VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Grunt Šimon 0055 LOYD 105,2 104,4 105,4 315,0 29×C
2. Kimák Lukáš 0366 Ruprechtice 105,5 104,5 104,3 314,3 26×C
3. Skala Václav 0162 Slatina Brno 105,2 105,6 103,4 314,2 26×C
4. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 104,4 104,1 103,8 312,3 25×C
5. Strnadová Sára 0049 Vlašim 104,0 104,5 103,5 312,0 24×C
6. Kovář David 0200 Manušice 102,3 103,9 104,5 310,7 25×C
7. Trnovský Petr 0905 Liberec 104,7 101,3 104,3 310,3 23×C
8. Hejný David 0049 Vlašim 102,8 102,5 104,9 310,2 22×C
9. Houdová Jana 0370 Dukla Plzeň 104,0 102,9 103,0 309,9 22×C
10. Piňosová Marie 0182 Přerov 103,4 102,4 103,4 309,2 22×C
11. Svobodová Aneta 0205 Mladá Boleslav 101,9 103,2 103,9 309,0 20×C
12. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 103,1 102,9 102,4 308,4 23×C
13. Křivánek Daniel 0123 Patriot Brno 102,2 102,7 103,3 308,2 18×C
14. Štepánik Jan 0200 Manušice 104,0 101,4 102,0 307,4 20×C
15. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 102,7 102,6 101,3 306,6 19×C
16. Piňos Antonín 0182 Přerov 103,5 102,1 100,4 306,0 20×C
17. Slavětínský Vojtěch 0055 LOYD 99,9 102,6 103,4 305,9 20×C
18. Krausová Eliška 0366 Ruprechtice 102,3 102,0 101,4 305,7 20×C
19. Haluška Ondřej 0200 Manušice 103,3 100,7 99,7 303,7 8×C
20. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 102,0 99,7 101,9 303,6 13×C
21. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 101,9 102,0 99,6 303,5 15×C
22. Kopic Jan 0348 Brandýs 100,8 101,9 100,1 302,8 15×C
23. Hlaváčková Zuzana 0200 Manušice 100,2 100,9 101,2 302,3 15×C
24. Malinovský Michal 0905 Liberec 99,5 101,7 101,0 302,2 12×C
25. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 102,7 96,7 101,2 300,6 16×C
26. Sýkora Michal 0370 Dukla Plzeň 101,5 101,3 97,2 300,0 14×C
27. Tandler Vojtěch 0045 DDM Kolín 99,9 101,4 98,0 299,3 14×C
28. Janků Adam 0055 LOYD 101,1 96,1 100,2 297,4 9×C
29. Frolík Josef 0301 Stromovka ČB 100,3 99,0 98,1 297,4 13×C
30. Kolb Matěj 0301 Stromovka ČB 99,5 100,3 96,7 296,5 11×C
31. Mládek Jakub 0905 Liberec 100,1 97,2 97,6 294,9 9×C
32. Videcký Jaroslav 0205 Mladá Boleslav 97,9 97,1 98,3 293,3 10×C
33. Machálek Jan 0348 Brandýs 98,4 94,7 98,0 291,1 7×C
34. Honsová Kristýna 0348 Brandýs 93,1 99,2 96,9 289,2 7×C
35. Bárta Stanislav 0032 Poděbrady 96,5 95,1 97,5 289,1 3×C
36. Havelka Vít 0205 Mladá Boleslav 95,0 98,4 94,8 288,2 9×C
37. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 94,5 95,5 96,8 286,8 7×C
38. Berková Pavla 0205 Mladá Boleslav 96,0 92,1 94,9 283,0 5×C
39. Jelínek Štěpán 0200 Manušice 95,3 92,6 91,0 278,9 6×C
40. Cinkeis Štěpán 0205 Mladá Boleslav 92,0 89,8 88,1 269,9 5×C
41. Šula Adam 0370 Dukla Plzeň 92,5 69,6 75,8 237,9 4×C
42. Staněk Ondřej 0205 Mladá Boleslav 71,5 85,3 74,7 231,5 2×C
11.3.2 nadpočetné rány v terči




Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký