VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pohár města Benešova
Datum konání: 11.1.2020 Místo konání: Benešov
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 100,3 97,4 101,9 100,9 0,0 0,0 400,5 18×C
2. Vašků Kateřina 0055 LOYD 101,7 99,6 96,7 102,1 0,0 0,0 400,1 18×C
3. Humeš Adam 0162 Slatina Brno 96,7 99,4 98,7 100,9 0,0 0,0 395,7 13×C
4. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 99,1 100,3 101,7 94,3 0,0 0,0 395,4 15×C
5. Raboch Vít 0190 Přezletice 102,3 94,5 100,2 97,9 0,0 0,0 394,9 16×C
6. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 97,6 97,4 98,0 98,0 0,0 0,0 391,0 12×C
7. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 96,9 95,8 98,3 97,7 0,0 0,0 388,7 12×C
8. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 94,8 98,5 98,7 95,9 0,0 0,0 387,9 14×C
9. Lažanová Valérie 0301 Stromovka ČB 98,4 94,8 96,4 95,6 0,0 0,0 385,2 11×C
10. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 95,5 96,5 95,9 96,8 0,0 0,0 384,7 12×C
11. Gylden Elizabeth 0013 DDM Praha 5 96,6 99,6 93,6 94,1 0,0 0,0 383,9 13×C
12. Hudec Šimon 0013 DDM Praha 5 95,6 95,7 96,3 95,3 0,0 0,0 382,9 7×C
13. Vaněk František 0055 LOYD 94,0 94,9 98,1 94,6 0,0 0,0 381,6 6×C
14. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 97,3 96,8 90,7 91,7 0,0 0,0 376,5 9×C
15. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 97,1 92,5 93,1 93,7 0,0 0,0 376,4 9×C
16. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 96,4 98,2 91,7 89,0 0,0 0,0 375,3 7×C
17. Kyndl Tomáš 0190 Přezletice 97,7 89,6 96,1 88,7 0,0 0,0 372,1 5×C
18. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 91,8 95,7 91,5 91,2 0,0 0,0 370,2 9×C
19. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 89,6 90,8 91,8 96,5 0,0 0,0 368,7 10×C
20. Palanová Kristýna 0055 LOYD 92,0 86,3 92,2 97,3 0,0 0,0 367,8 7×C
21. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 97,9 90,6 86,3 86,3 0,0 0,0 361,1 5×C
22. Pavlásková Vendula 0205 Mladá Boleslav 96,1 92,8 84,0 87,4 0,0 0,0 360,3 6×C
23. Rusňák Matěj 0205 Mladá Boleslav 89,1 90,6 89,9 90,5 0,0 0,0 360,1 5×C
24. Hlaváček Jan 0205 Mladá Boleslav 86,4 94,2 86,5 89,6 0,0 0,0 356,7 6×C
25. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 91,1 89,1 91,6 84,7 0,0 0,0 356,5 5×C
26. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 90,0 95,0 81,9 89,3 0,0 0,0 356,2 3×C
27. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 85,1 79,2 94,0 88,5 0,0 0,0 346,8 6×C
28. Pokorný Václav 0348 Brandýs 89,7 85,8 79,1 88,2 0,0 0,0 342,8 3×C
29. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 83,0 90,1 76,7 81,6 0,0 0,0 331,4 2×C





Hlavni rozhodčí: Petr Parbus PHK: Milan Suntych
Ředitel soutěže: Jiří Měchura