VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 3.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 105,9 105,0 106,7 317,6 29×C
2. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 105,2 104,7 106,6 316,5 28×C
3. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 105,0 105,9 105,6 316,5 29×C
4. Kubrová Anna 0366 Ruprechtice 106,3 104,9 105,2 316,4 29×C
5. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 105,9 104,4 106,0 316,3 29×C
6. Martínková Karolína 0200 Manušice 105,2 105,9 105,1 316,2 30×C
7. Boháčková Klára 0905 Liberec 105,5 105,3 105,3 316,1 30×C
8. Popelková Kateřina 0386 Březolupy 105,5 105,7 104,7 315,9 27×C
9. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 104,3 106,4 104,9 315,6 28×C
10. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 105,7 105,0 104,8 315,5 27×C
11. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 103,5 105,9 105,6 315,0 26×C
12. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 105,7 105,2 104,1 315,0 25×C
13. Podlas Karel 0551 Nivnice 104,0 104,2 106,6 314,8 27×C
14. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 104,3 105,4 105,1 314,8 27×C
15. Hněvsová Hana 0032 Poděbrady 104,1 105,5 104,8 314,4 25×C
16. Sedláček Matěj 0055 LOYD 106,4 103,7 104,1 314,2 25×C
17. Novák Jan 0123 Patriot Brno 102,9 105,1 105,8 313,8 26×C
18. Janů Karolína 0202 Černovice 104,7 105,4 103,6 313,7 26×C
19. Kučera Adam 0200 Manušice 103,0 104,3 106,1 313,4 25×C
20. Hlinka Adam 0370 Dukla Plzeň 104,1 105,4 103,9 313,4 25×C
21. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 104,3 104,2 104,5 313,0 24×C
22. Hrtánková Marie 0079 Olymp Ostrava 104,9 104,0 104,0 312,9 27×C
23. Dubská Barbora 0055 LOYD 104,3 104,4 103,5 312,2 23×C
24. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 104,1 103,2 104,7 312,0 26×C
25. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 103,1 104,1 104,7 311,9 24×C
26. Katz Klaudie 0079 Olymp Ostrava 103,3 104,0 104,5 311,8 22×C
27. Procházková Emma 0123 Patriot Brno 102,9 104,1 104,7 311,7 23×C
28. Lemberk Matěj 0202 Černovice 105,2 103,4 103,0 311,6 24×C
29. Regnerová Nikola 0905 Liberec 104,8 104,2 102,6 311,6 25×C
30. Vaněk František 0055 LOYD 103,4 104,4 103,7 311,5 21×C
31. Hubáček Jiří 0370 Dukla Plzeň 103,6 103,8 103,9 311,3 21×C
32. Veselý Lukáš 0370 Dukla Plzeň 103,2 104,0 104,0 311,2 22×C
33. Bandas Matěj 0200 Manušice 102,2 104,5 104,2 310,9 26×C
34. Doleček Ondřej 0190 Přezletice 103,5 103,5 103,9 310,9 24×C
35. Vaněčková Adéla 0905 Liberec 104,4 104,4 101,7 310,5 23×C
36. Hybká Kristýna 0123 Patriot Brno 103,4 104,2 102,6 310,2 24×C
37. Prokop Ondřej 0200 Manušice 102,3 102,8 104,5 309,6 21×C
38. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 103,6 103,3 102,4 309,3 19×C
39. Pavelková Alexandra 0386 Březolupy 102,8 102,2 104,1 309,1 23×C
40. Svoboda Jakub 0301 Stromovka ČB 104,1 101,6 103,3 309,0 21×C
41. Cimmermannová Aneta 0905 Liberec 103,4 104,2 101,0 308,6 21×C
42. Běhal Daniel 0060 Věžky 103,9 103,7 100,8 308,4 20×C
43. Prchal Matouš 0200 Manušice 103,3 102,0 103,0 308,3 22×C
44. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 102,7 103,3 102,3 308,3 21×C
45. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 103,9 103,1 101,2 308,2 21×C
46. Šimková Julie 0551 Nivnice 103,2 101,7 102,9 307,8 17×C
47. Novák Alexander 0348 Brandýs 101,1 101,3 104,8 307,2 17×C
48. Sojka Milan 0105 Kolín 103,4 100,6 103,1 307,1 16×C
49. Beránková Veronika 0551 Nivnice 103,5 100,1 102,5 306,1 22×C
50. Škuláň Filip 0551 Nivnice 100,5 103,5 102,0 306,0 20×C
51. Zurynková Jana 0348 Brandýs 100,5 102,7 102,4 305,6 17×C
52. Šimůnek Štěpán 0348 Brandýs 102,7 101,4 101,2 305,3 17×C
53. Humeš Adam 0190 Přezletice 102,0 101,8 101,1 304,9 18×C
54. Jindrová Tereza 0370 Dukla Plzeň 100,7 100,9 103,1 304,7 17×C
55. Svoboda Miroslav 0190 Přezletice 101,7 100,3 102,6 304,6 17×C
56. Vachtová Sabina 0202 Černovice 102,1 101,0 100,6 303,7 17×C
57. Herrmann Petr 0905 Liberec 104,3 100,7 98,5 303,5 16×C
58. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 102,3 100,0 100,6 302,9 15×C
59. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 100,0 102,9 99,4 302,3 16×C
60. Sadvárová Andrea 0301 Stromovka ČB 100,6 100,2 101,4 302,2 16×C
61. Hájek Jan 0301 Stromovka ČB 101,7 101,3 98,5 301,5 14×C
62. Hladiš Martin 0551 Nivnice 101,0 99,0 101,4 301,4 16×C
63. Lidák Bartoloměj 0253 Sezemice 102,4 102,7 95,9 301,0 19×C
64. Vojtěch Štěpán 0366 Ruprechtice 98,1 101,6 100,6 300,3 9×C
65. Mazánek Filip 0200 Manušice 99,3 98,0 102,3 299,6 15×C
66. Pavlík Matěj 0310 Stromovka ČB 100,9 101,3 96,9 299,1 13×C
67. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 101,2 102,0 95,8 299,0 12×C
68. Prchal Jakub 0301 Stromovka ČB 95,3 99,6 102,5 297,4 12×C
69. Havelka Vít 0205 Mladá Boleslav 101,4 98,4 94,8 294,6 9×C
70. Jungmann Vojtěch 0905 Liberec 96,7 98,8 98,7 294,2 8×C
71. Plíšek Tomáš 0038 Ústí nad Labem 95,8 95,5 100,5 291,8 9×C
72. Svobodová Marie 0253 Sezemice 99,8 93,4 94,3 287,5 5×C
73. Hanžl Kryštof 0038 Ústí nad Labem 91,7 98,2 94,7 284,6 8×C
74. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 98,9 89,1 95,1 283,1 7×C
75. Michalech Jan 0205 Mladá Boleslav 88,4 99,9 94,8 283,1 6×C
76. Bajtl Stanislav 0205 Mladá Boleslav 94,5 96,8 88,4 279,7 7×C
77. Haliza Ondřej 0551 Nivnice 95,7 84,0 97,1 276,8 6×C
78. Šťastný Tomáš 0551 Nivnice 95,9 83,0 86,8 265,7 1×C -4b. 11.3.1
11.3.1 - nadpočetné rány v závodě




Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký