VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 5.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 60 muži, junioři
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Nepejchal Filip 0232 Rapid Plzeň 104,5 103,8 103,5 103,6 105,5 103,2 624,1 49×C
2. Tichý Radek 0108 Rakovník 104,9 103,9 102,5 102,5 105,2 102,1 621,1 41×C
3. Kelnar Václav 0370 Dukla Plzeň 100,8 104,0 103,2 103,5 101,9 104,0 617,4 40×C
4. Morávek Tomáš 0370 Dukla Plzeň 102,5 102,0 103,8 102,2 104,9 101,7 617,1 39×C
5. Matoška Michal 0368 Poruba-Skalka 103,6 102,5 103,3 102,8 102,5 101,8 616,5 40×C
6. Havlík Martin 0015 Plzeň Slovany 102,2 104,0 102,4 102,5 101,6 102,4 615,1 42×C
7. Čadek Zdeněk 0032 Poděbrady 102,4 102,3 103,5 98,1 104,9 102,8 614,0 38×C
8. Mikulčík Radek 0905 Liberec 102,8 103,2 101,3 101,1 102,9 101,1 612,4 35×C
9. Čalkovský Mojmír 0190 Přezletice 102,5 100,9 98,6 100,9 102,4 103,1 608,4 34×C
10. Hromada Jiří 0370 Dukla Plzeň 101,5 99,7 101,7 99,7 102,1 102,0 606,7 32×C
11. Karkulín Adam 0190 Přezletice 101,6 102,2 101,3 98,5 101,9 100,5 606,0 27×C
12. Baran Filip 0162 Slatina Brno 100,1 98,9 103,4 99,4 101,8 101,9 605,5 33×C
13. Zemánek Martin 0224 SSKP ČR Ostrava 100,8 101,7 100,1 99,6 101,6 100,7 604,5 33×C
14. Marton Timotej SVK 100,4 100,4 100,8 101,4 99,0 100,5 602,5 34×C
15. Valenta Adam 0015 Plzeň Slovany 98,9 103,1 101,4 99,7 101,0 97,6 601,7 31×C
16. Vyhlídal Tomáš 0368 Ostrava Poruba 101,4 99,1 100,1 100,0 99,6 99,8 600,0 28×C
17. Hauer Jiří 0015 Plzeň Slovany 100,3 97,1 100,8 100,6 100,6 100,2 599,6 28×C
18. Šír Martin 0190 Přezletice 98,5 102,5 100,1 102,6 97,6 98,1 599,4 29×C
19. Šanda Jiří 0190 Přezletice 99,0 98,6 98,8 98,6 102,4 101,3 598,7 28×C
20. Jeřábek Václav 0105 Kolín 98,1 101,7 98,3 96,3 97,8 100,6 592,8 25×C
21. Fejfar Patrik 0032 Poděbrady 100,8 96,6 99,1 96,9 98,2 99,7 591,3 22×C
22. Hlaváček Jakub 0370 Dukla Plzeň 95,9 98,0 98,4 96,6 100,1 102,2 591,2 20×C
23. Kasipovič Nikica 0015 Plzeň Slovany 97,9 97,0 101,7 99,0 97,9 97,5 591,0 24×C
24. Kliment Dominik 0348 Brandýs 97,8 98,8 98,5 98,6 100,3 96,7 590,7 19×C
25. Demjan Radek 0348 Brandýs 98,1 98,9 99,4 99,0 95,6 98,0 589,0 20×C
26. Pač Josef 0370 Dukla Plzeň 98,0 102,9 99,0 97,0 94,8 97,3 589,0 18×C
27. Suchý Libor SVK 97,9 99,4 99,3 97,5 96,2 98,4 588,7 22×C
28. Šálek Jaroslav 0015 Plzeň Slovany 99,9 97,2 97,8 93,3 99,3 99,1 586,6 19×C
29. Klimeš Dominik 0202 Černovice 97,5 96,9 98,2 94,1 99,1 97,1 582,9 17×C
30. Mikulčík Hynek 0905 Liberec 96,7 93,0 95,6 99,8 98,0 98,4 581,5 16×C
31. Vyhlídal Jiří 0368 Ostrava Poruba 98,1 94,7 96,4 98,6 95,3 93,9 577,0 12×C
32. Záborec Petr 0905 Liberec 99,0 97,4 99,1 93,5 91,2 93,0 573,2 14×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký