101,8 103,1 614,5 37×C
12. Vadinská Denisa 0370 Dukla Plzeň 101,9 101,9 102,7 102,2 103,2 102,0 613,9 39×C
13. Dubská Barbora 0055 LOYD 101,4 103,3 102,3 102,4 102,4 101,6 613,4 35×C
14. Procházková Anna 0123 Patriot Brno 101,7 102,9 101,9 101,7 102,8 100,7 611,7 33×C
15. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 102,7 100,6 100,6 100,8 102,0 104,3 611,0 38×C
16. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 102,3 104,2 100,7 102,0 99,4 99,9 608,5 34×C
17. Reznerová Eva 0079 Olymp Ostrava 102,9 100,4 100,4 99,2 100,8 103,5 607,2 32×C
18. Benová Klára 0370 Dukla Plzeň 100,1 100,5 102,4 100,8 100,7 101,4 605,9 33×C
19. Popelková Kateřina 0386 Březolupy 101,8 103,3 101,8 99,7 100,4 97,6 604,6 33×C
20. Licková Nikola 0253 Sezemice 100,4 101,6 99,5 101,8 100,9 99,5 603,7 26×C
21. Kalovská Magdaléna 0162 Slatina Brno 102,2 100,9 97,9 100,8 101,9 99,5 603,2 32×C
22. Jandová Šárka 0202 Černovice 100,2 99,7 101,1 100,9 100,9 100,1 602,9 27×C
23. Paprocká Kateřina 0045 DDM Kolín 99,3 97,3 100,4 100,8 100,5 101,6 599,9 26×C
24. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 99,6 99,4 98,5 100,1 101,8 97,5 596,9 23×C
25. Melenová Timea SVK 98,7 97,7 100,9 97,3 101,2 100,5 596,3 19×C
26. Dajčarová Sabina 0123 Patriot Brno 98,7 99,1 100,9 97,5 96,0 99,6 591,8 19×C
27. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 99,6 97,4 99,6 97,2 98,6 97,3 589,7 19×C
28. Šubrtová Daniela 0190 Přezletice 99,5 96,3 94,5 98,0 100,0 101,1 589,4 21×C
29. Pozsonyiová Alexandra SVK 95,9 99,3 98,9 96,6 98,1 100,5 589,3 19×C
30. Němcová Kateřina 0301 Stromovka ČB 96,7 99,2 102,2 95,9 98,9 96,1 589,0 21×C
31. Štichová Lucie 0200 Manušice 99,8 93,6 97,3 97,9 95,2 93,3 577,1 14×C





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: