VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 106,4 106,3 106,3 319,0 29×C
2. Hejný David 0049 Vlašim 105,8 104,9 105,5 316,2 28×C
3. Skala Václav 0162 Slatina Brno 104,9 105,7 104,8 315,4 28×C
4. Grunt Šimon 0055 LOYD 105,3 104,6 105,1 315,0 27×C
5. Slavík Matěj 0060 Věžky 106,9 105,2 102,6 314,7 27×C
6. Jarošíková Agáta 0079 Olymp Ostrava 103,8 105,7 104,9 314,4 27×C
7. Žáková Renata 0551 Nivnice 104,5 105,0 104,6 314,1 28×C
8. Křivánek Daniel 0123 Patriot Brno 105,3 103,7 104,5 313,5 24×C
9. Frolík Tomáš 0301 Stromovka ČB 105,6 105,0 102,9 313,5 26×C
10. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 102,5 105,7 105,2 313,4 24×C
11. Durilová Tereza 0069 DUEL Praha 104,6 104,6 104,2 313,4 24×C
12. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 105,4 103,4 104,5 313,3 27×C
13. Mezzina Noccolo 0905 Liberec 104,2 103,7 105,3 313,2 28×C
14. Prokop Pavel 0200 Manušice 104,0 104,2 104,7 312,9 24×C
15. Černošek Marek 0060 Věžky 105,2 104,5 103,2 312,9 29×C
16. Straňák Václav 0551 Nivnice 103,2 104,6 104,9 312,7 27×C
17. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 104,1 104,4 104,0 312,5 27×C
18. Prokeš Karel 0202 Černovice 104,6 102,6 105,0 312,2 26×C
19. Palanová Kristýna 0055 LOYD 102,4 105,6 104,2 312,2 24×C
20. Kopic Jan 0348 Brandýs 103,5 104,7 103,8 312,0 22×C
21. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 104,4 103,7 103,8 311,9 24×C
22. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 103,4 105,1 103,4 311,9 27×C
23. Kapsová Helena 0079 Olymp Ostrava 103,5 103,5 104,8 311,8 22×C
24. Štepánik Jan 0200 Manušice 103,6 103,2 104,9 311,7 25×C
25. Harazim Jan 0079 Olymp Ostrava 103,9 102,3 105,2 311,4 24×C
26. Piňos Antonín 0079 Olymp Ostrava 103,7 102,5 104,4 310,6 23×C
27. Strnadová Sára 0049 Vlašim 103,8 102,4 104,2 310,4 19×C
28. Ondra Aleš 0551 Nivnice 104,0 104,2 102,1 310,3 21×C
29. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 104,3 104,3 101,7 310,3 21×C
30. Smutný Petr 0551 Nivnice 102,5 104,3 103,3 310,1 22×C
31. Berková Pavla 0205 Mladá Boleslav 104,8 102,9 102,3 310,0 23×C
32. Dubská Anna 0055 LOYD 104,9 102,2 102,5 309,6 23×C
33. Škrabálek Matyáš 0551 Nivnice 102,2 105,6 101,6 309,4 21×C
34. Šnábl Oliver 0348 Brandýs 101,9 102,9 104,4 309,2 19×C
35. Malinovský Michal 0905 Liberec 103,5 101,7 104,0 309,2 20×C
36. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 104,2 102,7 102,3 309,2 21×C
37. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 105,2 102,1 101,4 308,7 18×C
38. Fišer Jakub 0123 Patriot Brno 102,1 102,3 103,8 308,2 19×C
39. Dvořáčková Sarah 0105 Kolín 102,6 105,2 100,0 307,8 24×C
40. Janků Adam 0055 LOYD 102,8 102,4 102,4 307,6 20×C
41. Kovář David 0200 Manušice 103,5 100,6 103,3 307,4 19×C
42. Sýkora Michal 0370 Dukla Plzeň 101,6 101,9 103,5 307,0 20×C
43. Ritter Vilém Ferdinand 0348 Brandýs 101,0 104,3 101,5 306,8 18×C
44. Žák Ondřej 0551 Nivnice 103,6 101,7 101,0 306,3 17×C
45. Mládek Jakub 0905 Liberec 101,8 103,6 100,9 306,3 16×C
46. Slavětínský Vojtěch 0055 LOYD 104,5 100,8 100,9 306,2 19×C
47. Louženská Adéla 0301 Stromovka ČB 102,7 102,9 100,5 306,1 16×C
48. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 99,9 103,2 102,9 306,0 17×C
49. Matuchová Kristýna 0551 Nivnice 102,5 102,6 100,0 305,1 17×C
50. Frolík Josef 0301 Stromovka ČB 103,0 100,5 101,4 304,9 16×C
51. Hampl Vojtěch 0200 Manušice 99,4 102,8 102,2 304,4 17×C
52. Outratová Tereza 0205 Mladá Boleslav 99,9 101,5 102,6 304,0 15×C
53. Váňa Tomáš 0252 Horní Cerekev 102,2 99,6 101,3 303,1 16×C
54. Brožík Luděk 0370 Dukla Plzeň 101,5 100,4 101,2 303,1 15×C
55. Jozífek Adam 0105 Kolín 101,7 99,7 101,6 303,0 18×C
56. Penz Michal 0055 LOYD 101,3 98,6 102,8 302,7 12×C
57. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 103,8 103,0 92,9 299,7 22×C
58. Kyselová Anna 0205 Mladá Boleslav 98,3 100,5 96,3 295,1 12×C
59. Knapová Elizabet 0200 Manušice 102,2 90,4 100,6 293,2 14×C
60. Vávra Šimon 0551 Nivnice 96,2 96,2 95,0 287,4 5×C
61. Jurák Stanislav 0551 Nivnice 73,2 95,2 93,2 261,6 4×C





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: