VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 16.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 103,9 100,0 101,1 102,2 0,0 0,0 407,2 26×C
2. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 99,8 102,3 102,1 100,1 0,0 0,0 404,3 19×C
3. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 102,4 100,4 99,5 101,0 0,0 0,0 403,3 15×C
4. Dubská Barbora 0055 LOYD 98,3 103,4 98,8 102,5 0,0 0,0 403,0 21×C
5. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 101,6 100,5 98,2 101,2 0,0 0,0 401,5 19×C
6. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 98,2 100,7 101,8 100,7 0,0 0,0 401,4 17×C
7. Ramešová Kateřina 0294 Meziboří 102,9 98,3 100,6 99,4 0,0 0,0 401,2 18×C
8. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 99,3 100,3 99,1 100,7 0,0 0,0 399,4 16×C
9. Svobodová Veronika 0200 Manušice 100,1 99,8 99,5 99,8 0,0 0,0 399,2 17×C
10. Dajčarová Sabina 0123 Patriot Brno 97,6 98,6 100,8 100,0 0,0 0,0 397,0 14×C
11. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 96,5 99,2 99,1 101,1 0,0 0,0 395,9 15×C
12. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 97,7 98,0 98,1 101,0 0,0 0,0 394,8 14×C
13. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 98,4 99,5 97,2 98,5 0,0 0,0 393,6 13×C
14. Procházková Emma 0123 Patriot Brno 95,8 101,0 98,6 98,1 0,0 0,0 393,5 11×C
15. Pozsónyiová Alexandra SVK 97,9 98,3 97,7 99,3 0,0 0,0 393,2 3×C
16. Říha Jakub 0049 Vlašim 98,3 97,1 99,2 98,3 0,0 0,0 392,9 13×C
17. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 100,1 98,1 98,5 95,9 0,0 0,0 392,6 12×C
18. Desenská Eliška 0059 LOYD 96,5 97,6 99,9 98,3 0,0 0,0 392,3 12×C
19. Martínková Karolína 0200 Manušice 100,0 99,8 94,8 97,2 0,0 0,0 391,8 13×C
20. Prchal Jakub 0301 Stromovka ČB 97,5 97,6 100,5 96,0 0,0 0,0 391,6 13×C
21. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 99,5 96,5 99,6 95,7 0,0 0,0 391,3 17×C
22. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 97,8 99,4 93,9 100,0 0,0 0,0 391,1 18×C
23. Lažanová Valérie 0049 Vlašim 97,3 94,9 100,0 98,5 0,0 0,0 390,7 17×C
24. Vaněčková Adéla 0905 Liberec 95,2 97,9 97,9 98,8 0,0 0,0 389,8 16×C
25. Boháčková Klára 0905 Liberec 96,2 96,3 98,7 97,7 0,0 0,0 388,9 10×C
26. Cimmermanová Aneta 0905 Liberec 99,2 97,7 94,9 96,6 0,0 0,0 388,4 12×C
27. Vašků Kateřina 0055 LOYD 96,5 100,1 98,5 93,1 0,0 0,0 388,2 13×C
28. Novák Jan 0123 Patriot Brno 99,4 93,4 95,6 99,7 0,0 0,0 388,1 13×C
29. Stejskal Václav 0294 Meziboří 99,4 93,6 95,0 97,4 0,0 0,0 385,4 7×C
30. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 99,0 94,0 96,5 95,6 0,0 0,0 385,1 11×C
31. Mastná Kateřina 0370 Dukla Plzeň 96,4 97,7 95,4 94,8 0,0 0,0 384,3 7×C
32. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 96,1 97,7 97,1 93,2 0,0 0,0 384,1 12×C
33. Polakovičová Natália SVK 94,4 96,0 98,8 94,6 0,0 0,0 383,8 12×C
34. Bandas Matěj 0200 Manušice 94,2 98,1 95,2 95,8 0,0 0,0 383,3 9×C
35. Veselý Lukáš 0370 Dukla Plzeň 96,7 95,5 94,8 95,9 0,0 0,0 382,9 9×C
36. Parkan Daniel 0370 Dukla Plzeň 96,3 99,4 99,2 86,2 0,0 0,0 381,1 11×C
37. Raboch Vít 0190 Přezletice 97,0 92,6 95,4 95,3 0,0 0,0 380,3 14×C
38. Prokop Ondřej 0200 Manušice 98,6 93,2 94,7 92,0 0,0 0,0 378,5 9×C
39. Šilhavý Štěpán 0370 Dukla Plzeň 95,4 94,2 95,5 91,8 0,0 0,0 376,9 8×C
40. Čablík Marek 0045 DDM Kolín 91,8 96,2 94,5 94,1 0,0 0,0 376,6 9×C
41. Lemberk Matěj 0202 Černovice 90,2 96,1 95,2 94,5 0,0 0,0 376,0 10×C
42. Spáčilová Karolína SVK 91,9 92,4 96,3 95,0 0,0 0,0 375,6 11×C
43. Hájek Jan 0301 Stromovka ČB 91,9 98,3 92,7 92,6 0,0 0,0 375,5 8×C
44. Vaněk František 0055 LOYD 99,4 89,1 90,5 96,3 0,0 0,0 375,3 8×C
45. Kopicová Ema 0348 Brandýs 98,9 94,7 90,0 91,3 0,0 0,0 374,9 8×C
46. Zurynková Jana 0348 Brandýs 92,8 96,3 93,3 92,0 0,0 0,0 374,4 7×C
47. Kučera Daniel 0190 Přezletice 92,4 96,5 90,3 93,5 0,0 0,0 372,7 9×C
48. Malinovská Marie 0905 Liberec 94,8 89,6 93,8 94,2 0,0 0,0 372,4 5×C
49. Vachtová Sabina 0202 Černovice 90,7 90,8 95,0 94,8 0,0 0,0 371,3 4×C
50. Netušil David 0375 Dukla Plzeň 95,0 88,2 96,9 90,9 0,0 0,0 371,0 5×C
51. Nováková Karolína 0105 Kolín 90,3 96,0 89,6 94,2 0,0 0,0 370,1 5×C
52. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 91,5 92,6 89,9 95,0 0,0 0,0 369,0 6×C
53. Pilchová Marie 0205 Mladá Boleslav 91,2 92,8 90,3 94,4 0,0 0,0 368,7 5×C
54. Herrmann Petr 0905 Liberec 86,5 93,3 91,0 97,6 0,0 0,0 368,4 2×C
55. Plíšek Tomáš 0038 Ústí n.L. 91,0 90,1 92,9 93,0 0,0 0,0 367,0 9×C
56. Suk Vojtěch 0735 Staré Sedlo 90,3 92,9 90,0 93,1 0,0 0,0 366,3 5×C
57. Pavelková Alexandra 0551 Nivnice 91,2 92,5 90,5 90,8 0,0 0,0 365,0 6×C
58. Humeš Adam 0190 Přezletice 91,4 93,1 90,2 90,3 0,0 0,0 365,0 8×C
59. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 89,7 91,0 94,6 86,8 0,0 0,0 362,1 3×C
60. Podlas Karel 0551 Nivnice 85,9 92,4 89,4 93,6 0,0 0,0 361,3 4×C
61. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 85,8 91,3 91,0 93,1 0,0 0,0 361,2 8×C
62. Svoboda Miroslav 0190 Přezletice 90,4 83,9 89,7 94,4 0,0 0,0 358,4 5×C
63. Pavlík Matěj 0310 Stromovka ČB 83,8 89,9 95,0 88,2 0,0 0,0 356,9 3×C
64. Jungman Vojtěch 0905 Liberec 86,8 90,7 88,3 90,0 0,0 0,0 355,8 4×C
65. Bártů David 0731 Semily 89,9 89,4 86,9 87,3 0,0 0,0 353,5 4×C
66. Dytrich Lukáš 0905 Liberec 85,8 88,5 84,4 89,0 0,0 0,0 347,7 2×C
67. Dunajský Gabriel SVK 81,0 85,8 87,8 85,8 0,0 0,0 340,4 3×C
68. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 ×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký