VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 105,5 106,1 106,6 318,2 29×C
2. Kubrová Anna 0366 Ruprechtice 105,3 107,1 105,0 317,4 28×C
3. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 105,6 105,7 105,7 317,0 29×C
4. Zaplatílek Ondřej 0162 Slatina Brno 105,8 105,6 105,6 317,0 30×C
5. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 105,6 106,5 104,4 316,5 29×C
6. Boháčková Klára 0905 Liberec 105,6 105,7 105,0 316,3 29×C
7. Kučera Adam 0200 Manušice 106,3 104,5 105,0 315,8 28×C
8. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 104,0 105,9 105,7 315,6 27×C
9. Martínková Karolína 0200 Manušice 104,5 105,4 105,6 315,5 27×C
10. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 104,7 103,8 106,4 314,9 28×C
11. De Gregorio Samuele Guido 0123 Patriot Brno 104,0 105,1 105,8 314,9 27×C
12. Vaněčková Adéla 0905 Liberec 105,0 105,4 104,3 314,7 29×C
13. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 104,6 103,7 106,3 314,6 27×C
14. Regnerová Nikola 0905 Liberec 105,2 104,4 104,4 314,0 29×C
15. Novák Jan 0123 Patriot Brno 103,2 105,1 105,2 313,5 26×C
16. Veselý Lukáš 0370 Dukla Plzeň 104,8 104,3 104,1 313,2 23×C
17. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 103,8 105,0 104,3 313,1 26×C
18. Hrtánková Marie 0079 Olymp Ostrava 103,5 105,4 103,8 312,7 24×C
19. Katz Klaudie 0079 Olymp Ostrava 105,4 105,5 101,8 312,7 24×C
20. Bandas Matěj 0200 Manušice 104,3 104,9 103,2 312,4 25×C
21. Dubská Barbora 0055 LOYD 103,8 104,0 104,5 312,3 27×C
22. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 104,1 104,6 103,5 312,2 25×C
23. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 104,9 104,5 102,7 312,1 25×C -2b 11.3.2
24. Hubáček Jiří 0370 Dukla Plzeň 103,5 104,1 104,3 311,9 25×C
25. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 105,0 103,9 102,6 311,5 25×C
26. Škrobánková Bára 0079 Olymp Ostrava 104,3 104,9 102,3 311,5 24×C
27. Lemberk Matěj 0202 Černovice 103,2 103,7 104,2 311,1 21×C
28. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 103,1 102,5 104,7 310,3 21×C
29. Cimmermannová Aneta 0905 Liberec 103,7 102,6 103,6 309,9 23×C
30. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 103,7 104,1 101,7 309,5 25×C
31. Vaněk František 0055 LOYD 103,8 100,6 105,0 309,4 20×C
32. Prchal Jakub 0301 Stromovka ČB 103,1 102,6 103,4 309,1 23×C
33. Jindrová Tereza 0370 Dukla Plzeň 101,9 103,3 103,7 308,9 19×C
34. Sadvárová Andrea 0301 Stromovka ČB 101,9 104,0 103,0 308,9 20×C
35. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 102,9 103,1 102,7 308,7 19×C
36. Hněvsová Hana 0032 Poděbrady 101,3 105,0 102,4 308,7 21×C
37. Zurynková Jana 0348 Brandýs 104,1 101,6 102,3 308,0 21×C
38. Sedláček Matěj 0055 LOYD 101,6 102,8 102,0 306,4 19×C
39. Hájek Jan 0301 Stromovka ČB 102,7 102,9 100,7 306,3 19×C
40. Pavlík Matěj 0310 Stromovka ČB 102,5 102,1 101,5 306,1 18×C
41. Sojka Milan 0105 Kolín 104,2 100,1 101,7 306,0 17×C
42. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 101,1 103,9 100,9 305,9 17×C
43. Hybká Kristýna 0123 Patriot Brno 104,2 102,4 99,0 305,6 13×C
44. Svoboda Jakub 0301 Stromovka ČB 103,1 101,0 101,3 305,4 15×C
45. Prchal Matouš 0200 Manušice 103,0 101,2 101,1 305,3 17×C
46. Vojtěch Štěpán 0366 Ruprechtice 99,9 101,6 103,1 304,6 14×C
47. Herrmann Petr 0905 Liberec 101,1 101,7 101,7 304,5 19×C
48. Novák Alexander 0348 Brandýs 100,4 100,9 100,8 302,1 13×C
49. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 100,8 100,1 100,8 301,7 13×C
50. Jungmann Vojtěch 0905 Liberec 102,1 99,6 99,9 301,6 15×C
51. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 101,5 100,7 99,4 301,6 13×C
52. Plíšek Tomáš 0038 Ústí nad Labem 99,7 99,4 101,3 300,4 11×C
53. Šimůnek Štěpán 0348 Brandýs 100,3 97,9 101,2 299,4 16×C
54. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 99,4 100,8 98,8 299,0 15×C
55. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 101,8 99,5 96,2 297,5 13×C
56. Linhart Petr 0205 Mladá Boleslav 100,1 96,2 99,3 295,6 9×C
57. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 94,8 99,0 99,6 293,4 14×C
58. Hanžl Kryštof 0038 Ústí nad Labem 97,4 98,3 96,9 292,6 8×C
59. Michalech Jan 0205 Mladá Boleslav 92,1 97,6 100,3 290,0 8×C
60. Mazánek Filip 0200 Manušice 93,2 97,2 99,0 289,4 6×C
61. Bajtl Stanislav 0205 Mladá Boleslav 97,2 94,8 97,3 289,3 7×C
62. Odvárko Filip AVZO Křinec 79,5 89,3 76,1 244,9 2×C
11.3.2 nadpočetné rány v terči




Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký