VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 5.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu (vleže) 30 Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Boháčková Klára 0905 Liberec 100 100 100 300 29×C
2. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 100 100 100 300 29×C
3. Mikulčíková Kateřina 0905 Liberec 100 100 100 300 28×C
4. Kopicová Ema 0348 Brandýs 100 100 100 300 27×C
5. Svobodová Veronika 0200 Manušice 100 100 100 300 25×C
6. Burdová Jana 0905 Liberec 100 100 100 300 24×C
7. Novák Jan 0162 Slatina Brno 99 100 100 299 27×C
8. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 99 100 100 299 27×C
9. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 100 99 100 299 26×C
10. Bílek Ondřej 0200 Manušice 100 99 100 299 26×C
11. Procházková Anna 0162 Slatina Brno 100 99 100 299 26×C
12. Jandová Dominika 0202 Černovice 100 100 99 299 25×C
13. Desenská Eliška 0055 LOYD Jablonec 100 100 98 298 28×C
14. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 100 99 99 298 27×C
15. Přívratská Milada 0224 SSKP Ostrava 100 99 99 298 26×C
16. Suljejmani Arben 0370 Dukla Plzeň 100 99 99 298 26×C
17. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 99 99 100 298 25×C
18. Nedvěd Matěj 0301 Stromovka ČB 100 99 99 298 25×C
19. Bandas Matěj 0200 Manušice 100 100 98 298 25×C
20. Lemberk Matěj 0202 Černovice 100 99 99 298 24×C
21. Sedláček Matěj 0055 LOYD Jablonec 100 98 100 298 23×C
22. Humeš Adam 0190 Přezletice 100 99 99 298 22×C
23. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 99 98 100 297 25×C
24. De Gregorio Samuele Guido 0162 Slatina Brno 98 100 99 297 25×C
25. Zaplatílek Ondřej 0162 Slatina Brno 99 100 98 297 25×C -2b. napočetné rány
26. Vítů Nela 0301 Stromovka ČB 100 99 98 297 25×C
27. Štefánková Anna 0224 SSKP Ostrava 100 100 97 297 25×C
28. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 99 98 100 297 24×C
29. Lažanová Valérie 0049 Vlašim 99 99 99 297 24×C
30. Kahan Petr 0055 LOYD Jablonec 100 99 98 297 24×C
31. Pospíšilová Tereza 0105 Kolín 99 98 100 297 23×C
32. Raboch Vít 0190 Přezletice 100 99 98 297 23×C
33. Klaus Vojtěch 0200 Manušice 98 99 100 297 22×C
34. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 100 97 99 296 24×C
35. Mucha Filip 0162 Slatina Brno 99 99 98 296 22×C
36. Procházková Emma 0162 Slatina Brno 98 98 100 296 21×C
37. Mazánek Filip 0200 Manušice 98 99 98 295 19×C
38. Helus Martin 0370 Dukla Plzeň 99 98 98 295 17×C
39. Svoboda Jakub 0301 Stromovka ČB 97 100 98 295 16×C
40. Mraček Jiří 0108 Rakovník 97 97 100 294 21×C
41. Záborec Vojtěch 0905 Liberec 99 99 96 294 21×C
42. Hněvsová Hana 0032 Poděbrady 98 97 99 294 19×C
43. Zerzán Ondřej 0905 Liberec 97 99 97 293 21×C
44. Kolková Natálie 0054 Třebeš HK 96 100 97 293 20×C
45. Humplík Tomáš 0348 Brandýs 97 97 99 293 17×C
46. Nováková Mallory 0301 Stromovka ČB 99 98 96 293 14×C
47. Škrobánková Bára 0224 SSKP Ostrava 97 98 96 291 15×C
48. Motyčková Zuzana 0027 Delta Praha 98 97 95 290 18×C
49. Hrtánková Marie 0224 SSKP Ostrava 94 98 98 290 17×C
50. Pavlík Matěj 0310 Stromovka ČB 94 97 98 289 17×C
51. Dudák Grigorij 0348 Brandýs 92 99 98 289 16×C
52. Dubská Barbora 0055 LOYD Jablonec 96 97 96 289 13×C
53. Lidák Bartoloměj 0253 Sezemice 97 98 94 289 12×C
54. Novák Lukáš 0105 Kolín 96 96 96 288 14×C
55. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 96 93 97 286 11×C
56. Herrmann Petr 0905 Liberec 93 97 95 285 12×C
57. Vachtová Sabina 0202 Černovice 94 94 92 280 9×C
58. Doleček Ondřej 0190 Přezletice 82 96 99 277 15×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký