VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 17.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 muži, junioři
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Smetana František 0370 Dukla Plzeň 104,0 103,0 103,9 104,8 105,9 103,5 625,1 47×C
2. Rotrekl Filip 0006 TMS Pardubice 103,7 104,3 103,9 102,4 104,4 104,3 623,0 47×C
3. Cipro Adam 0370 Dukla Plzeň 103,2 103,3 104,4 104,3 103,4 100,9 619,5 45×C
4. Tichý Radek 0370 Dukla Plzeň 104,9 103,4 103,2 102,2 103,6 102,1 619,4 45×C
5. Brauner Tomáš 0123 Patriot Brno 103,2 101,9 102,3 103,3 104,4 103,3 618,4 41×C
6. Bílek Ondřej 0200 Manušice 103,4 104,7 102,8 102,5 102,0 102,1 617,5 39×C
7. Čadek Zdeněk 0032 Poděbrady 100,9 102,2 103,5 103,4 101,8 104,4 616,2 37×C
8. Zmátlo Matěj 0045 DDM Kolín 101,9 103,5 103,5 101,7 103,3 102,3 616,2 41×C
9. Mikulčík Radek 0370 Dukla Plzeň 101,5 101,9 103,0 102,5 102,2 102,9 614,0 35×C
10. Morávek Tomáš 0370 Dukla Plzeň 101,9 102,2 104,4 100,6 101,5 103,2 613,8 35×C
11. Rozum Michal 0015 Plzeň Slovany 100,8 103,9 100,2 101,0 104,4 102,3 612,6 39×C
12. Puhlovský Jiří 0253 Sezemice 103,2 100,7 102,5 102,6 102,8 98,2 610,0 32×C
13. Břichňáč Václav 0055 LOYD 101,6 101,2 102,6 99,5 101,6 101,0 607,5 35×C
14. Matoška Michal 0368 Poruba Skalka 100,4 100,7 101,6 102,6 102,7 98,7 606,7 31×C
15. Karkulín Adam 0190 Přezletice 97,8 99,0 101,7 102,4 100,7 102,0 603,6 33×C
16. Valenta Adam 0015 Plzeň Slovany 100,2 98,8 96,9 102,4 101,3 100,3 599,9 12×C
17. Hauer Jiří 0015 Plzeň Slovany 98,6 98,9 101,2 100,0 99,2 101,2 599,1 27×C
18. Šír Martin 0190 Přezletice 99,8 101,6 101,2 96,2 98,1 98,2 595,1 24×C
19. Jeřábek Václav 0105 Kolín 97,9 98,5 99,2 99,0 100,5 99,7 594,8 22×C
20. Kasipovič Nikica 0015 Plzeň Slovany 99,2 99,2 97,7 99,3 97,6 98,9 591,9 20×C
21. Kliment Dominik 0348 Brandýs 96,8 97,9 99,8 98,4 99,1 95,4 587,4 17×C
22. Mark Rudolf 0200 Manušice 101,0 98,3 96,2 96,0 93,6 100,3 585,4 23×C
23. Kasipovič Antonio 0015 Plzeň Slovany 95,6 91,1 96,0 95,6 100,5 93,4 572,2 18×C
24. Demjan Radek 0348 Brandýs 96,3 94,3 93,3 101,4 92,0 93,2 570,5 15×C
25. Humeš Richard 0190 Přezletice 92,8 93,4 93,9 90,7 94,1 93,3 558,2 12×C
26. Navrátil Michal 0032 Poděbrady 93,7 90,7 94,4 92,5 98,1 88,2 557,6 12×C
27. Lučan Vladimír 0348 Brandýs 97,7 95,8 69,3 0,0 0,0 0,0 262,8 11×C DNF
28. Kaplan Igor 0162 Slatina Brno 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 ×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký