VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Štefánková Kateřina 0012 Olymp Plzeň 104,9 103,9 105,2 105,6 104,2 104,6 628,4 56×C
2. Landová Kateřina 0055 LOYD 103,5 104,9 105,1 104,2 103,0 104,2 624,9 30×C
3. Vadinská Denisa 0370 Dukla Plzeň 104,8 102,9 104,5 104,2 104,5 102,1 623,0 49×C
4. Zrůstová Adéla 0253 Sezemice 104,4 103,3 104,7 103,5 103,1 102,9 621,9 31×C
5. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 105,2 101,1 102,2 102,9 103,2 101,8 616,4 41×C
6. Helešicová Barbora 0370 Dukla Plzeň 102,5 104,0 104,5 102,2 101,3 101,3 615,8 39×C
7. Opluštilová Marie 0162 Slatina Brno 102,4 103,8 102,8 99,4 101,1 103,4 612,9 36×C
8. Michálková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 101,1 101,8 102,3 101,7 102,9 102,1 611,9 33×C
9. Licková Nikola 0253 Sezemice 102,2 104,3 101,7 100,5 99,9 102,1 610,7 33×C
10. Reznerová Eva 0079 Olymp Ostrava 102,7 102,9 101,6 101,8 100,4 100,4 609,8 36×C
11. Paprocká Kateřina 0045 DDM Kolín 100,8 101,6 102,1 103,9 102,1 99,2 609,7 33×C
12. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 101,4 101,5 100,3 101,1 100,4 103,9 608,6 31×C
13. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 100,3 102,0 99,9 101,3 103,5 99,9 606,9 29×C
14. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 102,7 101,3 100,6 100,6 101,5 99,3 606,0 30×C
15. Jandová Šárka 0202 Černovice 97,6 101,5 102,9 100,0 99,9 101,7 603,6 29×C
16. Benová Klára 0370 Dukla Plzeň 99,6 101,5 99,6 98,9 100,4 101,8 601,8 29×C
17. Hrtánková Marie 0079 Olymp Ostrava 100,2 98,6 99,9 100,5 100,2 98,6 598,0 24×C
18. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 96,8 100,2 101,2 96,9 100,9 101,7 597,7 27×C
19. Kalovská Magdaléna 0162 Slatina Brno 95,8 98,2 101,5 102,2 99,2 100,6 597,5 23×C
20. Němcová Kateřina 0301 Stromovka ČB 99,4 98,5 99,4 100,8 97,2 97,4 592,7 22×C
21. Pozsonyiová Alexandra SVK 99,0 98,8 96,6 101,9 98,3 97,6 592,2 22×C
22. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 96,7 98,6 93,6 99,2 101,4 99,6 589,1 24×C
23. Melenová Timea SVK 99,1 96,4 101,5 97,0 98,5 95,6 588,1 24×C
24. Dudová Lucie 0123 Patrot Brno 100,6 101,5 101,1 28,0 0,0 0,0 331,2 16×C DNF





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: