VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 15.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. De Gregorio Samuele Guido 0123 Patriot Brno 102,1 101,4 102,1 103,9 0,0 0,0 409,5 27×C
2. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 102,6 100,6 101,5 101,4 0,0 0,0 406,1 22×C
3. Jandová Dominika 0202 Černovice 101,9 100,7 100,6 101,1 0,0 0,0 404,3 19×C
4. Vašků Kateřina 0055 LOYD 100,7 101,6 100,8 99,3 0,0 0,0 402,4 22×C
5. Vykoupilová Ivana 0162 Slatina Brno 97,9 99,9 100,7 100,1 0,0 0,0 398,6 15×C
6. Humeš Adam 0162 Slatina Brno 97,4 102,2 101,4 97,5 0,0 0,0 398,5 15×C
7. Hájek Jan 0301 Stromovka ČB 98,4 100,9 99,9 98,8 0,0 0,0 398,0 18×C
8. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 97,6 102,0 98,2 99,6 0,0 0,0 397,4 19×C
9. Sorokina Dasha SVK 97,6 99,7 99,0 99,8 0,0 0,0 396,1 14×C
10. Hrtánková Marie 0079 Olymp Ostrava 97,4 100,1 96,5 101,4 0,0 0,0 395,4 12×C
11. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 101,9 97,4 98,2 97,6 0,0 0,0 395,1 16×C
12. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 99,6 98,9 97,3 99,1 0,0 0,0 394,9 17×C
13. Lažanová Valérie 0301 Stromovka ČB 98,8 96,1 100,1 99,3 0,0 0,0 394,3 16×C
14. Karásek Jiří 0200 Manušice 97,1 98,4 97,4 100,3 0,0 0,0 393,2 14×C
15. Zaplatílek Ondřej 0162 Slatina Brno 97,5 96,5 98,9 99,6 0,0 0,0 392,5 14×C
16. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 92,5 98,3 101,6 99,0 0,0 0,0 391,4 16×C
17. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 99,9 100,1 99,7 91,5 0,0 0,0 391,2 14×C
18. Mastná Kateřina 0370 Dukla Plzeň 93,7 98,2 99,2 99,9 0,0 0,0 391,0 14×C
19. Vaněk František 0055 LOYD 99,2 94,2 100,3 97,3 0,0 0,0 391,0 4×C
20. Pavelková Alexandra 0551 Nivnice 96,4 95,8 99,7 98,5 0,0 0,0 390,4 16×C
21. Fridrichová Natálie 0899 Ročov 94,2 99,1 97,3 99,6 0,0 0,0 390,2 10×C
22. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 96,5 96,1 100,8 96,6 0,0 0,0 390,0 11×C
23. Prchal Jakub 0301 Stromovka ČB 97,9 101,4 94,5 96,0 0,0 0,0 389,8 14×C
24. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 91,8 100,6 99,0 98,3 0,0 0,0 389,7 14×C
25. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 97,6 95,5 97,4 97,4 0,0 0,0 387,9 14×C
26. Veselý Lukáš 0370 Dukla Plzeň 95,3 98,5 94,8 99,2 0,0 0,0 387,8 12×C
27. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 94,9 100,6 94,5 97,8 0,0 0,0 387,8 11×C
28. Janíček Jan 0905 Liberec 97,9 93,8 96,4 98,3 0,0 0,0 386,4 12×C
29. Raboch Vít 0190 Přezletice 96,4 97,4 97,4 93,9 0,0 0,0 385,1 10×C
30. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 94,8 94,9 98,7 96,4 0,0 0,0 384,8 11×C
31. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 93,0 99,3 98,2 94,0 0,0 0,0 384,5 13×C
32. Netušil David 0375 Dukla Plzeň 94,1 95,5 94,5 99,6 0,0 0,0 383,7 8×C
33. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 97,2 94,6 93,1 98,3 0,0 0,0 383,2 9×C
34. Lemberk Matěj 0202 Černovice 92,3 96,5 98,3 96,1 0,0 0,0 383,2 7×C
35. Janů Karolína 0202 Černovice 94,0 95,7 96,4 95,4 0,0 0,0 381,5 7×C
36. Dytrich Lukáš 0905 Liberec 98,8 96,0 92,9 93,3 0,0 0,0 381,0 9×C
37. Pokorný Václav 0348 Brandýs 97,5 91,2 98,3 93,9 0,0 0,0 380,9 10×C
38. Zetková Tereza 0551 Nivnice 93,7 94,0 92,3 100,6 0,0 0,0 380,6 10×C
39. Kužela Radim 0060 Věžky 96,9 92,5 92,1 95,9 0,0 0,0 377,4 9×C
40. Škuláň Filip 0551 Nivnice 96,5 94,9 90,3 95,2 0,0 0,0 376,9 9×C
41. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 96,1 88,6 95,9 95,7 0,0 0,0 376,3 9×C
42. Hlaváček Jan 0205 Mladá Boleslav 94,6 95,6 93,4 92,2 0,0 0,0 375,8 9×C
43. Kopicová Ema 0348 Brandýs 94,5 96,5 93,0 91,6 0,0 0,0 375,6 5×C
44. Hlinka Adam 0370 Dukla Plzeň 93,6 93,3 95,2 93,4 0,0 0,0 375,5 6×C
45. Šrámek Adam 0329 Chropyně 93,6 94,0 92,8 93,9 0,0 0,0 374,3 8×C
46. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 85,8 94,1 96,2 98,0 0,0 0,0 374,1 11×C
47. Kaurová Anna 0032 Poděbrady 94,3 91,2 91,6 94,5 0,0 0,0 371,6 6×C
48. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 94,5 93,7 91,0 91,5 0,0 0,0 370,7 4×C
49. Pavlásková Vendula 0205 Mladá Boleslav 96,0 86,0 91,5 96,3 0,0 0,0 369,8 4×C
50. Prchal Matouš 0200 Manušice 96,5 93,1 93,5 86,3 0,0 0,0 369,4 6×C
51. Štepánik Jan 0200 Manušice 90,0 93,5 89,1 95,8 0,0 0,0 368,4 4×C
52. Běhal Daniel 0060 Věžky 94,1 91,2 87,5 94,3 0,0 0,0 367,1 4×C
53. Gregar Petr 0200 Manušice 94,4 91,1 89,9 91,4 0,0 0,0 366,8 8×C
54. Spáčilová Karolína SVK 87,2 93,7 88,7 94,2 0,0 0,0 363,8 6×C
55. Novák Lukáš 0105 Kolín 87,4 90,6 94,5 91,3 0,0 0,0 363,8 2×C
56. Podlas Karel 0551 Nivnice 89,9 95,7 89,0 86,5 0,0 0,0 361,1 8×C
57. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 91,2 91,1 90,9 87,6 0,0 0,0 360,8 7×C
58. Mazánek Filip 0200 Manušice 84,4 94,2 96,6 83,7 0,0 0,0 358,9 8×C
59. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 88,9 87,3 94,2 87,2 0,0 0,0 357,6 4×C
60. Svoboda Miroslav 0190 Přezletice 87,5 85,3 90,2 93,8 0,0 0,0 356,8 4×C
61. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 87,5 94,8 88,2 86,1 0,0 0,0 356,6 5×C
62. Zurynková Jana 0348 Brandýs 86,8 92,6 83,0 84,1 0,0 0,0 346,5 7×C
63. Šťastný Tomáš 0551 Nivnice 82,2 80,8 81,7 82,7 0,0 0,0 327,4 1×C
64. Tomíšek Matěj 0200 Manušice 77,1 81,6 79,8 82,0 0,0 0,0 320,5 3×C





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: