VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pohár města Benešova
Datum konání: 20.1.2018 Místo konání: Benešov
Disciplína: VzPu 60/40 ISSF Kategorie: VzPu 40 sloučená
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 P4 P5 P6 Celkem  
1. Neumanová Barbora 0045 DDM Kolín 101,8 102,9 102,7 102,2 0,0 0,0 409,6 26×C
2. Landová Kateřina 0059 LOYD 100,0 99,8 98,4 103,9 0,0 0,0 402,1 18×C
3. Novotný Lukáš 0045 DDM Kolín 99,4 99,4 100,8 101,5 0,0 0,0 401,1 22×C
4. Vlčková Michaela 0252 Horní Cerekev 101,2 100,4 100,8 98,7 0,0 0,0 401,1 20×C
5. Novotný Vojtěch 0105 Kolín 100,9 99,0 99,1 100,0 0,0 0,0 399,0 15×C
6. Linhartová Magdaléna 0205 Mladá Boleslav 98,7 97,9 98,8 101,2 0,0 0,0 396,6 17×C
7. Kožuriková Daniela 0032 Poděbrady 97,9 99,5 100,6 97,6 0,0 0,0 395,6 12×C
8. Říha Jakub 0049 Vlašim 100,0 95,5 99,9 99,5 0,0 0,0 394,9 11×C
9. Kupec Ondřej 0205 Mladá Boleslav 98,3 98,8 100,1 95,5 0,0 0,0 392,7 13×C
10. Břichnáč Václav 0059 LOYD 97,6 97,4 97,4 97,2 0,0 0,0 389,6 7×C
11. Svobodová Veronika 0200 Manušice 94,5 97,4 97,1 96,2 0,0 0,0 385,2 14×C
12. Lažanová Valérie 0049 Vlašim 97,9 96,4 96,0 94,4 0,0 0,0 384,7 9×C
13. Navrátil Michal 0032 Poděbrady 97,6 96,3 92,9 97,4 0,0 0,0 384,2 9×C
14. Nykl Lukáš 0045 DDM Kolín 94,1 96,6 94,2 96,5 0,0 0,0 381,4 8×C
15. Kočí Adéla 0059 LOYD 95,2 98,3 96,3 91,2 0,0 0,0 381,0 12×C
16. Goldšmíd Ondřej 0348 Brandýs 101,4 90,9 95,1 93,3 0,0 0,0 380,7 12×C
17. Bauer Adam 0190 Přezletice 91,2 92,7 97,5 98,7 0,0 0,0 380,1 8×C
18. Hájková Barbora 0045 DDM Kolín 95,0 93,2 96,1 94,2 0,0 0,0 378,5 13×C
19. Mejda Jiří 0045 DDM Kolín 94,8 95,0 99,1 89,6 0,0 0,0 378,5 10×C
20. Hrušková Adéla 0059 LOYD 96,4 97,0 91,3 93,2 0,0 0,0 377,9 5×C
21. Kučera Daniel 0190 Přezletice 94,6 93,4 93,4 96,3 0,0 0,0 377,7 9×C
22. Desenská Eliška 0059 LOYD 94,4 93,2 93,7 95,9 0,0 0,0 377,2 7×C
23. Nováková Lenka 0105 Kolín 93,5 90,1 91,3 91,7 0,0 0,0 366,6 7×C
24. Heřman Ondřej 0348 Brandýs 84,5 91,7 93,3 95,6 0,0 0,0 365,1 6×C
25. Raboch Vít 0190 Přezletice 86,8 99,5 89,5 89,2 0,0 0,0 365,0 7×C
26. Sedláček Matěj 0059 LOYD 89,7 89,8 90,0 94,0 0,0 0,0 363,5 7×C
27. Nováková Karolína 0105 Kolín 89,9 95,8 82,3 93,4 0,0 0,0 361,4 7×C
28. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 92,2 88,0 91,4 83,2 0,0 0,0 354,8 4×C
29. Dvořák Tomáš 0045 DDM Kolín 86,8 82,9 88,3 94,3 0,0 0,0 352,3 6×C
30. Humeš Adam 0190 Přezletice 90,2 82,5 76,2 92,5 0,0 0,0 341,4 1×C
31. Borovka Radovan 0301 Stromovka ČB 83,0 86,6 84,8 85,1 0,0 0,0 339,5 1×C
32. Polák Martin 0032 Poděbrady 71,6 73,0 74,4 76,8 0,0 0,0 295,8 0×C -2 b. 6.11.5.
33. Novák Lukáš 0105 Kolín 79,4 57,0 67,4 64,3 0,0 0,0 268,1 0×C
6.11.5. naspočetné rány v závodě




Hlavni rozhodčí: Petr Parbus, A 0146 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jiří Měchura