VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pohár města Benešova
Datum konání: 12.1.2018 Místo konání: Benešov
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 dorost
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Dubská Barbora 0055 LOYD 101,2 98,5 100,9 102,6 0,0 0,0 403,2 17×C
2. Křivánek Richard 0123 Patriot Brno 101,4 98,5 99,6 102,7 0,0 0,0 402,2 19×C
3. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 98,6 98,4 100,5 98,8 0,0 0,0 396,3 14×C
4. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 97,6 98,3 100,5 99,7 0,0 0,0 396,1 16×C
5. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 96,7 97,7 98,4 97,0 0,0 0,0 389,8 14×C
6. Říha Jakub 0049 Vlašim 97,5 98,4 97,3 95,3 0,0 0,0 388,5 11×C
7. Procházková Emma 0123 Patriot Brno 92,9 95,5 95,9 96,3 0,0 0,0 380,6 7×C
8. Raboch Vít 0190 Přezletice 98,3 93,8 96,3 90,3 0,0 0,0 378,7 6×C
9. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 90,3 94,9 96,6 96,0 0,0 0,0 377,8 11×C
10. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 89,3 95,3 97,5 93,9 0,0 0,0 376,0 7×C
11. Humeš Adam 0190 Přezletice 94,1 93,9 92,1 95,5 0,0 0,0 375,6 7×C
12. Lažanová Valérie 0049 Vlašim 93,3 95,8 92,3 94,2 0,0 0,0 375,6 8×C
13. Vašků Kateřina 0055 LOYD 97,5 93,3 84,8 96,9 0,0 0,0 372,5 7×C
14. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 86,3 91,8 92,7 95,4 0,0 0,0 366,2 3×C
15. De Gregorio Samuele 0123 Patriot Brno 80,6 97,2 87,5 95,3 0,0 0,0 360,6 5×C -4b 6.22.7.3
16. Čablík Marek 0045 DDM Kolín 88,6 91,4 91,4 89,2 0,0 0,0 360,6 8×C
17. Dudák Grigorij 0348 Brandýs 90,8 88,1 91,4 89,5 0,0 0,0 359,8 3×C
18. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 89,7 81,9 97,5 86,9 0,0 0,0 356,0 4×C
19. Nováková Karolína 0105 Kolín 91,7 88,5 85,4 89,9 0,0 0,0 355,5 1×C
20. Hájek Jan 0301 Stromovka ČB 83,1 94,6 85,7 89,8 0,0 0,0 353,2 5×C
21. Pilchová Marie 0205 M. Boleslav 89,2 87,6 89,8 86,5 0,0 0,0 353,1 7×C
22. Krejčí Jakub 0069 DUEL Praha 81,1 87,1 87,8 90,1 0,0 0,0 346,1 2×C
23. Vaněk František 0055 LOYD 87,7 87,3 85,0 85,6 0,0 0,0 345,6 2×C
24. Kopicová Ema 0348 Brandýs 83,9 89,8 84,9 85,5 0,0 0,0 344,1 3×C
25. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 84,5 87,1 83,2 85,8 0,0 0,0 340,6 2×C
26. Svoboda Miroslav 0190 Přezletice 86,0 85,4 71,6 85,1 0,0 0,0 328,1 3×C
27. Novák Lukáš 0105 Kolín 77,8 65,3 74,2 76,8 0,0 0,0 294,1 0×C
6.22.7.3 - nadpočetné rány v terči




Hlavni rozhodčí: Petr Parbus PHK: Milan Suntych
Ředitel soutěže: Jiří Měchura