VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 4.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Mokriš Benjamin 0013 DDM Praha 5 102,0 103,4 103,4 102,3 0,0 0,0 411,1 25×C
2. Slováčková Eva 0162 Slatina Brno 101,8 102,3 101,7 101,8 0,0 0,0 407,6 25×C
3. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 101,6 102,5 100,1 103,3 0,0 0,0 407,5 26×C
4. Landová Kateřina 0055 LOYD Jablonec 99,9 102,7 98,6 100,4 0,0 0,0 401,6 18×C
5. Licková Nikola 0253 Sezemice 100,7 101,9 100,8 97,8 0,0 0,0 401,2 16×C
6. Kasipovičová Anne 0015 Plzeň Slovany 99,4 101,6 98,3 101,8 0,0 0,0 401,1 18×C
7. Kimáková Kateřina 0366 Ruprechtice 98,6 102,0 98,8 101,2 0,0 0,0 400,6 19×C
8. Michálková Kateřina 0202 Černovice 100,2 99,2 99,5 101,5 0,0 0,0 400,4 21×C
9. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 98,9 101,8 98,9 99,2 0,0 0,0 398,8 19×C
10. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 101,5 97,2 101,8 97,5 0,0 0,0 398,0 17×C
11. Brauner Tomáš 0162 Slatina Brno 99,6 101,1 97,5 97,8 0,0 0,0 396,0 12×C
12. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 98,2 101,1 99,4 96,1 0,0 0,0 394,8 17×C
13. Mazan Marek SVK 100,0 99,2 97,5 98,0 0,0 0,0 394,7 14×C
14. Dajčarová Sabina 0162 Slatina Brno 97,5 97,8 97,1 101,7 0,0 0,0 394,1 17×C
15. Bauer Adam 0190 Přezletice 99,1 97,0 99,6 97,9 0,0 0,0 393,6 11×C
16. Benová Klára 0027 Delta Praha 96,6 98,2 99,3 99,2 0,0 0,0 393,3 15×C
17. Kaplan Igor 0162 Slatina Brno 93,7 99,5 98,5 99,7 0,0 0,0 391,4 11×C
18. Klaus Vojtěch 0200 Manušice 98,7 97,3 98,4 97,0 0,0 0,0 391,4 13×C
19. Kalovská Magda 0162 Slatina Brno 96,6 96,1 98,1 100,5 0,0 0,0 391,3 13×C
20. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 94,8 100,2 98,1 97,8 0,0 0,0 390,9 16×C
21. Šulcová Kateřina 0366 Ruprechtice 98,4 96,2 97,7 97,7 0,0 0,0 390,0 13×C
22. Daňková Aneta 0551 Nivnice 97,5 97,4 93,9 100,7 0,0 0,0 389,5 17×C
23. Opluštilová Marie 0162 Slatina Brno 98,4 98,9 96,7 95,5 0,0 0,0 389,5 13×C
24. Pírek Martin 0200 Manušice 96,8 97,7 97,8 96,7 0,0 0,0 389,0 11×C
25. Melenová Timea SVK 93,3 96,3 98,9 100,3 0,0 0,0 388,8 11×C
26. Zrůstová Adéla 0253 Sezemice 100,2 98,0 98,0 92,4 0,0 0,0 388,6 13×C
27. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 95,0 94,8 97,2 100,6 0,0 0,0 387,6 12×C
28. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 95,0 95,1 98,9 98,5 0,0 0,0 387,5 7×C
29. Nykl Lukáš 0045 DDM Kolín 95,5 98,2 98,1 95,6 0,0 0,0 387,4 9×C
30. Sehnal Ondřej 0200 Manušice 97,1 95,9 99,1 95,3 0,0 0,0 387,4 12×C
31. Bílek Ondřej 0200 Manušice 97,2 95,0 95,3 99,2 0,0 0,0 386,7 11×C
32. Kubr Josef 0366 Rupechtice 93,5 95,0 99,3 97,5 0,0 0,0 385,3 7×C
33. Puhlovský Jiří 0253 Sezemice 98,3 95,4 93,7 97,4 0,0 0,0 384,8 7×C
34. Hermann Simon 0027 Delta Praha 97,1 94,1 94,1 97,7 0,0 0,0 383,0 8×C
35. Hříbal Antonín 0190 Přezletice 94,7 96,5 92,4 98,2 0,0 0,0 381,8 6×C
36. Krumposová Hana 0370 Dukla Plzeň 98,3 92,6 95,0 95,5 0,0 0,0 381,4 10×C
37. Říha Jakub 0049 Vlašim 92,7 93,9 97,3 97,2 0,0 0,0 381,1 10×C
38. Zíka Petr 0202 Černovice 92,4 101,9 90,7 93,1 0,0 0,0 378,1 7×C
39. Břichnáč Václav 0055 LOYD Jabloinec 89,9 96,5 90,2 99,2 0,0 0,0 375,8 10×C
40. Navrátil Michal 0032 Poděbrady 95,4 93,2 91,2 95,1 0,0 0,0 374,9 5×C
41. Šindler Jiří 0368 Poruba-Skalka 89,0 97,0 91,0 97,4 0,0 0,0 374,4 7×C
42. Netrvalová Ludmila 0370 Dukla Plzeň 89,2 92,0 96,7 95,7 0,0 0,0 373,6 10×C
43. Váňová Diana 0252 Horní Cerekev 91,2 93,9 92,4 95,7 0,0 0,0 373,2 7×C
44. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 96,0 88,4 92,3 96,3 0,0 0,0 373,0 9×C
45. Kasipovič Antonio 0015 Plzeň Slovany 93,6 92,3 93,7 92,5 0,0 0,0 372,1 5×C
46. Svobodová Veronika 0200 Manušice 93,3 89,5 94,5 93,4 0,0 0,0 370,7 8×C
47. Heřman Ondřej 0348 Brandýs 93,5 93,2 89,2 94,3 0,0 0,0 370,2 10×C
48. Nováková Lenka 0105 Kolín 84,5 97,4 92,6 94,8 0,0 0,0 369,3 6×C
49. Dvořák Tomáš 0045 DDM Kolín 90,3 95,2 89,1 91,8 0,0 0,0 366,4 6×C
50. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 82,3 95,9 92,8 91,6 0,0 0,0 362,6 6×C
51. Kučera Daniel 0190 Přezletice 92,8 94,2 89,6 84,2 0,0 0,0 360,8 8×C
52. Desenská Eliška 0055 LOYD Jablonec 90,8 84,3 93,5 88,7 0,0 0,0 357,3 6×C
53. Parkan Daniel 0252 Horní Cerekev 85,9 90,7 90,8 88,4 0,0 0,0 355,8 4×C
54. Hofman Tobiáš 0370 Dukla Plzeň 85,9 81,4 95,1 93,1 0,0 0,0 355,5 4×C
55. Burdová Jana 0905 Liberec 86,0 94,8 84,4 89,2 0,0 0,0 354,4 6×C
56. Zerzán Ondřej 0905 Liberec 87,6 94,0 82,8 88,7 0,0 0,0 353,1 4×C
57. Mejda Jiří 0045 DDM Kolín 90,0 87,4 92,0 78,0 0,0 0,0 347,4 7×C
58. Švec David 0370 Dukla Plzeň 85,7 86,0 84,2 88,6 0,0 0,0 344,5 4×C
59. Hliněná Zuzana 0032 Poděbrady 82,5 81,2 85,9 81,3 0,0 0,0 330,9 5×C
60. Lepič Václav 0370 Dukla Plzeň 82,3 84,4 72,4 81,8 0,0 0,0 320,9 3×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký