VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 muži, junioři
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Tichý Radek 0108 Rakovník 101,9 102,4 102,5 105,5 105,6 104,9 622,8 44×C
2. Nepejchal Filip 0232 Rapid Plzeň 103,7 105,7 102,7 102,9 104,6 102,1 621,7 45×C
3. Nymburský Petr 0370 Dukla Plzeň 105,2 103,5 104,0 103,8 102,6 102,4 621,5 46×C
4. Smetana František 0551 Nivnice 102,2 104,6 103,2 103,7 103,9 101,8 619,4 40×C
5. Přívratský Jiří 0224 SSKP ČR Ostrava 103,5 100,2 105,0 101,6 103,8 104,5 618,6 41×C
6. Havlík Martin 0015 Plzeň Slovany 102,7 102,4 103,4 104,1 102,6 102,7 617,9 42×C
7. Čalkovský Mojmír 0190 Přezletice 101,2 99,0 102,6 102,5 102,7 101,9 609,9 32×C
8. Hromada Jiří 0370 Dukla Plzeň 103,0 103,8 103,1 97,8 100,1 101,7 609,5 34×C
9. Morávek Tomáš 0370 Dukla Plzeň 100,9 103,5 100,9 101,0 99,6 103,5 609,4 34×C
10. Kelnar Václav 0370 Dukla Plzeň 100,4 102,6 101,8 99,5 103,8 100,7 608,8 36×C
11. Čadek Zdeněk 0032 Poděbrady 100,7 103,5 101,4 101,8 101,1 100,3 608,8 33×C
12. Baran Filip 0162 Slatina Brno 100,9 100,9 101,3 103,5 101,0 100,8 608,4 35×C
13. Valenta Adam 0015 Plzeň Slovany 100,3 101,3 101,4 100,0 102,8 100,8 606,6 31×C
14. Karkulín Adam 0190 Přezletice 103,2 101,6 102,2 98,8 99,9 100,5 606,2 29×C
15. Hauer Jiří 0015 Plzeň Slovany 98,7 99,8 101,5 102,6 99,2 102,9 604,7 26×C
16. Matoška Michal 0368 Poruba-Skalka 100,8 102,1 100,9 101,4 99,4 99,9 604,5 30×C
17. Kasper Tomáš 0368 Ostrava Poruba 98,5 100,0 99,9 102,2 103,1 99,9 603,6 28×C
18. Lučan Vladimír 0348 Brandýs 101,4 99,5 98,5 100,2 101,0 102,0 602,6 24×C
19. Zemánek Martin 0224 SSKP ČR Ostrava 99,4 98,1 98,4 101,3 102,7 102,1 602,0 30×C
20. Mikulčík Radek 0905 Liberec 102,2 100,4 98,8 100,1 98,5 101,4 601,4 28×C
21. Zmátlo Matěj 0045 DDM Kolín 100,1 98,7 99,2 101,6 98,8 102,9 601,3 28×C
22. Záliger Tomáš 0045 DDM Kolín 100,7 98,3 103,1 98,6 97,2 100,5 598,4 24×C
23. Kasipovič Nikica 0015 Plzeň Slovany 99,5 99,6 99,2 98,9 99,2 100,8 597,2 27×C
24. Čermák Josef 0348 Brandýs 101,6 97,7 98,9 97,8 99,5 101,6 597,1 24×C
25. Vyhlídal Tomáš 0368 Poruba-Skalka 98,5 99,4 101,7 96,5 99,8 101,1 597,0 25×C
26. Marton Timotej SVK 100,4 97,5 100,0 100,5 99,1 99,2 596,7 21×C
27. Jeřábek Václav 0105 Kolín 100,1 98,2 99,4 98,7 99,8 100,4 596,6 26×C
28. Šír Martin 0190 Přezletice 97,6 99,9 102,2 100,8 95,1 99,9 595,5 29×C
29. Gottlieb Michal 0348 Brandýs 95,3 97,1 100,7 98,4 100,5 99,5 591,5 21×C
30. Šálek Jaroslav 0015 Plzeň Slovany 96,9 100,5 96,9 98,8 99,4 97,3 589,8 23×C
31. Hlaváček Jakub 0370 Dukla Plzeň 97,3 95,5 99,4 100,1 98,0 99,1 589,4 22×C
32. Merkner Marek 0190 Přezletice 99,3 96,6 99,3 101,9 98,4 93,8 589,3 23×C
33. Janoušek Petr 0366 Ruprechtice 98,7 99,1 95,5 99,3 97,3 99,1 589,0 25×C
34. Fejfar Patrik 0032 Poděbrady 95,5 98,4 97,8 97,0 97,5 99,5 585,7 20×C
35. Adomavičius Tomas 0366 Ruprechtice 100,0 97,4 100,3 96,2 91,9 99,7 585,5 17×C
36. Suchý Libor SVK 97,8 97,9 99,1 97,5 96,9 93,2 582,4 18×C
37. Záborec Petr 0905 Liberec 98,9 95,0 95,4 96,1 97,5 96,0 578,9 20×C
38. Demjan Radek 0348 Brandýs 100,0 93,9 98,1 96,7 94,3 95,1 578,1 18×C
39. Mikulčík Hynek 0905 Liberec 98,9 94,7 91,4 95,5 97,3 98,6 576,4 15×C
40. Kliment Dominik 0348 Brandýs 96,7 98,2 97,0 94,8 94,8 94,3 575,8 14×C
41. Demjan Jakub 0348 ASK Brandýs 91,2 90,3 100,2 96,2 98,6 98,8 575,3 14×C
42. Vyhlídak Jiří 0368 Poruba-Skalka 95,1 100,7 96,2 98,1 91,2 93,5 574,8 11×C
43. Pač Josef 0370 Dukla Plzeň 97,2 95,7 96,0 95,7 96,2 91,1 571,9 15×C
44. Klimeš Dominik 0202 Černovice 97,2 95,3 92,8 95,5 95,8 94,8 571,4 12×C
45. Hampl Jan 0190 Přezletice 96,4 92,8 96,8 92,5 94,7 97,7 570,9 10×C
46. Pavlíček Miroslav 0905 Liberec 89,5 96,3 91,5 90,6 95,3 86,5 549,7 4×C
47. Polášek Patrik 0366 Ruprechtice 87,0 93,9 96,4 91,3 93,2 84,7 546,5 8×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký