VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2018 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Landová Kateřina 0055 LOYD 104,4 102,9 103,1 101,6 0,0 0,0 412,0 29×C
2. Nedvěd Matěj 0301 Stromovka ČB 102,6 102,5 101,6 100,5 0,0 0,0 407,2 20×C
3. Opluštilová Marie 0162 Slatina Brno 100,2 103,0 101,4 102,1 0,0 0,0 406,7 24×C
4. Babíková Erika SVK 100,9 102,1 98,5 102,8 0,0 0,0 404,3 18×C
5. Zíka Petr 0202 Černovice 100,1 103,4 99,5 100,4 0,0 0,0 403,4 20×C
6. Helikar Jan 0067 Jiříkov 100,2 100,6 100,8 100,8 0,0 0,0 402,4 23×C
7. Kasipovičová Anne Maria 0015 Plzeň Slovany 100,6 101,6 98,2 101,9 0,0 0,0 402,3 18×C
8. Bílek Ondřej 0200 Manušice 100,0 101,3 102,3 98,5 0,0 0,0 402,1 19×C
9. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 101,2 99,7 99,0 101,5 0,0 0,0 401,4 18×C
10. Melenová Timea SVK 100,1 101,2 99,7 99,6 0,0 0,0 400,6 19×C
11. Prusek Milan 0004 Ostroj Opava 101,5 99,8 101,0 98,2 0,0 0,0 400,5 19×C
12. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 98,8 99,8 101,2 100,4 0,0 0,0 400,2 19×C
13. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 99,6 99,6 98,8 102,0 0,0 0,0 400,0 17×C
14. Křivánek Richard 0123 Patriot Brno 100,0 97,4 100,5 102,0 0,0 0,0 399,9 20×C
15. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 101,9 100,1 99,4 98,1 0,0 0,0 399,5 19×C
16. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 100,7 99,1 99,7 99,7 0,0 0,0 399,2 15×C
17. Pírek Martin 0200 Manušice 100,9 97,2 99,9 100,7 0,0 0,0 398,7 17×C
18. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 98,5 100,4 100,3 99,2 0,0 0,0 398,4 20×C
19. Ramešová Kateřina 0294 Meziboří 98,2 102,4 97,7 99,8 0,0 0,0 398,1 14×C
20. Chytilová Babeta 0162 Slatina Brno 97,5 102,5 98,8 97,5 0,0 0,0 396,3 15×C
21. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 98,6 99,8 99,3 98,3 0,0 0,0 396,0 12×C
22. Dajčarová Sabina 0162 Slatina Brno 97,1 97,9 101,8 98,8 0,0 0,0 395,6 18×C
23. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 98,5 101,5 98,4 97,2 0,0 0,0 395,6 17×C
24. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 99,1 100,6 99,2 94,8 0,0 0,0 393,7 14×C
25. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 97,4 96,3 98,4 101,1 0,0 0,0 393,2 12×C
26. Němcová Kateřina 0301 Stromovka ČB 99,0 95,3 100,9 97,4 0,0 0,0 392,6 15×C
27. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 96,6 97,6 98,6 99,7 0,0 0,0 392,5 12×C
28. Říha Jakub 0049 Vlašim 93,9 98,0 99,2 101,0 0,0 0,0 392,1 14×C
29. Šindler Jiří 0368 Poruba Skalka 95,8 99,1 99,9 96,9 0,0 0,0 391,7 12×C
30. Polakovičová Natália SVK 96,9 93,0 100,4 97,2 0,0 0,0 387,5 8×C
31. Kasipovič Antonio 0015 Plzeň Slovany 96,8 95,1 98,6 97,0 0,0 0,0 387,5 11×C
32. Dubská Barbora 0055 LOYD 96,0 94,1 96,7 100,0 0,0 0,0 386,8 15×C
33. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 93,2 98,0 94,0 100,9 0,0 0,0 386,1 12×C
34. Krumposová Hana 0370 Dukla Plzeň 95,9 95,1 96,9 98,0 0,0 0,0 385,9 8×C
35. Martínková Karolína 0200 Manušice 96,8 94,9 94,2 97,9 0,0 0,0 383,8 8×C
36. Svobodová Veronika 0200 Manušice 94,0 97,0 98,1 94,7 0,0 0,0 383,8 9×C
37. Bauer Adam 0190 Přezletice 98,2 95,4 96,2 94,0 0,0 0,0 383,8 13×C
38. Schröpfer František 0182 Přerov 97,3 96,5 98,6 91,3 0,0 0,0 383,7 12×C
39. Břichňáč Václav 0055 LOYD 94,5 93,3 96,4 99,3 0,0 0,0 383,5 10×C
40. Nováková Lenka 0105 Kolín 97,7 95,0 96,2 94,4 0,0 0,0 383,3 13×C
41. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 96,4 98,9 91,5 95,9 0,0 0,0 382,7 11×C
42. Mejda Jiří 0045 DDM Kolín 92,9 100,0 92,9 96,8 0,0 0,0 382,6 11×C
43. Kočí Adéla 0055 LOYD 97,9 93,1 94,0 97,1 0,0 0,0 382,1 15×C
44. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 95,0 92,9 96,9 96,4 0,0 0,0 381,2 7×C
45. Parkan Daniel 0370 Dukla Plzeň 93,4 95,2 95,4 97,1 0,0 0,0 381,1 10×C
46. Trávníček Jaroslav 0190 Přezletice 94,1 97,4 93,8 95,0 0,0 0,0 380,3 8×C
47. Nováková Karolína 0105 Kolín 94,0 95,2 93,5 96,8 0,0 0,0 379,5 7×C
48. Boháčková Klára 0905 Liberec 93,1 93,9 95,1 95,1 0,0 0,0 377,2 10×C
49. Dvořák Tomáš 0045 DDM Kolín 91,5 95,2 94,4 95,1 0,0 0,0 376,2 9×C
50. Kučera Daniel 0190 Přezletice 98,6 93,9 91,5 91,2 0,0 0,0 375,2 10×C
51. Bandas Matěj 0200 Manušice 85,9 98,2 95,1 92,1 0,0 0,0 371,3 8×C
52. Kahan Petr 0055 LOYD 88,1 95,9 94,7 91,3 0,0 0,0 370,0 7×C
53. Raboch Vít 0190 Přezletice 87,0 91,2 95,2 96,2 0,0 0,0 369,6 6×C
54. Malinovská Marie 0905 Liberec 95,8 92,5 92,2 88,7 0,0 0,0 369,2 5×C
55. Mark Rudolf 0067 Jiříkov 93,7 89,4 91,0 91,5 0,0 0,0 365,6 5×C
56. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 83,5 92,1 90,6 88,2 0,0 0,0 354,4 4×C
57. Dudák Grigorij 0348 Brandýs 89,3 87,6 90,0 85,5 0,0 0,0 352,4 5×C
58. Mazánek Filip 0200 Manušice 86,1 86,8 90,8 80,7 0,0 0,0 344,4 6×C
59. Polák Martin 0032 Poděbrady 77,8 86,3 85,7 84,2 0,0 0,0 334,0 3×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jan Videcký