VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 3.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60 vleže desetiny Kategorie:
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Širlová Michaela 0200 Manušice 106,2 106,0 105,9 106,2 104,7 105,4 634,4 57×C
2. Boháčková Klára 0905 Liberec 105,1 104,9 105,9 105,4 106,3 105,9 633,5 54×C
3. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 105,1 105,6 105,1 105,5 105,7 105,2 632,2 59×C
4. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 105,0 105,0 105,5 105,4 105,5 105,0 631,4 55×C
5. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 105,4 105,0 105,3 104,8 104,6 105,6 630,7 56×C
6. Benová Klára 0027 Delta Praha 103,4 104,5 105,1 105,9 106,2 104,8 629,9 56×C
7. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 105,2 105,2 104,2 104,0 104,5 106,0 629,1 55×C
8. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 103,4 104,7 105,3 105,4 105,2 104,9 628,9 56×C
9. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 104,1 104,6 104,6 105,4 104,1 105,7 628,5 53×C
10. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 105,4 104,3 104,5 103,7 104,4 105,7 628,0 51×C
11. Janů Karolína 0202 Černovice 105,1 104,7 103,5 105,9 104,1 104,0 627,3 51×C
12. Kučera Adam 0200 Manušice 103,3 103,9 105,5 105,0 104,2 105,1 627,0 49×C
13. Jiráková Vlaďka 0202 Černovice 105,1 104,6 105,3 103,4 104,4 102,7 625,5 51×C
14. Bandas Matěj 0200 Manušice 105,2 103,6 105,2 103,7 104,4 103,2 625,3 51×C
15. Lemberk Matěj 0202 Černovice 103,7 102,9 105,0 104,2 103,9 104,2 623,9 48×C
16. Bílek Ondřej 0200 Manušice 102,8 104,5 104,3 103,0 104,2 104,9 623,7 49×C
17. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 104,4 103,6 105,0 104,1 102,1 104,5 623,7 48×C
18. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 102,1 103,7 103,9 103,6 103,6 105,2 622,1 47×C
19. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 104,3 102,5 104,9 103,9 102,8 103,2 621,6 47×C
20. Prokop Pavel 0200 Manušice 103,2 105,2 102,7 103,2 102,5 104,6 621,4 48×C
21. Kučera Zdeněk 0200 Manušice 101,2 103,6 101,4 104,3 103,9 105,2 619,6 43×C
22. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 102,7 104,9 104,7 103,0 101,6 102,7 619,6 29×C -2b 11.3.1
23. Regnerová Nikola 0905 Liberec 103,6 103,1 104,1 103,9 102,3 101,9 618,9 43×C
24. Svobodová Veronika 0200 Manušice 101,7 104,3 102,8 104,9 102,1 102,7 618,5 42×C
25. Piňos Antonín 0182 Přerov 103,3 103,1 102,3 104,9 102,4 101,0 617,0 41×C
26. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 101,8 101,1 102,4 103,9 104,3 103,4 616,9 43×C
27. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 103,1 100,2 103,3 101,6 104,4 103,3 615,9 41×C
28. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 105,3 105,6 104,6 101,8 94,0 103,9 615,2 47×C
29. Pírek Martin 0200 Manušice 102,5 103,0 101,3 102,2 101,3 104,0 614,3 39×C
30. Vachtová Sabina 0202 Černovice 101,2 102,3 102,0 102,7 103,1 102,7 614,0 40×C
31. Hejný David 0049 Vlašim 94,1 102,9 104,0 103,1 103,0 102,9 610,0 43×C
32. Zurynková Jana 0348 Brandýs 98,8 101,9 100,7 101,4 100,0 104,2 607,0 31×C
33. Mládek Jakub 0905 Liberec 98,9 101,5 100,7 100,7 101,1 102,4 605,3 27×C
34. Malinovský Michal 0905 Liberec 99,7 98,1 101,1 97,4 101,9 102,8 601,0 27×C
35. Harazim Jan 0004 Ostroj Opava 95,2 93,6 95,0 89,7 94,5 95,1 563,1 11×C
36. Zwinger Adam 0004 Ostroj Opava 92,7 91,7 93,3 87,2 93,3 84,4 542,6 3×C -2b 11.3.2
37. Plucnar Jakub 0004 Ostroj Opava 90,8 90,5 85,8 85,0 88,5 91,3 531,9 10×C
11.3.1 Nadpočetné rány v závodě
11.3.2 nadpočetné rány v terči



Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Miilan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký