VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 17.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Strnadová Sára 0049 Vlašim 104,2 104,4 106,7 315,3 27×C
2. Prokeš Karel 0202 Černovice 105,0 103,6 105,2 313,8 25×C
3. Jeřábková Barbora 0162 Slatina Brno 103,8 104,3 104,9 313,0 25×C
4. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 104,0 104,5 104,5 313,0 24×C
5. Horáková Klára 0060 Věžky 105,3 102,4 105,0 312,7 25×C
6. Kafková Adéla 0202 Černovice 103,8 104,7 103,5 312,0 24×C
7. Janků Adam 0055 LOYD 103,5 104,5 103,2 311,2 23×C
8. Dubská Anna 0055 LOYD 103,4 103,3 104,0 310,7 23×C
9. Hlaváčková Zuzana 0200 Manušice 104,7 103,0 103,0 310,7 21×C
10. Žáková Renata 0551 Nivnice 102,8 103,9 103,6 310,3 24×C
11. Jeníková Anna 0905 Liberec 104,7 101,6 103,8 310,1 21×C
12. Trnovský Petr 0905 Liberec 104,3 102,9 102,9 310,1 20×C
13. Ondra Aleš 0551 Nivnice 105,1 102,1 102,8 310,0 19×C
14. Machálek Jan 0348 Brandýs 103,2 101,3 104,6 309,1 19×C
15. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 102,7 101,9 103,0 307,6 20×C
16. Mládek Jakub 0905 Liberec 102,7 100,5 102,3 305,5 17×C
17. Jozíf Filip 0253 Sezemice 101,5 101,3 101,6 304,4 18×C
18. Honsová Kristína 0348 Brandýs 101,5 101,5 101,4 304,4 15×C
19. Ritter Vilém Ferdinand 0348 Brandýs 103,1 100,0 101,2 304,3 17×C
20. Rolinc Matyáš 0551 Nivnice 102,1 101,3 100,9 304,3 15×C
21. Videcký Jaroslav 0205 Mladá Boleslav 102,8 101,3 100,0 304,1 15×C
22. Sýkora Michal 0370 Dukla Plzeň 99,6 103,1 100,6 303,3 16×C
23. Jelínek Štěpán 0200 Manušice 100,9 99,1 101,8 301,8 15×C
24. Brett Matyáš 0253 Sezemice 100,7 100,6 99,9 301,2 13×C
25. Frolík Tomáš 0301 Stromovka ČB 98,1 100,9 99,8 298,8 13×C
26. Haluška Ondřej 0200 Manušice 101,5 97,4 99,4 298,3 12×C
27. Šejba Vítek 0060 Věžky 100,2 99,4 97,0 296,6 9×C
28. Bícová Kateřina 0301 Stromovka ČB 96,7 101,8 95,2 293,7 9×C
29. Bezouška Robin 0348 Brandýs 97,9 97,5 97,9 293,3 7×C
30. Cinkeis Štěpán 0205 Mladá Boleslav 96,3 95,5 97,2 289,0 9×C
31. Tučková Kateřina 0032 Poděbrady 97,4 96,1 93,6 287,1 8×C
32. Soukup Tomáš 0905 Liberec 100,8 86,6 94,2 281,6 7×C
11.3.1 - nadpočetné rány v závodě
11.3.2 - nadpočetné rány v terči



Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký