VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60 vleže desetiny Kategorie:
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 106,1 107,0 106,3 106,1 104,9 104,2 634,6 55×C
2. Jiráková Vlaďka 0202 Černovice 106,3 105,9 104,6 105,0 105,9 105,3 633,0 56×C
3. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 106,5 104,2 105,3 104,6 106,1 106,2 632,9 54×C
4. Pač Josef 0370 Dukla Plzeň 105,2 106,1 104,9 105,1 104,2 106,3 631,8 56×C
5. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 104,3 105,2 106,4 106,0 105,2 104,1 631,2 57×C
6. Boháčková Klára 0905 Liberec 104,4 105,3 105,6 104,8 105,1 105,8 631,0 57×C
7. Širlová Michaela 0200 Manušice 105,1 105,2 105,1 105,4 104,7 104,7 630,2 60×C
8. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 105,1 104,3 104,0 105,1 104,8 105,8 629,1 55×C
9. Nymburský Petr 0370 Dukla Plzeň 104,3 104,8 104,5 104,6 104,9 105,8 628,9 51×C
10. Bílek Ondřej 0200 Manušice 104,2 105,3 104,8 105,2 103,6 105,3 628,4 55×C
11. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 104,1 105,2 103,8 106,2 104,7 104,2 628,2 52×C
12. Hlaváček Jakub 0370 Dukla Plzeň 103,5 103,8 106,5 105,1 103,9 104,9 627,7 47×C
13. Váňová Diana 0252 Horní Cerekev 105,2 102,4 104,7 103,9 105,2 105,6 627,0 53×C
14. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 103,4 104,7 104,5 105,0 104,6 104,3 626,5 53×C
15. Nedvěd Matěj 0301 Stromovka ČB 103,7 104,9 104,8 104,0 103,7 104,9 626,0 49×C
16. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 104,9 103,0 104,7 104,7 104,4 103,8 625,5 51×C
17. Pospíšilová Tereza 0105 Kolín 104,0 103,9 104,9 103,5 104,0 105,2 625,5 50×C
18. De Gregorio Samuele Guido 0162 Slatina Brno 105,0 103,5 103,0 105,2 103,8 104,7 625,2 52×C
19. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 103,1 105,6 102,9 104,9 103,5 104,9 624,9 47×C
20. Cestr Jan 0348 Brandýs 105,2 106,2 105,0 103,8 101,7 102,6 624,5 47×C
21. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 103,2 105,0 103,7 103,3 105,5 103,0 623,7 47×C
22. Kučera Zdeněk 0200 Manušice 104,2 103,9 104,6 103,1 104,0 103,5 623,3 47×C
23. Lažanová Valérie 0049 Vlašim 105,0 101,6 105,6 104,1 102,9 103,8 623,0 49×C
24. Lemberk Matěj 0202 Černovice 103,4 104,5 102,3 104,4 104,3 103,4 622,3 44×C
25. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 103,9 101,5 103,0 104,5 104,4 104,6 621,9 45×C
26. Dajčarová Sabina 0162 Slatina Brno 103,0 103,4 104,2 103,8 103,6 103,7 621,7 47×C
27. Burdová Jana 0905 Liberec 104,1 102,6 103,8 104,3 103,3 102,3 620,4 42×C
28. Němec Jakub 0200 Manušice 104,5 103,0 101,5 103,7 104,6 102,6 619,9 43×C
29. Přibylová Ivana 0252 Horní Cerekev 102,2 102,1 103,6 102,6 103,5 105,8 619,8 42×C
30. Michálková Kateřina 0202 Černovice 102,7 104,1 103,8 103,9 101,2 103,2 618,9 41×C
31. Pírek Martin 0200 Manušice 103,3 102,2 101,7 104,1 102,9 104,2 618,4 38×C
32. Bandas Matěj 0200 Manušice 100,9 102,2 104,6 102,5 103,4 101,9 615,5 41×C
33. Mazánek Filip 0200 Manušice 104,4 103,0 103,5 101,9 101,1 101,6 615,5 41×C
34. Hubená Šárka 0200 Manušice 102,0 102,5 102,9 102,8 103,1 101,6 614,9 33×C
35. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 99,9 103,9 101,2 102,4 103,0 103,9 614,3 37×C
36. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 101,8 103,2 101,3 100,7 104,7 102,5 614,2 36×C
37. Zíka Petr 0202 Černovice 101,0 102,0 103,9 102,0 102,3 102,2 613,4 37×C
38. Prchal Matouš 0200 Manušice 102,0 101,8 101,8 103,0 99,2 102,7 610,5 34×C
39. Parkan Daniel 0252 Horní Cerekev 95,7 100,1 98,4 99,3 100,8 101,0 595,3 20×C
40. Hejný David 0049 Vlašim 96,7 99,6 101,6 99,2 94,8 94,9 586,8 21×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký