VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2020 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Křivánek Richard 0123 Patriot Brno 102,4 103,4 101,7 102,9 0,0 0,0 410,4 24×C
2. Záborec Vojtěch 0055 LOYD 102,0 99,8 102,6 105,1 0,0 0,0 409,5 16×C
3. Dubská Barbora 0055 LOYD 101,6 102,0 102,8 102,4 0,0 0,0 408,8 22×C
4. Procházková Anna 0123 Patriot Brno 101,3 103,9 101,3 99,9 0,0 0,0 406,4 23×C
5. Lažanová Valérie 0301 Stromovka ČB 99,7 101,7 100,0 103,0 0,0 0,0 404,4 21×C
6. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 100,9 100,2 102,3 100,5 0,0 0,0 403,9 20×C
7. Vykoupilová Ivana 0162 Slatina Brno 100,9 98,5 101,2 100,7 0,0 0,0 401,3 18×C
8. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 100,2 101,5 96,5 102,1 0,0 0,0 400,3 18×C
9. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 96,1 101,6 100,9 101,3 0,0 0,0 399,9 17×C
10. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 99,9 99,4 100,8 98,6 0,0 0,0 398,7 19×C
11. Jandová Dominika 0202 Černovice 101,1 98,8 98,3 99,9 0,0 0,0 398,1 11×C
12. Zaplatílek Ondřej 0162 Slatina Brno 102,6 100,0 96,6 98,9 0,0 0,0 398,1 16×C
13. Prchal Jakub 0301 Stromovka ČB 100,6 96,6 100,8 100,0 0,0 0,0 398,0 15×C
14. Sorokina Dasha SVK 100,8 97,8 98,7 98,2 0,0 0,0 395,5 18×C
15. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 92,4 102,7 98,6 101,3 0,0 0,0 395,0 15×C
16. Humeš Adam 0162 Slatina Brno 97,4 100,9 97,5 98,7 0,0 0,0 394,5 15×C
17. Karásek Jiří 0200 Manušice 99,7 96,3 98,8 99,0 0,0 0,0 393,8 15×C
18. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 97,6 99,4 96,2 100,4 0,0 0,0 393,6 14×C
19. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 99,1 100,2 95,4 98,0 0,0 0,0 392,7 12×C
20. Lemberk Matěj 0202 Černovice 97,4 97,0 96,9 101,2 0,0 0,0 392,5 17×C
21. Zetková Tereza 0551 Nivnice 98,5 97,0 100,8 95,3 0,0 0,0 391,6 13×C
22. Netušil David 0375 Dukla Plzeň 98,5 96,6 99,2 96,2 0,0 0,0 390,5 14×C
23. Janíček Jan 0905 Liberec 98,8 96,5 98,4 96,4 0,0 0,0 390,1 13×C
24. Veselý Lukáš 0370 Dukla Plzeň 98,2 96,6 95,5 98,9 0,0 0,0 389,2 14×C
25. Kaurová Anna 0032 Poděbrady 93,0 99,6 98,3 98,1 0,0 0,0 389,0 12×C
26. Janů Karolína 0202 Černovice 97,5 99,0 92,9 99,3 0,0 0,0 388,7 9×C
27. Popelková Kateřina 0079 Olymp Ostrava 99,2 94,1 97,4 98,0 0,0 0,0 388,7 15×C
28. Mastná Kateřina 0370 Dukla Plzeň 90,9 96,9 101,1 99,4 0,0 0,0 388,3 13×C
29. Hájek Jan 0301 Stromovka ČB 101,3 98,1 93,4 95,1 0,0 0,0 387,9 10×C
30. Pavelková Alexandra 0551 Nivnice 95,1 102,7 96,5 93,6 0,0 0,0 387,9 12×C
31. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 98,7 93,7 99,3 95,8 0,0 0,0 387,5 10×C
32. Pavlásková Vendula 0205 Mladá Boleslav 98,3 96,9 93,4 96,7 0,0 0,0 385,3 7×C
33. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 100,6 95,1 95,3 93,9 0,0 0,0 384,9 13×C
34. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 94,3 96,5 95,7 95,3 0,0 0,0 381,8 10×C
35. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 90,9 96,5 99,2 94,8 0,0 0,0 381,4 3×C
36. Spáčilová Karolína SVK 93,3 96,5 96,6 93,5 0,0 0,0 379,9 13×C
37. Šrámek Adam 0329 Chropyně 93,7 95,3 95,4 95,3 0,0 0,0 379,7 9×C
38. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 92,3 95,7 95,0 95,1 0,0 0,0 378,1 7×C
39. Kopicová Ema 0348 Brandýs 93,2 99,4 92,6 92,2 0,0 0,0 377,4 7×C
40. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 93,7 90,2 96,5 95,7 0,0 0,0 376,1 6×C
41. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 96,4 90,0 93,4 95,3 0,0 0,0 375,1 6×C
42. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 93,5 88,4 97,1 94,2 0,0 0,0 373,2 9×C
43. Hlaváček Jan 0205 Mladá Boleslav 90,4 93,7 96,5 91,2 0,0 0,0 371,8 7×C
44. Mazánek Filip 0200 Manušice 94,0 87,5 92,6 95,0 0,0 0,0 369,1 8×C
45. Kyndl Tomáš 0190 Přezletice 92,0 91,5 89,3 92,3 0,0 0,0 365,1 4×C
46. Gregar Petr 0200 Manušice 94,7 89,7 87,4 91,8 0,0 0,0 363,6 7×C
47. Podlas Karel 0551 Nivnice 90,0 86,5 89,9 97,1 0,0 0,0 363,5 6×C
48. Škuláň Filip 0551 Nivnice 89,9 86,4 93,9 90,3 0,0 0,0 360,5 4×C
49. Dytrich Lukáš 0905 Liberec 93,4 87,1 80,8 96,1 0,0 0,0 357,4 6×C
50. Šťastný Tomáš 0551 Nivnice 95,9 92,1 83,0 85,2 0,0 0,0 356,2 2×C
51. Prchal Matouš 0200 Manušice 86,3 88,6 87,1 93,6 0,0 0,0 355,6 4×C
52. Zurynková Jana 0348 Brandýs 71,1 73,6 76,8 84,5 0,0 0,0 306,0 0×C





Hlavni rozhodčí: PHK:
Ředitel soutěže: