VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 15.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 muži, junioři
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Nepejchal Filip 0370 Dukla Plzeň 104,8 102,0 104,6 103,4 104,3 104,6 623,7 46×C
2. Tichý Radek 0370 Dukla Plzeň 103,0 101,7 104,5 102,4 106,0 102,9 620,5 46×C
3. Smetana František 0370 Dukla Plzeň 103,5 102,8 104,4 102,8 103,6 103,0 620,1 44×C
4. Rotrekl Filip 0006 TMS Pardubice 103,6 103,4 102,2 105,2 101,9 102,9 619,2 44×C
5. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 104,6 100,6 102,1 101,8 104,7 101,6 615,4 38×C
6. Čadek Zdeněk 0032 Poděbrady 101,6 103,4 102,8 102,0 101,5 103,4 614,7 32×C
7. Křivánek Richard 0123 Patriot Brno 101,0 102,1 102,7 100,3 101,8 105,6 613,5 37×C
8. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 102,3 101,1 100,6 103,5 104,0 100,6 612,1 35×C
9. Parkan Daniel 0370 Dukla Plzeň 102,7 101,4 103,6 99,3 102,7 101,5 611,2 37×C
10. Záborec Vojtěch 0055 LOYD 101,3 100,7 103,9 101,1 102,8 100,6 610,4 31×C
11. Karlík Ondřej 0551 Nivnice 100,1 104,0 102,0 99,3 100,3 103,4 609,1 35×C
12. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 100,4 102,2 103,0 100,9 101,0 98,6 606,1 29×C
13. Břichňáč Václav 0055 LOYD 100,5 100,7 100,8 102,0 101,1 100,6 605,7 31×C
14. Puhlovský Jiří 0253 Sezemice 100,3 102,3 99,1 98,7 103,1 101,3 604,8 31×C
15. Karkulín Adam 0190 Přezletice 101,4 99,6 102,2 99,6 100,7 101,3 604,8 31×C
16. Šindler Jiří 0079 Olymp Ostrava 102,1 100,9 100,6 99,0 101,9 100,3 604,8 29×C
17. Nedvěd Matěj 0301 Stromovka ČB 102,2 100,5 101,3 101,4 100,6 98,2 604,2 27×C
18. Matoška Michal 0368 Poruba Skalka 101,2 100,3 101,7 100,7 100,2 99,3 603,4 24×C
19. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 99,8 99,0 103,0 99,9 99,0 102,3 603,0 27×C
20. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 100,5 99,9 99,9 101,1 100,6 100,3 602,3 28×C
21. Adamec Petr 0224 SSKP Ostrava 99,1 99,3 100,5 104,7 99,5 98,4 601,5 28×C
22. Zíka Petr 0202 Černovice 100,8 99,4 97,6 101,7 99,9 100,5 599,9 24×C
23. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 99,8 103,0 100,0 99,4 97,3 98,9 598,4 26×C
24. Klimeš Dominik 0202 Černovice 98,8 99,0 100,2 99,4 100,4 99,0 596,8 25×C
25. Schröpfer František 0386 Březolupy 100,1 100,2 91,8 100,4 100,3 101,8 594,6 30×C
26. Smetana Kamil 0551 Nivnice 99,2 97,4 100,8 101,3 99,7 95,4 593,8 23×C
27. Polák Josef 0224 SSKP Ostrava 98,4 97,3 99,9 98,9 98,8 100,4 593,7 25×C
28. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 99,9 98,0 94,6 99,3 95,8 98,2 585,8 24×C
29. Szaszák Jakub SVK 92,8 99,9 95,0 101,4 97,4 98,8 585,3 23×C
30. Adamec Pavel 0224 SSKP Ostrava 96,4 97,1 97,7 96,2 97,4 94,8 579,6 12×C
31. Humeš Richard 0190 Přezletice 98,4 91,1 96,6 96,3 96,0 96,4 574,8 17×C
32. Navrátil Michal 0032 Poděbrady 95,5 95,3 94,8 95,7 93,9 95,8 571,0 11×C
33. Demjan Radek 0348 Brandýs 97,5 93,4 94,1 96,2 93,7 94,4 569,3 18×C
34. Šťastný Zdeněk 0437 SPORCK St. Lysá 90,1 94,5 91,7 95,7 95,1 93,8 560,9 13×C
35. Kliment Dominik 0348 Brandýs 96,4 95,0 0,0 0,0 0,0 0,0 191,4 7×C DNS





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: