VÝSLEDKOVÁ LISTINA
VC Středočeského kraje
Datum konání: 5.2.2017 Místo konání: Poděbrady
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Lučan Vladimír 0348 Brandýs 103,1 102,9 101,9 102,3 0,0 0,0 410,2 24×C
2. Slováčková Eva 0162 Slatina Brno 99,4 100,5 103,5 102,2 0,0 0,0 405,6 22×C
3. Zmátlo Matěj 0045 DDM Kolín 100,3 101,8 101,7 101,4 0,0 0,0 405,2 24×C
4. Razímová Tereza 0370 Dukla Plzeň 101,6 102,1 99,3 102,1 0,0 0,0 405,1 26×C
5. Štefánková Kateřina 0224 SSKP ČR Ostrava 100,3 99,9 101,1 102,1 0,0 0,0 403,4 18×C
6. Semecký Ondřej 0190 Přezletice 98,8 99,5 103,5 101,4 0,0 0,0 403,2 22×C
7. Neumanová Barbora 0045 DDM Kolín 100,4 100,8 100,5 101,0 0,0 0,0 402,7 19×C
8. Brauner Tomáš 0162 Slatina Brno 98,7 100,1 100,4 101,6 0,0 0,0 400,8 17×C
9. Licková Nikola 0253 Sezemice 102,1 100,8 98,6 99,0 0,0 0,0 400,5 18×C
10. Čermák Josef 0348 Brandýs 102,3 98,3 98,2 101,1 0,0 0,0 399,9 17×C
11. Kasipovič Antonio 0015 Plzeň Slovany 100,9 99,6 100,3 98,6 0,0 0,0 399,4 20×C
12. Kasipovičová Anne 0015 Plzeň Slovany 100,8 96,5 102,1 99,3 0,0 0,0 398,7 21×C
13. Krumposová Hana 0370 Dukla Plzeň 99,2 99,6 99,8 99,2 0,0 0,0 397,8 16×C
14. Kaplan Igor 0162 Slatina Brno 96,8 99,4 102,5 98,9 0,0 0,0 397,6 18×C
15. Melenová Timea SVK 97,9 100,3 101,0 97,2 0,0 0,0 396,4 13×C
16. Landová Kateřina 0055 LOYD Jablonec 100,0 97,7 99,3 98,4 0,0 0,0 395,4 16×C
17. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 98,4 99,7 99,5 97,7 0,0 0,0 395,3 13×C
18. Puhlovský Jiří 0253 Sezemice 97,8 98,0 97,1 102,3 0,0 0,0 395,2 14×C
19. Dajčarová Sabina 0162 Slatina Brno 98,2 98,8 99,5 98,3 0,0 0,0 394,8 17×C
20. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 97,3 97,0 96,9 102,7 0,0 0,0 393,9 16×C
21. Benová Klára 0027 Delta Praha 97,9 98,7 97,0 99,5 0,0 0,0 393,1 11×C
22. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 100,2 95,1 99,4 97,3 0,0 0,0 392,0 11×C
23. Pírek Martin 0200 Manušice 101,6 98,5 92,8 98,2 0,0 0,0 391,1 13×C
24. Sehnal Ondřej 0200 Manušice 96,5 98,8 96,7 98,7 0,0 0,0 390,7 12×C
25. Říha Jakub 0049 Vlašim 96,9 98,4 98,4 96,8 0,0 0,0 390,5 12×C
26. Kalovská Magda 0162 Slatina Brno 95,8 98,5 100,3 95,6 0,0 0,0 390,2 12×C
27. Kubr Josef 0366 Rupechtice 99,0 97,7 96,8 95,9 0,0 0,0 389,4 13×C
28. Helešic Jaroslav 0162 Slatina Brno 96,6 98,4 98,3 95,7 0,0 0,0 389,0 11×C
29. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 97,2 96,6 96,2 97,1 0,0 0,0 387,1 9×C
30. Nykl Lukáš 0045 DDM Kolín 97,5 96,4 98,2 94,7 0,0 0,0 386,8 10×C
31. Opluštilová Marie 0162 Slatina Brno 95,4 99,3 97,5 93,0 0,0 0,0 385,2 12×C
32. Klaus Vojtěch 0200 Manušice 94,8 100,8 93,4 96,0 0,0 0,0 385,0 9×C
33. Břichnáč Václav 0055 LOYD Jablonec 92,6 94,0 101,1 96,7 0,0 0,0 384,4 13×C
34. Mazan Marek SVK 98,4 95,1 95,6 95,2 0,0 0,0 384,3 8×C
35. Hermann Simon 0027 Delta Praha 94,1 95,8 96,4 96,9 0,0 0,0 383,2 11×C
36. Bílek Ondřej 0200 Manušice 95,6 96,9 93,9 95,7 0,0 0,0 382,1 9×C
37. Zíka Petr 0202 Černovice 98,6 91,9 95,5 94,8 0,0 0,0 380,8 10×C
38. Svobodová Veronika 0200 Manušice 90,7 94,8 98,5 96,1 0,0 0,0 380,1 8×C
39. Šindler Jiří 0368 Poruba-Skalka 94,8 95,4 92,3 96,3 0,0 0,0 378,8 10×C
40. Nováková Lenka 0105 Kolín 92,9 97,1 93,1 92,1 0,0 0,0 375,2 9×C
41. Kučera Daniel 0190 Přezletice 94,2 90,5 94,1 94,8 0,0 0,0 373,6 9×C
42. Dvořák Tomáš 0045 DDM Kolín 92,7 93,8 94,4 90,7 0,0 0,0 371,6 7×C
43. Heřman Ondřej 0348 Brandýs 93,3 91,4 92,3 93,2 0,0 0,0 370,2 6×C
44. Škrbel Vít 0905 Liberec 96,8 91,0 92,1 88,6 0,0 0,0 368,5 8×C
45. Navrátil Michal 0032 Poděbrady 97,0 92,2 90,7 88,4 0,0 0,0 368,3 6×C
46. Váňová Diana 0252 Horní Cerekev 93,9 89,8 93,2 90,5 0,0 0,0 367,4 5×C
47. Janoušková Kateřina 0205 Mladá Boleslav 93,5 90,8 88,2 94,7 0,0 0,0 367,2 9×C
48. Mejda Jiří 0045 DDM Kolín 90,0 96,1 92,0 87,7 0,0 0,0 365,8 6×C
49. Parkan Daniel 0252 Horní Cerekev 90,7 89,0 91,9 93,8 0,0 0,0 365,4 5×C
50. Blažíčková Veronika 0370 Dukla Plzeň 89,1 94,1 89,7 90,3 0,0 0,0 363,2 7×C
51. Švec David 0370 Dukla Plzeň 90,2 86,8 92,9 92,4 0,0 0,0 362,3 6×C
52. Zerzán Ondřej 0905 Liberec 89,9 88,2 87,7 94,8 0,0 0,0 360,6 6×C
53. Hofman Tobiáš 0370 Dukla Plzeň 94,0 84,8 83,9 90,0 0,0 0,0 352,7 6×C
54. Hliněná Zuzana 0032 Poděbrady 90,9 90,2 83,0 86,6 0,0 0,0 350,7 2×C
55. Lepič Václav 0370 Dukla Plzeň 88,5 86,4 77,2 85,3 0,0 0,0 337,4 5×C
56. Burdová Jana 0905 Liberec 90,4 84,5 79,9 75,1 0,0 0,0 329,9 2×C





Hlavni rozhodčí: Lubomír Bílek, A 0008 PHK: Petr Parbus, A 0146
Ředitel soutěže: Jan Videcký