VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 17.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Brabcová Karolína 0012 Olymp Plzeň 103,1 105,4 103,5 103,7 103,7 104,8 624,2 49×C
2. Zrůstová Adéla 0253 Sezemice 102,2 102,0 103,9 105,2 102,8 102,2 618,3 45×C
3. Bartoníčková Vlasta 0012 Olymp Plzeň 102,5 101,5 102,5 103,0 103,6 104,9 618,0 38×C
4. Soukupová Iveta 0301 Stromovka ČB 103,3 103,1 105,1 100,8 103,5 102,1 617,9 40×C
5. Kokošková Daniela 0370 Dukla Plzeň 100,4 104,0 103,7 102,0 103,2 103,6 616,9 31×C
6. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 102,3 103,5 102,7 103,0 101,5 103,7 616,7 39×C
7. Dudová Lucie 0123 Patrot Brno 102,8 100,4 103,7 102,0 104,5 102,8 616,2 39×C
8. Thurnwaldová Sabina 0370 Dukla Plzeň 101,8 104,9 102,8 102,7 102,1 101,7 616,0 38×C
9. Hajšmanová Eva 0370 Dukla Plzeň 103,4 104,0 102,9 101,7 102,2 101,7 615,9 44×C
10. Štefánková Kateřina 0368 Poruba Skalka 103,5 101,8 101,5 101,3 103,3 102,8 614,2 39×C
11. Slováčková Eva 0123 Patriot Brno 102,6 103,8 102,6 101,7 101,6 101,9 614,2 40×C
12. Kolaříková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 102,7 103,0 101,7 102,3 102,6 101,8 614,1 37×C
13. Landová Kateřina 0055 LOYD 102,7 101,6 102,6 101,3 99,2 100,7 608,1 29×C
14. Šubrtová Daniela 0190 Přezletice 104,7 102,1 100,4 99,6 101,6 97,3 605,7 33×C
15. Svobodová Veronika 0200 Manušice 98,6 101,2 101,6 100,2 101,9 101,2 604,7 33×C
16. Benová Klára 0370 Dukla Plzeň 97,6 99,6 101,5 100,6 100,4 102,2 601,9 15×C
17. Osmančíková Rýglová Anna 0032 Poděbrady 102,9 99,5 100,9 101,9 98,0 98,5 601,7 30×C
18. Hubená Šárka 0200 Manušice 99,7 101,7 99,7 101,3 100,0 99,2 601,6 30×C
19. Licková Nikola 0253 Sezemice 100,2 100,4 97,7 101,0 99,6 101,5 600,4 25×C
20. Kasipovičová Anne Maria 0015 Plzeň Slovany 99,7 100,8 100,7 99,7 100,4 97,6 598,9 24×C
21. Melenová Timea SVK 99,2 99,7 99,2 99,2 101,3 99,8 598,4 24×C
22. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 102,6 96,3 95,4 99,3 98,6 98,8 591,0 23×C
23. Polakovičová Natálie SVK 94,7 99,2 95,9 100,6 100,1 100,0 590,5 22×C
24. Jechová Marie 0032 Poděbrady 95,0 96,1 96,7 95,4 98,7 98,3 580,2 12×C
25. Haluška Iva 0200 Manušice 95,0 98,0 92,4 98,5 90,8 90,1 564,8 10×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký