VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 17.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Janů Karolína 0202 Černovice 105,4 107,1 105,3 317,8 28×C
2. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 105,6 106,6 104,8 317,0 28×C
3. Vaněk František 0055 LOYD 105,2 106,0 105,7 316,9 27×C
4. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 105,5 105,7 105,0 316,2 28×C
5. Běhal Daniel 0060 Věžky 104,9 105,0 105,8 315,7 28×C
6. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 105,0 105,1 105,3 315,4 28×C
7. Durilová Tereza 0069 DUEL Praha 104,3 105,2 105,8 315,3 28×C
8. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 104,7 104,4 105,6 314,7 28×C
9. Svobodová Aneta 0205 Mladá Boleslav 105,1 104,9 104,7 314,7 29×C
10. Hubáček Jiří 0370 Dukla Plzeň 104,6 104,7 104,1 313,4 26×C
11. Šrámek Adam 0329 Chropyně 104,5 105,6 102,9 313,0 26×C
12. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 104,4 104,5 103,9 312,8 22×C
13. Louženská Adéla 0301 Stromovka ČB 103,9 104,2 104,1 312,2 26×C
14. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 105,1 103,2 103,8 312,1 23×C
15. Prchal Matouš 0200 Manušice 105,2 104,1 102,7 312,0 24×C
16. Grunt Šimon 0055 LOYD 104,3 104,3 103,3 311,9 23×C
17. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 103,2 104,7 103,4 311,3 23×C
18. Regnerová Nikola 0905 Liberec 104,3 104,1 102,9 311,3 25×C
19. Kovář David 0200 Manušice 105,3 103,5 102,5 311,3 24×C
20. Kopic Jan 0348 Brandýs 104,3 103,9 102,9 311,1 23×C
21. Vašků Kateřina 0055 LOYD 102,0 103,5 105,5 311,0 24×C
22. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 104,0 102,5 104,4 310,9 23×C
23. Skala Václav 0162 Slatina Brno 102,6 104,0 104,3 310,9 24×C
24. Kimák Lukáš 0366 Ruprechtice 103,6 103,0 104,2 310,8 24×C
25. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 104,0 102,9 103,9 310,8 23×C
26. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 103,1 104,2 103,5 310,8 21×C
27. Křivánek Daniel 0123 Patriot Brno 104,4 102,6 103,0 310,0 23×C
28. Vojtěch Štěpán 0366 Ruprechtice 103,4 102,4 103,3 309,1 21×C
29. Krausová Eliška 0366 Ruprechtice 103,4 102,7 102,9 309,0 19×C
30. Schejbal Radek 0055 LOYD 104,0 102,8 102,0 308,8 23×C
31. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 103,3 103,4 102,0 308,7 19×C
32. Římal Adam 0202 Černovice 103,0 102,8 102,7 308,5 21×C
33. Černošek Marek 0060 Věžky 103,4 101,8 103,2 308,4 19×C
34. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 102,4 102,9 103,1 308,4 21×C
35. Huclová Lucie 0370 Dukla Plzeň 103,0 101,7 103,6 308,3 22×C
36. Jozífek Adam 0105 Kolín 103,2 103,6 101,1 307,9 20×C
37. Kolb Matěj 0301 Stromovka ČB 102,1 103,7 102,0 307,8 21×C
38. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 102,4 101,4 103,9 307,7 18×C
39. Slavětínský Vojtěch 0055 LOYD 101,4 103,5 102,5 307,4 19×C
40. Škuláň Filip 0551 Nivnice 103,7 101,6 101,6 306,9 21×C
41. Müllerová Michaela 0253 Sezemice 102,7 101,2 102,6 306,5 15×C
42. Pokorný Václav 0348 Brandýs 102,4 103,3 100,5 306,2 19×C
43. Michalech Jan 0205 Mladá Boleslav 101,1 102,0 102,8 305,9 17×C
44. Žák Ondřej 0551 Nivnice 101,8 99,5 104,2 305,5 17×C
45. Svobodová Marie 0253 Sezemice 102,5 101,9 100,9 305,3 17×C
46. Buncová Barbora 0045 DDM Kolín 100,3 103,0 101,8 305,1 16×C
47. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 101,1 102,4 101,4 304,9 18×C
48. Nekolný Tobiáš 0370 Dukla Plzeň 99,7 103,1 101,1 303,9 7×C
49. Kaurová Anna 0032 Poděbrady 105,0 95,5 103,2 303,7 21×C
50. Smutný Petr 0551 Nivnice 100,4 100,7 102,5 303,6 16×C
51. Kohout Miroslav 0253 Sezemice 100,4 103,4 99,6 303,4 20×C
52. Berková Pavla 0205 Mladá Boleslav 100,2 102,6 100,5 303,3 14×C
53. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 98,2 101,8 102,8 302,8 16×C
54. Šimůnek Štěpán 0348 Brandýs 99,8 100,5 102,5 302,8 12×C
55. Hrubešová Karolína 0253 Sezemice 100,0 101,6 100,8 302,4 13×C
56. Malinovský Michal 0905 Liberec 101,1 99,6 100,8 301,5 13×C
57. Choma Lukáš 0905 Liberec 97,6 103,6 99,9 301,1 14×C
58. Hlaváček Jan 0205 Mladá Boleslav 101,2 98,8 100,2 300,2 18×C
59. Hampl Vojtěch 0200 Manušice 102,7 103,9 93,6 300,2 22×C
60. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 100,3 99,4 99,6 299,3 13×C
61. Havelka Vít 0205 Mladá Boleslav 98,8 99,9 100,1 298,8 13×C
62. Tandler Vojtěch 0045 DDM Kolín 100,9 98,9 98,3 298,1 10×C
63. Škrabálek Matyáš 0551 Nivnice 98,4 99,6 99,9 297,9 13×C
64. Kozelek Karel 0551 Nivnice 96,5 98,5 99,8 294,8 12×C
65. Matějka Pavel 0038 Ústí n.L. 95,5 100,6 98,4 294,5 11×C
66. Vondra Matěj 0301 Stromovka ČB 96,1 100,0 97,6 293,7 12×C
67. Fišer Jakub 0123 Patriot Brno 99,2 96,7 94,7 290,6 13×C
68. Holubec Matěj 0205 Mladá Boleslav 97,0 93,6 97,1 287,7 6×C
69. Honc Jan 0205 Mladá Boleslav 98,1 90,7 93,3 282,1 4×C -4b. 11.3.1, 11.3.2
70. Čakrda Dominik 0250 Mladá Boleslav 86,5 86,8 78,6 251,9 1×C
11.3.1 - nadpočetné rány v závodě
11.3.2 - nadpočetné rány v terči



Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký