VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Brabcová Karolína 0012 Olymp Plzeň 102,4 103,8 104,5 105,2 103,5 105,1 624,5 48×C
2. Foistová Nikola 0370 Dukla Plzeň 105,2 104,6 103,3 101,3 104,1 103,8 622,3 47×C
3. Dudová Lucie 0123 Patrot Brno 102,9 102,0 102,9 104,6 104,7 102,8 619,9 44×C
4. Štefánková Kateřina 0368 Poruba Skalka 102,7 100,8 103,1 103,7 104,1 103,8 618,2 43×C
5. Procházková Anna 0123 Patriot Brno 100,6 104,0 103,6 102,9 103,9 101,6 616,6 46×C
6. Slováčková Eva 0123 Patriot Brno 103,3 103,2 102,6 102,5 101,1 103,1 615,8 41×C
7. Kokošková Daniela 0370 Dukla Plzeň 103,4 102,7 100,8 103,7 100,8 103,8 615,2 37×C
8. Bartoníčková Vlasta 0012 Olymp Plzeň 102,2 103,8 102,6 103,1 101,8 101,1 614,6 35×C
9. Kalovská Magda 0162 Slatina Brno 102,5 103,5 101,2 101,1 102,8 102,6 613,7 36×C
10. Helešicová Barbora 0380 SŠ Plzeň 104,3 101,7 101,8 101,7 101,8 101,5 612,8 35×C
11. Landová Kateřina 0055 LOYD 102,4 103,3 101,2 102,8 101,5 101,5 612,7 41×C
12. Thurnwaldová Sabina 0370 Dukla Plzeň 102,8 102,2 100,6 101,9 102,5 102,6 612,6 40×C
13. Kolaříková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 101,2 103,6 101,4 101,1 102,1 103,0 612,4 38×C
14. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 99,4 104,4 103,7 101,4 102,9 99,7 611,5 37×C
15. Zrůstová Adéla 0253 Sezemice 102,3 103,7 101,5 101,4 102,9 99,5 611,3 37×C
16. Širlová Michaela 0200 Manušice 99,2 103,2 102,2 103,1 100,3 102,0 610,0 35×C
17. Hajšmanová Eva 0370 Dukla Plzeň 103,3 101,2 98,2 101,7 102,6 102,2 609,2 35×C
18. Soukupová Iveta 0301 Stromovka ČB 102,1 102,5 98,5 101,4 100,9 103,6 609,0 35×C
19. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 99,6 99,1 100,9 101,6 102,0 103,1 606,3 33×C
20. Kasipovičová Anne Maria 0015 Plzeň Slovany 100,9 95,9 99,2 102,5 101,1 101,7 601,3 30×C
21. Hubená Šárka 0200 Manušice 98,7 99,4 100,6 99,0 100,8 101,4 599,9 29×C
22. Licková Nikola 0253 Sezemice 97,4 99,8 100,8 101,8 100,3 99,0 599,1 24×C
23. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 96,1 101,2 101,5 97,9 100,7 101,3 598,7 28×C
24. Šubrtová Daniela 0190 Přezletice 99,2 97,6 100,3 98,0 98,8 101,2 595,1 28×C
25. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 98,4 100,2 98,9 98,3 99,8 98,3 593,9 22×C
26. Osmančíková Rýglová Anna 0032 Poděbrady 96,1 98,1 99,5 101,3 100,4 98,2 593,6 25×C
27. Chytilová Babeta 0162 Slatina Brno 97,8 100,6 102,2 98,8 96,0 97,9 593,3 15×C
28. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 96,0 98,9 100,6 97,8 101,2 98,2 592,7 25×C
29. Melenová Timea SVK 97,9 95,8 96,4 103,4 96,5 97,7 587,7 21×C
30. Jechová Marie 0032 Poděbrady 100,6 96,1 98,3 100,8 95,3 95,9 587,0 20×C
31. Smetanová Veronika 0551 Nivnice 98,4 95,8 101,0 96,1 96,0 97,9 585,2 17×C
32. Benová Klára 0370 Dukla Plzeň 92,5 98,9 96,2 99,2 97,5 96,3 580,6 16×C
33. Němcová Kateřina 0301 Stromovka ČB 99,8 98,1 88,9 97,4 95,1 98,9 578,2 20×C
34. Krejčová Ivana 0420 Teplice 94,1 92,7 97,5 95,8 90,4 91,8 562,3 9×C
35. Nováková Lenka 0105 Kolín 96,1 94,5 91,0 93,4 94,2 92,3 561,5 10×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký