VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 3.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Soukupová Iveta 0301 Stromovka ČB 102,7 103,7 102,8 103,0 0,0 0,0 412,2 30×C
2. Opluštilová Marie 0162 Slatina Brno 103,3 100,2 103,2 101,1 0,0 0,0 407,8 26×C
3. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 101,4 99,4 103,4 103,2 0,0 0,0 407,4 21×C
4. Nedvěd Matěj 0301 Stromovka ČB 102,3 102,2 101,5 101,3 0,0 0,0 407,3 20×C
5. Landová Kateřina 0055 LOYD 102,8 100,9 101,8 101,4 0,0 0,0 406,9 24×C
6. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 98,5 102,2 101,4 102,4 0,0 0,0 404,5 19×C
7. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 101,7 103,2 97,8 101,6 0,0 0,0 404,3 23×C
8. Pírek Martin 0200 Manušice 101,1 101,4 101,9 99,8 0,0 0,0 404,2 18×C
9. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 103,3 102,9 102,2 95,5 0,0 0,0 403,9 21×C
10. Procházková Anna 0123 Patriot Brno 99,8 101,1 100,0 102,2 0,0 0,0 403,1 16×C
11. Kasipovičová Anne Maria 0015 Plzeň Slovany 100,8 101,1 101,3 99,1 0,0 0,0 402,3 21×C
12. Bílek Ondřej 0200 Manušice 102,1 102,0 99,1 99,0 0,0 0,0 402,2 16×C
13. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 100,0 98,2 101,6 101,5 0,0 0,0 401,3 18×C
14. Chytilová Babeta 0162 Slatina Brno 97,6 99,6 101,1 102,1 0,0 0,0 400,4 20×C
15. Prusek Milan 0004 Ostroj Opava 98,8 101,4 101,8 98,0 0,0 0,0 400,0 18×C
16. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 100,7 100,6 99,5 99,1 0,0 0,0 399,9 18×C
17. Helikar Jan 0067 Jiříkov 99,8 99,7 100,3 98,6 0,0 0,0 398,4 16×C
18. Křivánek Richard 0123 Patriot Brno 103,4 99,7 98,1 96,7 0,0 0,0 397,9 17×C
19. Kolková Kateřina 0386 Březolupy 98,7 99,8 100,3 98,5 0,0 0,0 397,3 16×C
20. Ramešová Kateřina 0294 Meziboří 99,4 101,9 98,2 97,5 0,0 0,0 397,0 14×C
21. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 103,2 96,3 99,5 97,3 0,0 0,0 396,3 15×C
22. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 98,9 96,7 101,3 99,0 0,0 0,0 395,9 18×C
23. Říha Jakub 0049 Vlašim 97,1 96,9 99,4 101,2 0,0 0,0 394,6 15×C
24. Daňková Aneta 0551 Nivnice 99,9 98,9 97,6 98,1 0,0 0,0 394,5 13×C
25. Krumposová Hana 0370 Dukla Plzeň 96,3 97,7 100,4 99,8 0,0 0,0 394,2 11×C
26. Dajčarová Sabina 0162 Slatina Brno 97,4 101,0 96,7 98,7 0,0 0,0 393,8 12×C
27. Břichnáč Václav 0055 LOYD 98,5 97,5 101,7 95,9 0,0 0,0 393,6 16×C
28. Martínková Karolína 0200 Manušice 100,1 99,1 98,5 95,4 0,0 0,0 393,1 14×C
29. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 98,7 96,5 99,5 98,0 0,0 0,0 392,7 15×C
30. Šindler Jiří 0368 Poruba Skalka 97,0 99,6 97,8 97,4 0,0 0,0 391,8 11×C
31. Dubská Barbora 0055 LOYD 95,3 100,4 99,6 96,4 0,0 0,0 391,7 14×C
32. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 102,3 97,4 97,9 93,1 0,0 0,0 390,7 11×C
33. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 96,2 98,8 98,1 97,3 0,0 0,0 390,4 11×C
34. Trávníček Jaroslav 0190 Přezletice 95,3 97,6 98,6 98,5 0,0 0,0 390,0 17×C
35. Benová Klára 0027 Delta Praha 100,2 99,2 94,4 96,0 0,0 0,0 389,8 15×C
36. Nykl Lukáš 0045 DDM kolín 96,3 99,1 97,2 96,0 0,0 0,0 388,6 14×C
37. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 96,5 98,7 95,1 97,7 0,0 0,0 388,0 12×C
38. Parkan Daniel 0370 Dukla Plzeň 97,9 94,1 98,5 96,9 0,0 0,0 387,4 11×C
39. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 96,5 94,8 97,1 98,7 0,0 0,0 387,1 12×C
40. Vítů Nela 0301 Stromovka ČB 94,9 97,8 94,8 98,8 0,0 0,0 386,3 13×C
41. Němcová Kateřina 0301 Stromovka ČB 97,6 93,3 95,9 98,9 0,0 0,0 385,7 8×C
42. Svobodová Veronika 0200 Manušice 96,7 97,5 94,1 97,4 0,0 0,0 385,7 13×C
43. Kučera Daniel 0190 Přezletice 96,6 98,6 94,3 95,9 0,0 0,0 385,4 11×C
44. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 99,3 95,0 95,7 95,0 0,0 0,0 385,0 14×C
45. Nováková Karolína 0105 Kolín 96,1 93,7 99,2 95,9 0,0 0,0 384,9 11×C
46. Bauer Adam 0190 Přezletice 95,6 97,2 97,2 94,9 0,0 0,0 384,9 8×C
47. Schröpfer František 0182 Přerov 97,6 90,4 96,5 98,8 0,0 0,0 383,3 11×C
48. Kasipovič Antonio 0015 Plzeň Slovany 98,5 91,1 93,2 100,2 0,0 0,0 383,0 14×C
49. Kočí Adéla 0055 LOYD 96,8 92,7 95,6 97,8 0,0 0,0 382,9 9×C
50. Nováková Lenka 0105 Kolín 96,0 96,3 95,6 94,1 0,0 0,0 382,0 15×C
51. Zíka Petr 0202 Černovice 86,4 98,8 100,7 96,0 0,0 0,0 381,9 6×C
52. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 96,0 97,5 94,6 93,8 0,0 0,0 381,9 7×C
53. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 96,2 97,0 95,9 91,0 0,0 0,0 380,1 10×C
54. Malinovská Marie 0905 Liberec 93,1 94,0 96,8 96,1 0,0 0,0 380,0 6×C
55. Dvořák Tomáš 0045 DDM Kolín 93,7 97,0 93,9 95,3 0,0 0,0 379,9 10×C
56. Raboch Vít 0190 Přezletice 88,6 94,4 99,6 95,5 0,0 0,0 378,1 11×C
57. Quis Vojtěch 0004 Ostroj Opava 93,7 95,7 91,3 96,0 0,0 0,0 376,7 7×C
58. Mark Rudolf 0067 Jiříkov 94,5 94,2 91,7 95,1 0,0 0,0 375,5 5×C
59. Kahan Petr 0055 LOYD 93,0 92,5 92,8 95,3 0,0 0,0 373,6 10×C
60. Mejda Jiří 0045 DDM Kolín 92,5 92,4 92,9 95,3 0,0 0,0 373,1 11×C
61. Tmejová Eliška 0253 Sezemice 91,9 91,0 94,6 95,0 0,0 0,0 372,5 8×C
62. Prokop Ondřej 0200 Manušice 91,7 92,5 92,3 94,2 0,0 0,0 370,7 6×C
63. Sedláček Matěj 0059 LOYD 94,2 91,2 87,6 95,4 0,0 0,0 368,4 10×C
64. Zálešáková Kateřina 0551 Nivnice 92,2 88,1 92,1 94,0 0,0 0,0 366,4 10×C
65. Váňová Diana 0252 Horní Cerekev 90,8 92,4 91,4 88,3 0,0 0,0 362,9 7×C
66. Škrobánková Bára 0079 Olymp Ostrava 86,0 89,9 88,7 95,5 0,0 0,0 360,1 6×C
67. Dudák Grigorij 0348 Brandýs 84,2 93,2 78,0 91,2 0,0 0,0 346,6 6×C
68. Humeš Adam 0190 Přezletice 88,5 82,0 90,1 86,0 0,0 0,0 346,6 1×C
69. Polák Martin 0032 Poděbrady 87,1 88,3 79,7 76,8 0,0 0,0 331,9 4×C
70. Beránková Veronika 0551 Nivnice 80,7 73,8 80,4 84,8 0,0 0,0 319,7 3×C
71. Mazánek Filip 0200 Manušice 76,1 77,2 73,3 70,0 0,0 0,0 296,6 1×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký