VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 3.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Grunt Šimon 0055 LOYD 105,6 104,9 104,8 315,3 27×C
2. Černošek Marek 0060 Věžky 104,0 105,2 105,5 314,7 27×C
3. Kimák Lukáš 0366 Ruprechtice 104,5 104,7 104,5 313,7 27×C
4. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 105,5 103,6 103,9 313,0 24×C
5. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 105,7 103,0 104,0 312,7 23×C
6. Skála Václav 0162 Slatina Brno 103,4 103,2 105,3 311,9 26×C
7. Strnadová Sára 0049 Vlašim 103,4 104,6 103,7 311,7 25×C
8. Trnovský Petr 0905 Liberec 103,8 101,8 106,0 311,6 22×C
9. Hejný David 0049 Vlašim 103,3 103,1 104,6 311,0 22×C
10. Kolb Matěj 0301 Stromovka ČB 102,7 103,0 104,7 310,4 21×C
11. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 104,2 104,1 102,1 310,4 22×C
12. Svobodová Aneta 0205 Mladá Boleslav 102,4 102,4 105,4 310,2 21×C
13. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 105,9 102,9 101,2 310,0 16×C
14. Piňos Antonín 0182 Přerov 102,9 103,2 102,0 308,1 20×C
15. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 100,1 103,3 104,2 307,6 19×C
16. Žáková Renata 0551 Nivnice 100,6 101,8 105,1 307,5 22×C
17. Piňosová Marie 0182 Přerov 102,8 103,5 100,4 306,7 19×C
18. Štepánik Jan 0200 Manušice 103,1 101,8 101,5 306,4 19×C
19. Kovář David 0200 Manušice 101,1 102,0 102,7 305,8 18×C
20. Frolík Josef 0301 Stromovka ČB 104,3 101,6 98,9 304,8 17×C
21. Žák Ondřej 0551 Nivnice 101,6 100,5 102,1 304,2 15×C
22. Křivánek Daniel 0123 Patriot Brno 102,6 101,0 100,5 304,1 16×C
23. Janků Adam 0055 LOYD 101,9 102,1 100,1 304,1 16×C
24. Krausová Eliška 0366 Ruprechtice 100,6 101,0 101,9 303,5 16×C
25. Prokop Pavel 0200 Manušice 102,7 100,7 99,6 303,0 10×C -4b. 11.3.1
26. Mládek Jakub 0905 Liberec 99,0 101,4 102,1 302,5 16×C
27. Kopic Jan 0348 Brandýs 100,7 100,8 101,0 302,5 16×C
28. Malinovský Michal 0905 Liberec 101,1 101,7 99,3 302,1 15×C
29. Hlaváčková Zuzana 0200 Manušice 101,8 101,5 98,8 302,1 13×C
30. Slavětínský Vojtěch 0055 LOYD 99,5 101,8 99,8 301,1 10×C
31. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 104,2 103,3 92,0 299,5 20×C
32. Haluška Ondřej 0200 Manušice 99,8 99,8 98,5 298,1 9×C
33. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 100,0 99,2 97,1 296,3 9×C
34. Honsová Kristýna 0348 Brandýs 95,1 99,5 98,9 293,5 4×C
35. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 98,7 97,0 97,8 293,5 7×C
36. Jančara Radek 0386 Březolupy 96,8 98,6 98,0 293,4 7×C
37. Harazim Jan 0004 Ostroj Opava 97,7 96,9 97,6 292,2 5×C -2b. 11.3.1
38. Machálek Jan 0348 Brandýs 96,1 97,7 97,9 291,7 10×C
39. Sýkora Michal 0370 Dukla Plzeň 96,1 98,5 96,5 291,1 8×C
40. Jelínek Štěpán 0200 Manušice 99,8 96,4 94,8 291,0 5×C
41. Bárta Stanislav 0032 Poděbrady 95,0 98,0 97,7 290,7 9×C
42. Ondra Aleš 0551 Nivnice 95,3 99,1 95,8 290,2 8×C
43. Berková Pavla 0205 Mladá Boleslav 94,7 96,8 96,9 288,4 6×C
44. Videcký Jaroslav 0205 Mladá Boleslav 97,3 96,0 92,5 285,8 6×C
45. Zwinger Adam 0004 Ostroj Opava 95,4 95,9 94,0 285,3 4×C
46. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 98,6 93,7 91,1 283,4 6×C
47. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 83,8 92,8 98,1 274,7 6×C
48. Plucnar Jakub 0004 Ostroj Opava 91,1 89,3 94,3 274,7 2×C
49. Cinkeis Štěpán 0205 Mladá Boleslav 92,6 91,1 83,1 266,8 2×C
50. Tandler Vojtěch 0045 DDM Kolín 0,0 0,0 0,0 0,0 ×C
11.3.1 - nadpočetné rány v závodě




Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký