VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60 vleže desetiny Kategorie:
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 104,9 106,1 105,3 104,2 106,7 105,5 632,7 58×C
2. Kolaříková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 104,9 104,5 105,8 105,6 105,9 105,3 632,0 58×C
3. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 105,3 105,3 104,4 105,2 104,7 105,8 630,7 59×C
4. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 105,2 104,4 105,2 104,6 106,2 105,1 630,7 56×C
5. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 105,0 105,4 105,7 103,5 105,4 105,5 630,5 53×C
6. Hlinka Adam 0370 Dukla Plzeň 106,1 105,5 104,5 104,5 103,7 105,6 629,9 56×C
7. Janů Karolína 0202 Černovice 105,0 105,3 105,5 104,6 104,9 104,2 629,5 55×C
8. Hněvsová Hana 0032 Poděbrady 103,1 104,9 105,1 103,5 106,5 105,0 628,1 56×C
9. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 104,8 104,2 105,2 105,0 104,4 104,5 628,1 55×C
10. Hubená Šárka 0200 Manušice 105,7 105,4 103,4 104,6 103,8 104,5 627,4 49×C
11. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 103,4 105,5 104,9 104,6 105,2 103,8 627,4 51×C
12. Benová Klára 0370 Dukla Plzeň 104,2 104,3 104,1 103,8 106,1 104,7 627,2 50×C
13. Ramešová Kateřina 0294 Meziboří 103,2 104,7 105,6 104,6 103,1 105,5 626,7 53×C
14. Martínková Karolína 0200 Manušice 103,7 104,2 104,9 104,8 104,5 104,5 626,6 50×C
15. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 105,0 104,1 104,5 104,5 104,2 104,1 626,4 54×C
16. Strnadová Sára 0049 Vlašim 103,9 105,2 103,9 103,5 104,3 105,2 626,0 49×C
17. Durilová Tereza 0069 DUEL Praha 105,5 103,4 103,2 104,5 104,5 104,7 625,8 50×C
18. Škuláň Filip 0551 Nivnice 102,8 103,8 103,2 104,6 104,1 104,4 622,9 46×C
19. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 103,7 104,1 104,6 103,1 102,6 104,7 622,8 49×C
20. Trnovský Petr 0905 Liberec 104,5 103,9 104,9 103,2 102,0 104,3 622,8 46×C
21. Šrámek Adam 0329 Chropyně 103,1 103,6 103,5 103,7 104,8 103,2 621,9 47×C
22. Stejskal Václav 0294 Meziboří 103,8 104,1 104,8 104,0 102,4 102,8 621,9 42×C
23. Mikulčík Hynek 0905 Liberec 102,1 102,6 104,0 103,5 105,6 103,3 621,1 43×C
24. Regnerová Nikola 0905 Liberec 102,9 103,9 103,7 104,0 103,3 102,8 620,6 46×C
25. Mazánek Filip 0200 Manušice 103,9 103,7 104,7 103,1 104,7 100,3 620,4 45×C
26. Štepánik Jan 0200 Manušice 103,8 102,4 103,6 103,2 101,7 105,3 620,0 43×C
27. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 104,4 102,8 102,6 103,2 103,8 102,7 619,5 42×C
28. Prchal Matouš 0200 Manušice 101,1 103,7 103,6 102,0 103,9 103,8 618,1 45×C
29. Slezáková Blanka 0294 Meziboří 101,2 102,0 103,9 103,9 103,6 103,0 617,6 41×C
30. Kučerová Miroslava 0200 Manušice 102,3 102,9 101,8 104,2 103,7 102,5 617,4 41×C
31. Kučera Zdeněk 0200 Manušice 102,2 102,7 103,2 103,1 104,0 102,0 617,2 45×C
32. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 103,3 104,8 100,4 102,2 102,8 103,4 616,9 40×C
33. Mládek Jakub 0905 Liberec 103,0 104,6 101,3 101,4 102,3 101,5 614,1 39×C
34. Římal Adam 0202 Černovice 102,2 101,6 102,0 100,2 103,2 103,4 612,6 39×C
35. Malinovský Michal 0905 Liberec 101,0 103,6 98,2 100,1 101,3 102,1 606,3 35×C
36. Žák Ondřej 0551 Nivnice 102,5 103,0 99,8 99,9 101,1 99,0 605,3 28×C
37. Plíšek Tomáš 0038 Ústí nad Labem 100,1 99,1 100,0 101,5 102,9 101,0 604,6 33×C
38. Ipserová Lucie 0032 Poděbrady 100,4 96,5 100,4 97,3 98,9 101,5 595,0 22×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký