VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pohár města Benešova
Datum konání: 12.1.2019 Místo konání: Benešov
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Novotná Tereza 0045 DDM Kolín 105,7 106,5 105,8 318,0 27×C
2. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 105,5 103,5 106,4 315,4 28×C
3. Vaněk František 0055 LOYD 105,6 104,5 105,2 315,3 27×C
4. Svobodová Aneta 0205 Mladá Boleslav 104,5 104,2 104,9 313,6 28×C
5. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 103,3 105,0 105,0 313,3 24×C
6. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 103,8 104,7 104,8 313,3 27×C
7. Nermuťová Karolína 0055 LOYD 103,5 105,2 104,4 313,1 26×C
8. Havelka Šimon 0205 Mladá Boleslav 103,9 104,2 103,5 311,6 24×C
9. Grunt Šimon 0055 LOYD 103,5 102,5 105,0 311,0 25×C
10. Louženská Adéla 0301 Stromovka ČB 102,5 103,4 104,7 310,6 25×C
11. Svobodová Sabina 0190 Přezletice 104,0 101,2 103,9 309,1 21×C
12. Vašků Kateřina 0055 LOYD 104,3 102,6 102,0 308,9 20×C
13. Hejný David 0049 Vlašim 102,2 102,3 103,6 308,1 19×C
14. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 101,8 101,5 103,8 307,1 21×C
15. Vrabcová Rozálie 0205 Mladá Boleslav 102,8 101,0 103,1 306,9 20×C
16. Kopic Jan 0348 Brandýs 100,1 103,1 103,6 306,8 19×C
17. Durilová Tereza 0069 Duel Praha 102,7 101,5 102,4 306,6 16×C
18. Berková Pavla 0205 Mladá Boleslav 101,3 103,0 101,8 306,1 20×C
19. Němec Lukáš 0301 Stromovka ČB 101,1 101,6 103,0 305,7 17×C
20. Kyndl Tomáš 0190 Přezletice 102,4 101,2 102,0 305,6 16×C
21. Michalech Jan 0205 Mladá Boleslav 100,1 103,4 102,0 305,5 17×C
22. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 102,3 102,4 100,7 305,4 16×C
23. Kaurová Anna 0032 Poděbrady 102,5 101,4 100,9 304,8 18×C
24. Buncová Barbora 0045 DDM Kolín 101,5 99,4 100,6 301,5 15×C
25. Havelka Vít 0205 Mladá Boleslav 100,8 98,8 101,8 301,4 14×C
26. Videcká Kateřina 0205 M. Boleslav 101,4 100,2 98,6 300,2 8×C
27. Šimůnek Štěpán 0348 Brandýs 97,9 100,2 101,9 300,0 15×C
28. Hlaváček Jan 0205 M. Boleslav 99,3 102,7 97,9 299,9 12×C
29. Pokorný Václav 0348 Brandýs 99,9 97,0 102,3 299,2 15×C
30. Rýdl Michal 0032 Poděbrady 101,1 100,2 97,9 299,2 11×C
31. Jozífek Adam 0105 Kolín 97,8 101,6 98,6 298,0 14×C
32. Čermák Martin 0205 Mladá Boleslav 99,4 98,5 98,9 296,8 11×C
33. Bajtl Stanislav 0205 Mladá Boleslav 98,9 98,5 98,4 295,8 10×C
34. Vacířová Viktorie 0013 DDM Praha 5 101,9 100,2 92,1 294,2 14×C
35. Hepalová Aneta 0045 DDM Kolín 97,7 98,4 98,0 294,1 9×C
36. Kynčl Jan 0348 Brandýs 96,5 98,8 98,5 293,8 10×C
37. Bárta Stanislav 0032 Poděbrady 96,0 97,8 94,2 288,0 7×C
38. Kubín Martin 0049 Vlašim 93,4 97,4 91,6 282,4 7×C
11.3.2.1 - nadpočetné rány v terči
11.3.1.2 - nadpočetné rány v závodě



Hlavni rozhodčí: Petr Parbus PHK: Milan Suntych
Ředitel soutěže: Jiří Měchura