VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pohár města Benešova
Datum konání: 20.1.2018 Místo konání: Benešov
Disciplína: VzPu 30 vleže Kategorie: do 14 let
Poř. Jméno SSK P1 P2 P3 Celkem  
1. Kopicová Ema 0348 Brandýs 106,1 105,9 106,6 318,6 29×C
2. Hromada Jindřich 0301 Stromovka ČB 106,0 106,1 106,1 318,2 29×C
3. Kahoun Matyáš 0049 Vlašim 104,1 106,0 106,5 316,6 28×C
4. Houžvička Filip 0032 Poděbrady 105,9 104,9 104,1 314,9 27×C
5. Vašků Kateřina 0055 LOYD 104,5 103,6 104,9 313,0 25×C
6. Vadinská Denisa 0045 DDM Kolín 104,3 104,4 104,3 313,0 27×C
7. Doleček Ondřej 0190 Přezletice 104,5 103,5 104,5 312,5 26×C
8. Hněvsová Hana 0032 Poděbrady 104,7 102,7 104,3 311,7 23×C
9. Kurzveil Jan 0205 Mladá Boleslav 102,7 104,0 104,4 311,1 24×C
10. Vaněk František 0059 LOYD 104,3 101,9 104,5 310,7 20×C
11. Bezoušková Jolana 0348 Brandýs 102,2 103,8 104,6 310,6 25×C
12. Frolík Jakub 0301 Stromovka ČB 104,0 103,0 103,5 310,5 22×C
13. Kučera Adam 0200 Manušice 102,2 103,5 104,6 310,3 19×C
14. Sedláček Matěj 0059 LOYD 101,9 102,4 105,4 309,7 24×C
15. Hála Vojtěch 0348 Brandýs 103,0 101,9 102,6 307,5 17×C
16. Valášková Eva 0205 Mladá Boleslav 102,4 101,7 103,2 307,3 21×C
17. Svoboda Miroslav 0190 Přezletice 101,6 102,7 102,9 307,2 19×C
18. Svoboda Adam 0045 DDM Kolín 100,0 103,1 103,9 307,0 20×C
19. Hepal Adam 0045 DDM Kolín 105,2 101,5 100,2 306,9 21×C
20. Humeš Adam 0190 Přezletice 102,4 102,2 102,0 306,6 19×C
21. Horák Lukáš 0205 Mladá Boleslav 102,2 103,8 100,2 306,2 17×C
22. Zurynková Jana 0348 Brandýs 104,3 102,8 98,6 305,7 17×C
23. Svoboda Jakub 0301 Stromovka ČB 101,7 102,0 101,1 304,8 11×C -2 b. 11.3.2.1
24. Šimůnek Štěpán 0348 Brandýs 100,6 102,8 100,5 303,9 19×C
25. Pavlík Matěj 0310 Stromovka ČB 99,1 98,9 100,7 298,7 11×C
26. Hudec Šimon 0013 DDM Praha 5 103,2 98,9 96,1 298,2 13×C
27. Sysel Matyáš 0190 Přezletice 98,9 99,0 99,1 297,0 12×C
28. Pavlásková Vendula 0205 Mladá Boleslav 96,8 96,8 99,7 293,3 11×C
29. Havelka Vít 0205 Mladá Boleslav 96,3 93,1 87,4 276,8 10×C
11.3.2.1 - nadpočetné rány v terči




Hlavni rozhodčí: Petr Parbus, A 0146 PHK: Milan Suntych, A 1442
Ředitel soutěže: Jiří Měchura