VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 5.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 ženy, juniorky
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Dudová Lucie 0369 Olymp 102,4 103,5 101,9 104,7 0,0 0,0 412,5 31×C
2. Bartoníčková Vlasta 0232 Rapid Plzeň 102,9 101,6 104,3 103,1 0,0 0,0 411,9 27×C
3. Širlová Michaela 0200 Manušice 98,9 103,7 102,4 105,0 0,0 0,0 410,0 23×C
4. Helešicová Barbora 0162 Slatina Brno 99,8 101,5 104,0 104,0 0,0 0,0 409,3 21×C
5. Karasová Sára 0224 SSKP ČR Ostrava 99,3 102,1 103,1 102,4 0,0 0,0 406,9 21×C
6. Brázdová Lucie 0369 Olymp 101,9 102,6 100,1 102,0 0,0 0,0 406,6 21×C
7. Jandová Šárka 0202 Černovice 99,8 100,8 104,0 101,1 0,0 0,0 405,7 19×C
8. Mazanová Miška SVK 99,9 101,5 103,0 101,1 0,0 0,0 405,5 25×C
9. Michálková Kateřina 0202 Černovice 98,4 102,5 101,7 102,4 0,0 0,0 405,0 19×C
10. Kasper Klára 0056 Cosmanos 98,2 100,0 102,5 102,9 0,0 0,0 403,6 19×C
11. Kailová Michaela 0200 Manušice 100,6 99,1 101,3 102,1 0,0 0,0 403,1 23×C
12. Kolaříková Kateřina 0370 Dukla Plzeň 97,5 102,8 100,5 100,8 0,0 0,0 401,6 18×C
13. Krejčová Milada 0420 Teplice 100,5 100,2 99,8 100,3 0,0 0,0 400,8 20×C
14. Jiráková Vlaďka 0202 Černovice 98,8 100,8 101,4 99,4 0,0 0,0 400,4 20×C
15. Nykrýnová Markéta 0162 Slatina Brno 100,1 100,9 98,9 100,3 0,0 0,0 400,2 22×C
16. Byambaa Biguunzaya 0200 Manušice 99,1 101,4 100,1 98,9 0,0 0,0 399,5 15×C
17. Dittrichová Denisa 0200 Manušice 99,9 99,8 99,8 99,8 0,0 0,0 399,3 14×C
18. Šubrtová Daniela 0190 Přezletice 99,6 97,1 99,8 102,6 0,0 0,0 399,1 16×C
19. Jechová Marie 0032 Poděbrady 99,6 100,0 96,4 100,5 0,0 0,0 396,5 16×C
20. Vinšová Johana 0105 Kolín 100,9 98,5 96,1 100,5 0,0 0,0 396,0 16×C
21. Pokorná Eva 0368 Poruba-Skalka 99,3 99,3 96,6 100,1 0,0 0,0 395,3 13×C
22. Hubená Šárka 0200 Manušice 97,7 97,3 98,2 100,3 0,0 0,0 393,5 11×C
23. Foistová Nikola 0232 Rapid Plzeň 101,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 101,0 5×C DNF





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký