VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 3.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Brabcová Karolína 0200 Manušice 102,8 102,7 105,3 104,8 0,0 0,0 415,6 33×C
2. Foistová Nikola 0012 Olymp Plzeň 103,7 102,8 103,9 105,0 0,0 0,0 415,4 30×C
3. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 104,5 104,2 101,7 102,9 0,0 0,0 413,3 29×C
4. Neumanová Barbora 0045 DDM Kolín 103,9 100,8 104,0 103,3 0,0 0,0 412,0 20×C
5. Štefánková Kateřina 0368 Poruba Skalka 102,6 103,0 103,0 103,1 0,0 0,0 411,7 29×C
6. Michálková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 102,2 102,6 103,6 102,1 0,0 0,0 410,5 28×C
7. Dudová Lucie 0012 Olymp Plzeň 102,6 103,4 102,1 101,9 0,0 0,0 410,0 25×C
8. Studená Adéla 0013 DDM Praha 5 101,5 102,3 102,0 103,1 0,0 0,0 408,9 24×C
9. Hajšmanová Eva 0370 Dukla Plzeň 99,7 104,0 104,4 100,7 0,0 0,0 408,8 24×C
10. Helešicová Barbora 0370 Dukla Plzeň 100,3 101,4 103,0 103,1 0,0 0,0 407,8 23×C
11. Slováčková Eva 0123 Patriot Brno 102,4 101,0 100,7 102,9 0,0 0,0 407,0 27×C
12. Kolaříková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 99,2 101,9 102,0 102,4 0,0 0,0 405,5 22×C
13. Hubená Šárka 0200 Manušice 103,5 99,8 101,5 100,0 0,0 0,0 404,8 22×C
14. Zrůstová Adéla 0253 Sezemice 102,3 100,9 100,0 101,0 0,0 0,0 404,2 21×C
15. Jiráková Vladimíra 0202 Černovice 101,7 102,1 101,3 97,6 0,0 0,0 402,7 19×C
16. Karasová Sára 0079 Olymp Ostrava 101,3 99,4 100,2 101,6 0,0 0,0 402,5 18×C
17. Slezáková Blanka 0294 Meziboří 97,8 101,4 102,2 100,0 0,0 0,0 401,4 15×C
18. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 100,4 99,0 101,7 100,0 0,0 0,0 401,1 16×C
19. Rýglová Anna 0032 Poděbrady 99,8 100,5 99,9 100,4 0,0 0,0 400,6 20×C
20. Smetanová Veronika 0551 Nivnice 99,6 100,8 102,0 97,6 0,0 0,0 400,0 19×C
21. Jechová Marie 0032 Poděbrady 100,0 100,3 98,8 100,3 0,0 0,0 399,4 15×C
22. Bartůňková Kateřina 0162 Statina Brno 98,3 98,7 99,9 101,1 0,0 0,0 398,0 15×C
23. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 95,2 99,4 99,5 99,8 0,0 0,0 393,9 13×C
24. Přívratská Milada 0079 Olymp Ostrava 97,5 97,5 99,4 99,4 0,0 0,0 393,8 14×C
25. Beníšková Klára 0004 Ostroj Opava 98,9 95,7 98,3 97,8 0,0 0,0 390,7 15×C
26. Krejčová Ivana 0420 Teplice 93,3 95,9 97,7 95,5 0,0 0,0 382,4 12×C
27. Haluška Iva 0200 Manušice 97,1 89,0 91,5 95,7 0,0 0,0 373,3 8×C
28. Krejčová Milada 0420 Teplice 91,4 90,6 95,9 94,0 0,0 0,0 371,9 6×C
29. Hrušková Adéla 0055 LOYD 95,4 91,1 86,1 94,2 0,0 0,0 366,8 6×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký