VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Žáková Renata 0551 Nivnice 104,1 105,5 105,5 315,1 29×C
2. Horáková Klára 0060 Věžky 104,9 103,0 104,6 312,5 27×C
3. Strnadová Sára 0049 Vlašim 104,3 103,6 104,2 312,1 25×C
4. Janků Adam 0055 LOYD 104,4 104,0 103,2 311,6 21×C
5. Hlaváčková Zuzana 0200 Manušice 104,1 104,1 103,0 311,2 22×C
6. Ondra Aleš 0551 Nivnice 103,4 102,2 104,4 310,0 21×C
7. Kafková Adéla 0202 Černovice 103,5 103,6 102,7 309,8 21×C
8. Jeřábková Barbora 0162 Slatina Brno 102,9 102,2 104,3 309,4 24×C
9. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 103,3 103,0 103,1 309,4 24×C
10. Haluška Ondřej 0200 Manušice 103,2 103,6 102,6 309,4 18×C
11. Dubská Anna 0055 LOYD 103,3 103,0 102,9 309,2 20×C
12. Prokop Pavel 0200 Manušice 101,0 102,9 104,4 308,3 23×C
13. Prokeš Karel 0202 Černovice 101,6 103,6 101,7 306,9 18×C
14. Machálek Jan 0348 Brandýs 102,5 102,4 101,8 306,7 18×C
15. Jeníková Anička 0905 Liberec 104,1 100,6 101,9 306,6 17×C
16. Mládek Jakub 0905 Liberec 99,5 103,9 102,9 306,3 21×C
17. Kmínek Jiří 0054 Třebeš HK 101,6 102,9 101,8 306,3 20×C
18. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 101,4 102,0 102,5 305,9 17×C
19. Ritter Vilém Ferdinand 0348 Brandýs 103,2 102,0 100,7 305,9 17×C
20. Honsová Kristína 0348 Brandýs 100,2 101,8 101,9 303,9 17×C
21. Prouza Ondřej 0054 Třebeš HK 103,1 101,7 98,0 302,8 14×C
22. Rolinc Matyáš 0551 Nivnice 99,9 101,4 101,4 302,7 13×C
23. Videcký Jaroslav 0205 Mladá Boleslav 100,1 101,7 100,9 302,7 13×C
24. Brett Matyáš 0253 Sezemice 100,5 100,4 101,4 302,3 13×C
25. Jozíf Filip 0253 Sezemice 99,7 102,6 99,6 301,9 18×C
26. Sýkora Michal 0370 Dukla Plzeň 100,7 96,9 98,7 296,3 11×C
27. Jelínek Štěpán 0200 Manušice 97,2 99,5 99,5 296,2 4×C -2b 11.3.2
28. Štěpánik Vojětch 0200 Manušice 92,0 99,7 103,7 295,4 14×C
29. Frolík Tomáš 0301 Stromovka ČB 94,1 97,0 103,8 294,9 10×C
30. Podzimek Tomáš 0067 Jiříkov 99,8 98,3 96,3 294,4 7×C
31. Bezouška Robin 0348 Brandýs 95,7 99,9 98,7 294,3 8×C
32. Včelák Adam 0054 Třebeš HK 96,3 97,1 99,7 293,1 6×C
33. Trnovský Petr 0905 Liberec 103,4 94,6 94,8 292,8 25×C
34. Šejba Vítek 0060 Věžky 98,6 97,1 95,8 291,5 7×C
35. Karabáček David 0190 Přezletice 96,0 98,3 96,5 290,8 12×C
36. Tučková Kateřina 0032 Poděbrady 97,8 97,5 92,5 287,8 7×C
37. Bičáková Amálie 0105 Kolín 95,3 95,4 93,8 284,5 5×C
38. Cinkeis Štěpán 0205 Mladá Boleslav 94,0 97,6 92,9 284,5 7×C
39. Bícová Kateřina 0301 Stromovka ČB 92,7 100,9 89,9 283,5 7×C
40. Soukup Tomáš 0905 Liberec 87,9 93,7 94,1 275,7 2×C
41. Nesvačil Matěj 0190 Přezletice 93,7 81,5 77,5 252,7 0×C
42. Durila Tomáš 0069 DUEL Praha 81,1 82,5 78,0 241,6 0×C
11.3.1 - nadpočetné rány v závodě
11.3.2 - nadpočetné rány v terči



Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký