VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 17.2.2019 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Martínková Karolína 0200 Manušice 102,8 102,3 105,1 102,0 0,0 0,0 412,2 26×C
2. Procházková Anna 0123 Patriot Brno 103,4 101,2 103,5 102,8 0,0 0,0 410,9 30×C
3. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 103,9 101,8 103,5 100,4 0,0 0,0 409,6 27×C
4. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 101,8 102,1 100,0 103,1 0,0 0,0 407,0 21×C
5. Křivánek Richard 0123 Patriot Brno 101,7 101,0 101,2 101,8 0,0 0,0 405,7 25×C
6. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 101,5 101,1 102,2 100,8 0,0 0,0 405,6 17×C
7. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 100,8 102,6 100,5 101,5 0,0 0,0 405,4 21×C
8. Dubská Barbora 0055 LOYD 102,4 100,8 100,5 101,0 0,0 0,0 404,7 23×C
9. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 100,7 102,9 98,8 101,4 0,0 0,0 403,8 20×C
10. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 101,7 98,6 101,8 101,3 0,0 0,0 403,4 20×C
11. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 100,5 100,0 102,3 100,4 0,0 0,0 403,2 23×C
12. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 99,5 100,9 101,4 100,9 0,0 0,0 402,7 20×C
13. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 101,9 99,5 103,7 97,5 0,0 0,0 402,6 19×C
14. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 99,2 102,9 99,3 101,0 0,0 0,0 402,4 17×C
15. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 100,5 99,3 102,7 99,2 0,0 0,0 401,7 18×C
16. Parkan Daniel 0370 Dukla Plzeň 102,9 101,2 98,6 98,5 0,0 0,0 401,2 20×C
17. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 98,2 99,6 98,7 102,1 0,0 0,0 398,6 16×C
18. Mastná Kateřina 0370 Dukla Plzeň 98,3 99,9 99,3 99,5 0,0 0,0 397,0 10×C
19. Říha Jakub 0049 Vlašim 97,9 97,0 101,0 100,8 0,0 0,0 396,7 19×C
20. Procházková Emma 0123 Patriot Brno 98,9 100,6 98,3 98,9 0,0 0,0 396,7 15×C
21. Desenská Eliška 0059 LOYD 96,4 99,1 98,0 101,8 0,0 0,0 395,3 16×C
22. Dajčarová Sabina 0123 Patriot Brno 96,9 99,0 99,7 98,9 0,0 0,0 394,5 16×C
23. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 99,1 99,1 99,5 96,7 0,0 0,0 394,4 14×C
24. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 95,9 99,2 98,1 98,9 0,0 0,0 392,1 15×C
25. Lemberk Matěj 0202 Černovice 92,4 97,8 100,2 98,7 0,0 0,0 389,1 9×C
26. Veselý Lukáš 0370 Dukla Plzeň 97,4 98,0 97,4 94,4 0,0 0,0 387,2 7×C
27. Prchal Jakub 0301 Stromovka ČB 97,9 93,4 98,5 96,3 0,0 0,0 386,1 10×C
28. Pozsonyiová Alexandra SVK 94,8 96,2 98,8 96,1 0,0 0,0 385,9 9×C
29. Bandas Matěj 0200 Manušice 93,8 98,5 96,2 95,5 0,0 0,0 384,0 8×C
30. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 95,3 98,0 94,5 96,1 0,0 0,0 383,9 10×C
31. Netušil David 0375 Dukla Plzeň 97,2 93,1 98,5 92,6 0,0 0,0 381,4 13×C
32. Novák Jan 0123 Patriot Brno 93,7 95,0 92,1 98,2 0,0 0,0 379,0 10×C
33. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 94,6 98,3 94,1 91,4 0,0 0,0 378,4 12×C
34. Pilchová Marie 0205 Mladá Boleslav 94,0 96,7 91,9 93,1 0,0 0,0 375,7 9×C
35. Spáčilová Karolína SVK 90,9 97,1 92,2 93,9 0,0 0,0 374,1 8×C
36. Podlas Karel 0551 Nivnice 94,6 93,5 89,0 94,6 0,0 0,0 371,7 8×C
37. Vachtová Sabina 0202 Černovice 87,1 92,0 94,0 98,3 0,0 0,0 371,4 7×C
38. Zurynková Jana 0348 Brandýs 89,9 95,5 91,9 92,4 0,0 0,0 369,7 4×C
39. Šilhavý Štěpán 0370 Dukla Plzeň 95,2 91,1 90,6 91,9 0,0 0,0 368,8 9×C
40. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 93,1 88,7 90,8 94,4 0,0 0,0 367,0 7×C
41. Kopicová Ema 0348 Brandýs 92,3 90,6 92,0 92,1 0,0 0,0 367,0 8×C
42. Dunajský Gabriel SVK 88,3 92,6 92,2 91,1 0,0 0,0 364,2 5×C
43. Zaplatílek Ondřej 0162 Slatina Brno 92,8 96,5 85,3 84,6 0,0 0,0 359,2 5×C
44. Krejčí Jakub 0069 DUEL Praha 85,4 89,7 84,6 90,6 0,0 0,0 350,3 3×C
45. Pavelková Alexandra 0551 Nivnice 87,6 87,0 87,7 83,2 0,0 0,0 345,5 3×C
46. Rusňák Matěj 0205 Mladá Boleslav 83,5 95,4 88,5 69,2 0,0 0,0 336,6 3×C
47. Mazánek Filip 0200 Manušice 88,0 79,4 79,2 83,8 0,0 0,0 330,4 4×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký