VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 3.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 muži, junioři
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Nymburský Petr 0370 Dukla Plzeň 104,8 104,6 105,9 104,1 105,0 105,3 629,7 54×C
2. Nepejchal Filip 0012 Olymp Plzeň 102,9 104,9 104,2 104,5 105,8 103,0 625,3 52×C
3. Tichý Radek 0012 Olymp Plzeň 104,4 103,2 103,4 105,8 104,2 102,8 623,8 47×C
4. Rotrekl Filip 0006 TMS Pardubice 104,4 103,8 102,9 103,5 104,2 103,5 622,3 48×C
5. Čadek Zdeněk 0032 Poděbrady 103,4 102,6 101,0 101,7 104,9 103,8 617,4 39×C
6. Smetana František 0370 Dukla Plzeň 103,3 100,3 103,1 103,7 102,7 103,0 616,1 36×C
7. Přívratský Jiří 0079 Olymp Ostrava 102,0 102,6 103,3 104,1 100,9 103,0 615,9 41×C
8. Kelnar Václav 0004 Ostroj Opava 102,4 104,6 101,4 100,5 103,1 103,4 615,4 40×C
9. Zmátlo Matěj 0045 DDM Kolín 102,6 103,8 101,6 99,7 103,7 103,0 614,4 40×C
10. Mikulčík Radek 0370 Dukla Plzeň 101,1 100,9 100,7 102,3 100,9 105,0 610,9 34×C
11. Morávek Tomáš 0370 Dukla Plzeň 98,7 102,4 102,2 103,3 101,7 102,2 610,5 35×C
12. Brauner Tomáš 0123 Patriot Brno 102,6 100,6 101,4 103,3 100,1 101,4 609,4 35×C
13. Valenta Adam 0015 Plzeň Slovany 101,7 98,7 100,6 102,9 103,1 102,0 609,0 31×C
14. Cestr Jan 0012 Olymp Plzeň 101,1 100,7 101,9 101,8 100,4 102,1 608,0 32×C
15. Lučan Vladimír 0348 Brandýs 102,2 102,3 97,9 100,6 102,5 101,3 606,8 36×C
16. Hauer Jiří 0015 Plzeň Slovany 101,3 100,7 102,3 101,3 100,5 99,3 605,4 27×C
17. Karkulín Adam 0190 Přezletice 101,9 101,0 101,7 101,6 99,7 99,2 605,1 26×C
18. Hanke Lukáš 0004 Ostroj Opava 100,2 100,0 100,6 101,6 101,4 99,3 603,1 29×C
19. Mokriš Benjamin 0013 DDM Praha 5 103,0 99,4 100,1 101,1 100,9 97,8 602,3 29×C
20. Hromada Jiří 0370 Dukla Plzeň 99,2 95,3 103,4 99,8 100,5 102,6 600,8 26×C
21. Malchárek Matěj 0004 Ostroj Opava 99,1 97,3 101,7 99,6 101,1 102,0 600,8 29×C
22. Matoška Michal 0368 Poruba Skalka 100,7 100,3 96,0 102,3 99,3 101,7 600,3 31×C
23. Kliment Dominik 0348 Brandýs 97,6 101,7 98,6 101,8 100,7 98,6 599,0 27×C
24. Karlík Ondřej 0551 Nivnice 98,1 102,1 98,5 99,3 99,4 101,4 598,8 28×C
25. Kasipovič Nikica 0015 Plzeň Slovany 98,5 93,7 98,8 100,3 100,6 100,9 592,8 21×C
26. Kubr Josef 0366 Rupechtice 98,4 97,4 101,3 96,9 99,1 98,3 591,4 17×C
27. Klimeš Dominik 0202 Černovice 99,6 99,1 100,2 92,7 100,3 97,1 589,0 20×C
28. Čalkovský Mojmír 0190 Přezletice 90,1 99,7 101,2 101,8 94,7 95,5 583,0 17×C
29. Hříbal Antonín 0190 Přezletice 92,2 98,3 95,2 95,1 98,9 100,3 580,0 12×C
30. Jílek Matouš 0069 Duel Praha 98,4 92,9 95,1 98,4 96,3 98,1 579,2 16×C
31. Mikulčík Hynek 0905 Liberec 94,0 94,5 97,3 96,5 99,2 97,0 578,5 17×C
32. Demjan Radek 0348 Brandýs 94,3 95,4 95,8 95,8 100,1 95,6 577,0 15×C
33. Fejfar Patrik 0032 Poděbrady 96,0 95,2 94,0 96,3 99,3 95,7 576,5 15×C
34. Šťastný Zdeněk 0437 SPORCK St. Lysá 94,5 95,2 90,1 95,9 93,5 89,3 558,5 9×C
35. Klimánek Miroslav 0055 LOYD 90,3 95,0 94,7 88,6 92,0 95,0 555,6 14×C
36. Humeš Richard 0190 Přezletice 91,6 90,2 93,0 91,3 96,5 92,5 555,1 7×C
37. Hampl Jan 0190 Přezletice 90,5 89,1 84,8 94,2 91,0 97,9 547,5 6×C
38. Pavlíček Miroslav 0905 Liberec 80,8 86,7 91,7 94,2 96,7 91,1 541,2 8×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký