VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pohár města Benešova
Datum konání: 11.1.2020 Místo konání: Benešov
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Svobodová Eliška 0045 DDM Kolín 105,6 104,3 105,6 315,5 29×C
2. Hejný David 0049 Vlašim 104,8 106,2 104,5 315,5 29×C
3. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 103,2 106,2 104,9 314,3 24×C
4. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 104,5 103,1 104,8 312,4 25×C
5. Procházka Jan 0205 Mladá Boleslav 103,4 105,2 103,7 312,3 23×C
6. Grunt Šimon 0055 LOYD 105,2 103,7 102,8 311,7 26×C
7. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 102,7 103,4 105,1 311,2 24×C
8. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 104,0 103,3 103,7 311,0 23×C
9. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 103,7 103,2 103,8 310,7 21×C
10. Janků Adam 0055 LOYD 103,9 103,5 103,1 310,5 26×C
11. Vondra Matěj 0301 Stromovka ČB 103,3 103,6 103,4 310,3 21×C
12. Slavětínský Vojtěch 0055 LOYD 103,7 103,1 103,1 309,9 21×C
13. Dubská Anna 0055 LOYD 103,7 103,9 102,0 309,6 22×C
14. Frolík Tomáš 0301 Stromovka ČB 103,0 102,4 104,1 309,5 20×C
15. Durilová Tereza 0069 DUEL Praha 102,3 103,5 103,3 309,1 19×C
16. Svobodová Aneta 0205 Mladá Boleslav 102,9 103,1 102,8 308,8 22×C
17. Weinlichová Eliška 0013 DDM Praha 5 103,6 101,8 102,7 308,1 21×C
18. Louženská Adéla 0301 Stromovka ČB 102,4 104,3 101,4 308,1 18×C
19. Zástěra Kryštof 0013 DDM Praha 5 102,1 103,3 102,5 307,9 21×C
20. Tandler Vojtěch 0045 DDM Kolín 104,8 100,8 101,6 307,2 17×C
21. Kopic Jan 0348 Brandýs 101,7 102,1 102,4 306,2 19×C
22. Jozífek Adam 0105 Kolín 100,3 102,0 103,3 305,6 17×C
23. Strnadová Sára 0049 Vlašim 100,0 102,2 102,9 305,1 16×C
24. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 103,8 101,1 99,8 304,7 20×C
25. Penz Michal 0055 LOYD 101,5 102,2 100,3 304,0 14×C
26. Ritter Vilém Ferdinand 0348 Brandýs 99,3 100,0 103,7 303,0 15×C
27. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 101,1 102,0 98,7 301,8 13×C
28. Šnábl Oliver 0348 Brandýs 99,6 99,9 101,0 300,5 12×C
29. Outratová Tereza 0205 Mladá Boleslav 98,7 101,2 98,8 298,7 11×C
30. Dvořáčková Sarah 0105 Kolín 91,2 92,4 97,5 281,1 3×C





Hlavni rozhodčí: Petr Parbus PHK: Milan Suntych
Ředitel soutěže: Jiří Měchura