VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Brabcová Karolína 0200 Manušice 104,6 104,5 103,5 105,4 0,0 0,0 418,0 34×C
2. Neumanová Barbora 0045 DDM Kolín 105,6 103,2 104,5 103,7 0,0 0,0 417,0 32×C
3. Hajšmanová Eva 0370 Dukla Plzeň 104,6 103,9 103,5 104,0 0,0 0,0 416,0 31×C
4. Foistová Nikola 0012 Olymp Plzeň 103,1 103,7 104,4 103,3 0,0 0,0 414,5 32×C
5. Michálková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 103,7 102,3 104,4 103,7 0,0 0,0 414,1 31×C
6. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 101,2 104,0 101,1 104,7 0,0 0,0 411,0 24×C
7. Karasová Sára 0079 Olymp Ostrava 104,0 103,0 102,9 99,9 0,0 0,0 409,8 25×C
8. Slováčková Eva 0123 Patriot Brno 103,4 101,8 102,6 101,3 0,0 0,0 409,1 24×C
9. Jiráková Vladimíra 0202 Černovice 99,5 103,6 102,8 102,0 0,0 0,0 407,9 21×C
10. Studená Adéla 0013 DDM Praha 5 104,2 101,8 100,7 101,0 0,0 0,0 407,7 24×C
11. Dudová Lucie 0012 Olymp Plzeň 100,3 99,9 102,7 104,7 0,0 0,0 407,6 24×C
12. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 102,6 100,3 101,2 102,4 0,0 0,0 406,5 18×C
13. Helešicová Barbora 0370 Dukla Plzeň 103,8 100,4 102,7 99,5 0,0 0,0 406,4 21×C
14. Hubená Šárka 0200 Manušice 103,8 101,2 99,2 101,6 0,0 0,0 405,8 20×C
15. Kolaříková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 100,8 100,2 100,3 103,2 0,0 0,0 404,5 20×C
16. Štefánková Kateřina 0368 Poruba Skalka 99,2 102,6 101,0 100,3 0,0 0,0 403,1 18×C
17. Přívratská Milada 0079 Olymp Ostrava 98,4 101,3 99,7 99,8 0,0 0,0 399,2 16×C
18. Rýglová Anna 0032 Poděbrady 101,7 99,8 100,4 96,8 0,0 0,0 398,7 17×C
19. Jechová Marie 0032 Poděbrady 98,7 97,1 99,7 100,5 0,0 0,0 396,0 13×C
20. Bartůňková Kateřina 0162 Statina Brno 99,1 102,6 97,6 96,2 0,0 0,0 395,5 12×C
21. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 97,6 98,0 96,5 100,1 0,0 0,0 392,2 12×C
22. Beníšková Klára 0004 Ostroj Opava 98,3 93,0 93,9 99,6 0,0 0,0 384,8 10×C
23. Haluška Iva 0200 Manušice 90,9 95,8 97,1 95,6 0,0 0,0 379,4 9×C
24. Krejčová Milada 0420 Teplice 90,2 96,3 93,9 95,8 0,0 0,0 376,2 4×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký