VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu (vleže) 30 Kategorie: do 12 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Katz Klaudie 0823 Patriot Ostrava 100 100 100 300 26×C
2. Hlinka Adam 0370 Dukla Plzeň 100 100 99 299 27×C
3. Kubrová Anna 0366 Ruprechtice 100 99 100 299 26×C
4. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 100 100 99 299 26×C
5. Machová Lucie 0370 Dukla Plzeň 100 100 99 299 25×C
6. Vašků Kateřina 0055 LOYD Jablonec 99 99 100 298 25×C
7. Skala Václav 0162 Slatina Brno 100 99 98 297 26×C
8. Hubáček Jiří 0370 Dukla Plzeň 100 99 98 297 24×C
9. Strnadová Sára 0049 Vlašim 100 99 98 297 23×C
10. Podlas Karel 0551 Nivnice 97 100 100 297 21×C
11. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 99 99 98 296 24×C
12. Procházková Ema 0162 Slatina Brno 99 100 97 296 24×C
13. Hodinová Kateřina 0202 Černovice 98 99 98 295 21×C
14. Beránková Veronika 0551 Nivnice 98 100 97 295 20×C
15. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 99 97 98 294 21×C
16. Nekola Radek 0370 Dukla Plzeň 98 98 97 293 20×C
17. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 97 97 99 293 18×C
18. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 100 96 95 291 16×C
19. Krausová Eliška 0366 Ruprechtice 96 96 98 290 16×C
20. Hejný David 0049 Vlašim 96 96 97 289 15×C
21. Kimák Lukáš 0366 Ruprechtice 94 96 99 289 14×C
22. Nymburská Pavlína 0202 Černovice 98 97 94 289 14×C
23. Prchal Matouš 0200 Manušice 98 93 98 289 12×C
24. Novotná Terezie 0045 DDM Kolín 96 96 95 287 16×C
25. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 92 98 97 287 13×C
26. Hladiš Martin 0551 Nivnice 96 96 95 287 13×C
27. Kovář David 0200 Manušice 93 96 94 283 14×C
28. Videcká Kateřina 0205 Mladá Boleslav 93 94 96 283 9×C
29. Němec Jakub 0200 Manušice 98 94 86 278 15×C -2b rána navíc
30. Svobodová Aneta 0205 Mladá Boleslav 94 89 95 278 10×C
31. Tandler Vojtěch 0045 DDM Kolín 93 90 94 277 10×C
32. Štepánik Jan 0200 Manušice 94 93 90 277 7×C
33. Prokop Pavel 0200 Manušice 93 91 91 275 9×C
34. Hampl Vojtěch 0200 Manušice 88 92 79 259 8×C
35. Vlček Vojtěch 0200 Manušice 92 83 79 254 4×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký