VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu (vleže) 30 Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Boháčková Klára 0905 Liberec 100 100 100 300 29×C
2. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 100 100 100 300 28×C
3. Pospíšilová Tereza 0105 Kolín 100 100 100 300 27×C
4. Nedvěd Matěj 0301 Stromovka ČB 100 100 100 300 27×C
5. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 100 100 100 300 27×C
6. Suljejmani Arben 0370 Dukla Plzeň 100 100 100 300 27×C
7. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 100 100 100 300 27×C
8. Procházková Anna 0162 Slatina Brno 100 99 100 299 28×C
9. Desenská Eliška 0055 LOYD Jablonec 100 100 99 299 27×C
10. Svobodová Veronika 0200 Manušice 100 99 100 299 26×C
11. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 100 99 100 299 25×C
12. Bandas Matěj 0200 Manušice 100 99 100 299 24×C
13. Zaplatílek Ondřej 0162 Slatina Brno 100 99 100 299 24×C
14. Vítů Nela 0301 Stromovka ČB 100 100 99 299 24×C
15. Kadrnas Daniel 0253 Sezemice 99 100 100 299 23×C
16. Straňák Jakub 0551 Nivnice 98 100 100 298 25×C
17. Štefánková Anna 0224 SSKP Ostrava 99 99 100 298 25×C
18. Humeš Adam 0190 Přezletice 99 100 99 298 24×C
19. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 100 99 99 298 23×C
20. Škrobánková Bára 0224 SSKP Ostrava 100 99 99 298 22×C
21. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 100 100 98 298 22×C
22. Raboch Vít 0190 Přezletice 100 99 99 298 21×C
23. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 99 99 99 297 25×C
24. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 100 99 98 297 25×C
25. Novák Jan 0162 Slatina Brno 98 99 100 297 24×C
26. De Gregorio Samuele Guido 0162 Slatina Brno 98 100 99 297 24×C
27. Svozilová Alice 0027 Delta Praha 100 99 98 297 24×C
28. Přívratská Milada 0224 SSKP Ostrava 98 100 99 297 23×C
29. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 99 99 99 297 22×C
30. Kopicová Ema 0348 Brandýs 99 100 98 297 22×C
31. Lemberk Matěj 0202 Černovice 100 99 98 297 22×C
32. Lažanová Valérie 0049 Vlašim 99 100 97 296 19×C
33. Doleček Ondřej 0190 Přezletice 98 97 100 295 24×C
34. Klaus Vojtěch 0200 Manušice 96 99 100 295 22×C
35. Zerzán Ondřej 0905 Liberec 99 99 97 295 22×C
36. Svoboda Jakub 0301 Stromovka ČB 97 99 99 295 20×C
37. Burdová Jana 0905 Liberec 98 99 98 295 20×C
38. Nováková Mallory 0301 Stromovka 99 96 99 294 23×C
39. Zálešáková Kateřina 0551 Nivnice 98 97 99 294 21×C
40. Pitrák Matěj 0027 Delta Praha 96 99 99 294 19×C
41. Mazánek Filip 0200 Manušice 98 99 97 294 17×C
42. Humplík Tomáš 0348 Brandýs 98 98 97 293 21×C
43. Dudák Grigorij 0348 Brandýs 95 99 99 293 20×C
44. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 99 96 97 292 19×C
45. Hrtánková Marie 0224 SSKP Ostrava 97 97 98 292 17×C
46. Pavlík Matěj 0310 Stromovka ČB 97 97 98 292 15×C
47. Hudec Šimon 0013 DDM Praha 5 97 99 95 291 19×C
48. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 97 98 96 291 18×C
49. Sedláček Matěj 0055 LOYD Jablonec 95 97 98 290 14×C
50. Dubská Barbora 0055 LOYD Jablonec 96 96 97 289 17×C
51. Hněvsová Hana 0032 Poděbrady 96 97 96 289 17×C
52. Marhoul Lukáš 0013 DDM Praha 5 96 96 97 289 13×C
53. Rusňák Matěj 0205 Mladá Boleslav 95 95 98 288 13×C
54. Novák Lukáš 0105 Kolín 98 92 97 287 16×C
55. Vachtová Sabina 0202 Černovice 97 98 92 287 13×C
56. Herrmann Petr 0905 Liberec 94 97 96 287 12×C
57. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 89 99 98 286 14×C
58. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 93 90 93 276 7×C
59. Prokop Ondřej 0200 Manušice 97 91 88 276 7×C -2b 3 chyby





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký