VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Foistová Nikola 0232 Rapid Plzeň 104,8 103,9 105,0 103,9 0,0 0,0 417,6 34×C
2. Brabcová Karolína 0200 Manušice 102,9 103,8 104,6 104,6 0,0 0,0 415,9 33×C
3. Kokošková Daniela 0370 Dukla Plzeň 104,3 102,1 103,4 102,4 0,0 0,0 412,2 30×C
4. Brázdová Lucie 0369 Olymp 102,2 101,9 101,8 103,7 0,0 0,0 409,6 27×C
5. Dudová Lucie 0369 Olymp 102,5 103,2 101,6 101,6 0,0 0,0 408,9 27×C
6. Širlová Michaela 0200 Manušice 103,8 100,9 101,5 102,2 0,0 0,0 408,4 25×C
7. Helešicová Barbora 0162 Slatina Brno 102,7 103,9 99,8 101,9 0,0 0,0 408,3 25×C
8. Jiráková Vlaďka 0202 Černovice 101,2 103,3 102,8 100,8 0,0 0,0 408,1 24×C
9. Hajšmanová Eva 0370 Dukla Plzeň 102,7 102,0 102,6 99,7 0,0 0,0 407,0 24×C
10. Kailová Michaela 0200 Manušice 101,6 101,3 99,7 103,9 0,0 0,0 406,5 23×C
11. Karasová Sára 0224 SSKP ČR Ostrava 102,6 99,6 102,3 101,4 0,0 0,0 405,9 23×C
12. Bartoníčková Vlasta 0232 Rapid Plzeň 100,8 101,4 101,5 101,8 0,0 0,0 405,5 19×C
13. Kasper Klára 0056 Cosmanos 102,9 100,9 101,3 100,3 0,0 0,0 405,4 21×C
14. Dittrichová Denisa 0200 Manušice 103,1 97,8 102,4 101,9 0,0 0,0 405,2 22×C
15. Mazanová Miška SVK 101,3 99,3 101,2 102,7 0,0 0,0 404,5 24×C
16. Neumanová Barbora 0045 DDM Kolín 103,3 97,7 102,1 99,8 0,0 0,0 402,9 18×C
17. Byambaa Biguunzaya 0200 Manušice 104,1 101,0 101,9 94,5 0,0 0,0 401,5 21×C
18. Divíšková Kateřina 0200 Manušice 101,5 100,8 101,4 97,6 0,0 0,0 401,3 18×C
19. Šubrtová Daniela 0190 Přezletice 101,7 100,5 99,3 99,7 0,0 0,0 401,2 18×C
20. Štefánková Kateřina 0224 SSKP ČR Ostrava 99,3 101,6 98,9 100,5 0,0 0,0 400,3 19×C
21. Smetanová Veronika 0551 Nivnice 101,1 98,1 99,9 99,1 0,0 0,0 398,2 19×C
22. Pokorná Eva 0368 Poruba-Skalka 99,6 99,9 97,8 99,7 0,0 0,0 397,0 16×C
23. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 99,7 99,8 98,5 98,3 0,0 0,0 396,3 17×C
24. Jechová Marie 0032 Poděbrady 99,2 98,5 99,1 99,3 0,0 0,0 396,1 19×C
25. Studená Adéla 0013 DDM Praha 5 97,3 99,3 97,8 98,9 0,0 0,0 393,3 12×C
26. Hubená Šárka 0200 Manušice 97,6 100,3 98,9 96,4 0,0 0,0 393,2 14×C
27. Krejčová Milada 0420 Teplice 101,1 98,5 98,2 95,3 0,0 0,0 393,1 10×C
28. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 99,3 98,6 98,8 95,5 0,0 0,0 392,2 18×C
29. Přibylová Ivana 0252 Horní Cerekev 99,8 92,3 99,2 100,8 0,0 0,0 392,1 16×C
30. Vinšová Johana 0105 Kolín 99,3 98,2 95,2 96,3 0,0 0,0 389,0 17×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký