VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Nepejchal Filip 0012 Olymp Plzeň 104,6 105,7 104,1 104,8 105,5 105,9 630,6 57×C
2. Přívratský Jiří 0079 Olymp Ostrava 101,6 104,9 104,8 104,3 104,4 105,9 625,9 47×C
3. Tichý Radek 0012 Olymp Plzeň 104,4 103,4 103,3 102,5 103,4 103,1 620,1 47×C
4. Rotrekl Filip 0006 TMS Pardubice 102,9 105,5 105,3 101,1 101,0 103,8 619,6 44×C
5. Čadek Zdeněk 0032 Poděbrady 100,9 101,3 103,6 103,3 100,1 106,2 615,4 37×C
6. Zmátlo Matěj 0045 DDM Kolín 100,8 101,4 102,2 102,8 103,1 105,0 615,3 40×C
7. Mikulčík Radek 0370 Dukla Plzeň 100,4 101,7 103,0 103,0 102,2 103,8 614,1 36×C
8. Morávek Tomáš 0370 Dukla Plzeň 102,5 101,2 102,6 101,1 101,1 104,6 613,1 38×C
9. Cestr Jan 0012 Olymp Plzeň 101,1 103,6 103,7 101,0 103,8 99,5 612,7 38×C
10. Brauner Tomáš 0123 Patriot Brno 100,0 101,4 101,3 102,4 102,4 101,2 608,7 32×C
11. Mokriš Benjamin 0013 DDM Praha 5 103,4 100,9 100,8 99,6 101,3 100,5 606,5 31×C
12. Valenta Adam 0015 Plzeň Slovany 99,1 98,6 103,9 102,8 101,8 98,9 605,1 31×C
13. Hromada Jiří 0370 Dukla Plzeň 100,5 101,8 99,7 101,7 98,6 102,5 604,8 33×C
14. Karkulín Adam 0190 Přezletice 95,7 101,3 100,9 103,9 101,8 99,8 603,4 30×C
15. Čalkovský Mojmír 0190 Přezletice 99,9 100,3 102,1 100,2 100,2 100,4 603,1 25×C
16. Hanke Lukáš 0004 Ostroj Opava 101,5 100,3 101,7 98,1 100,1 98,1 599,8 25×C
17. Lučan Vladimír 0348 Brandýs 100,0 98,5 98,9 98,3 99,6 101,4 596,7 28×C
18. Kliment Dominik 0348 Brandýs 94,7 99,1 100,8 101,6 96,5 103,0 595,7 28×C
19. Hříbal Antonín 0190 Přezletice 97,8 98,2 100,6 102,5 98,8 97,2 595,1 24×C
20. Suchý Adam SVK 99,0 98,8 97,4 99,3 97,9 99,6 592,0 24×C
21. Kubr Josef 0366 Rupechtice 96,6 98,2 95,8 101,7 100,1 98,1 590,5 22×C
22. Klimeš Dominik 0202 Černovice 98,0 97,4 99,1 96,1 98,1 99,5 588,2 16×C
23. Suchý Libor SVK 98,8 98,9 100,0 99,2 94,2 94,1 585,2 17×C
24. Fejfar Patrik 0032 Poděbrady 95,4 97,9 98,1 97,4 96,0 96,4 581,2 20×C
25. Kučera Zdeněk 0200 Manušice 93,9 93,0 94,5 96,3 91,7 97,0 566,4 15×C
26. Pavlíček Miroslav 0905 Liberec 91,3 95,9 94,1 93,3 91,1 92,3 558,0 14×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký