VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Jeřábková Barbora 0162 Slatina Brno 105,7 104,3 104,8 314,8 28×C
2. Piňosová Marie 0079 Olymp Ostrava 105,6 105,0 103,7 314,3 27×C
3. Pokorná Kateřina 0162 Slatina Brno 105,9 104,6 103,7 314,2 24×C
4. Hlaváčková Zuzana 0200 Manušice 103,4 105,4 103,7 312,5 26×C
5. Kafková Adéla 0202 Černovice 103,4 103,8 105,0 312,2 23×C
6. Jeníková Anna 0905 Liberec 103,4 104,8 103,8 312,0 26×C
7. Jelínek Štěpán 0200 Manušice 103,7 103,2 104,1 311,0 26×C
8. Videcký Jaroslav 0205 Mladá Boleslav 104,6 104,4 100,2 309,2 18×C
9. Pekárek Josef 0032 Poděbrady 101,4 104,5 102,3 308,2 19×C
10. Strupp David 0200 Manušice 102,6 101,3 103,1 307,0 19×C
11. Bičáková Amálie 0105 Kolín 101,4 103,4 101,9 306,7 16×C
12. Horáková Klára 0060 Věžky 102,7 100,9 102,7 306,3 18×C
13. Černá Dorota 0205 Mladá Boleslav 102,0 102,5 100,8 305,3 17×C
14. Knap Miroslav 0200 Manušice 102,0 101,8 101,4 305,2 16×C
15. Bezouška Robin 0348 Brandýs 102,0 100,4 102,5 304,9 18×C
16. Haluška Ondřej 0200 Manušice 102,9 99,0 101,0 302,9 17×C
17. Vlček Jan 0123 Patriot Brno 99,0 102,8 100,5 302,3 15×C
18. Semerád Prokop 0105 Kolín 102,1 99,7 100,4 302,2 14×C
19. Janda Matyáš 0301 Stromovka ČB 101,0 100,9 100,0 301,9 13×C
20. Bürger Jaroslav 0032 Poděbrady 101,4 98,7 101,7 301,8 15×C
21. Karásková Michaela 0200 Manušice 97,3 100,8 99,8 297,9 11×C
22. Durila Tomáš 0069 DUEL Praha 97,9 98,9 100,5 297,3 11×C
23. Karabáček David 0190 Přezletice 100,2 97,6 98,8 296,6 11×C
24. Štěpničková Ema 0049 Vlašim 98,4 101,9 96,2 296,5 12×C
25. Kurzveil Jiří 0205 Mladá Boleslav 97,3 99,1 99,8 296,2 9×C
26. Smolný Ondřej 0899 Ročov 99,0 98,4 97,9 295,3 12×C
27. Kopkáš Kryštof 0348 Brandýs 94,9 99,5 96,0 290,4 8×C
28. Křížová Kateřina 0045 DDM Kolín 99,3 94,5 95,1 288,9 8×C
29. Knap Šimon 0200 Manušice 90,4 99,3 99,0 288,7 9×C
30. Janků Kateřina 0055 LOYD 95,4 96,7 95,7 287,8 5×C
31. Jurečka Daniel 0905 Liberec 95,5 94,9 95,7 286,1 8×C
32. Mykhalchych David 0348 Brandýs 96,6 95,1 94,2 285,9 8×C
33. Krejčíř Bořek 0252 Horní Cerekev 101,3 98,5 83,3 283,1 10×C
34. Lovecká Eliška 0551 Nivnice 98,4 91,7 91,3 281,4 5×C
35. Durila David 0069 DUEL Praha 92,3 92,7 96,3 281,3 4×C
36. Kafka Tobiáš 0905 Liberec 92,1 87,6 98,1 277,8 4×C
37. Bárta František 0032 Poděbrady 89,6 91,2 95,3 276,1 6×C
38. Mrázek Tomáš 0905 Liberec 84,7 95,1 91,0 270,8 4×C
39. Stibor Vladimír 0348 Brandýs 76,6 81,5 95,3 253,4 2×C
40. Neuman Marek 0105 Kolín 79,2 75,1 80,1 234,4 1×C
41. Bouše Ondřej 0190 Přezletice 82,2 74,4 66,5 223,1 0×C





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: